Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Jun 2026, 17:31


Autoru Poruka
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 14:41
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Majketi daj reci,kojoj to zenskoj treba tip koji ima 40 g,nista ne radi zivi kod roditelja,ili ima los posao,pusi pije,,,ja cu ti reci,,,nikomu,,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 14:43
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Takvi su isfrustrirani,i cak sto imaju u sebi ono dobro,ne mogu ispoljiti jer je to zatrpano s losim stvarima,koji proizilazi iz nezadovoljstva i uvijek im je netko drugi kriv,dali Pitt ili netko drugi,dok ja recimo za sve nevolje krivim iskljucivo sebe,,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 14:44
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Jel mislis da zene mene obozavaju sto sam visok,zgodan i plav,,neeeeee draga moja,nego upravo sto sam razlicit,,,,

Ma bre .. one vole tvoju duhovnu lepotu..
zato pišem sa tobom ... skroz si drugačiji i nisi smor kao ostali

Eto vidis,bez obzira na godine i sto sam ruzan kao lopov,zene me cijene,,,hiihhihihi


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 14:47
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Pite za svaki svoj postupak u životu ne možeš kriviti druge... naravno da ćeš sebe
ali kako ti njih vidiš lošim tako i oni tebe
pre svega nemoj suditi drugima jer velika je uloga uzeti sebe za Boga.
Nisi skontao njihove šale kao ni oni tvoje
a to koliko ko ima godina i način njegovog života za forum opšte nije bitan.
Niko nije ovde regnut da bi sebi tražio nešto već da bi se šalio,
ako grešim reci mi?


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 14:49
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Naravno da ne govorim o nikom osobno nego o nickovima,mozda su ljudi u reali ok,ali ja govorim onako kako ih ja vidim,na osnovu pokazanoga ovdje...tako da se netko nebi uvrijedio.


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 14:50
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Možda pogrešno čitaš
tako ti vidiš ali ne i drugi


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 14:50
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Ша је, бре, ово? Дошли дивљи, отерали питоме...
Ко о чему, овде се прича о земљорадњи, риљању и којечему...
АЛООО, ово је градска кафана, за фине госте.
Пољопривредна школа је преко пута, погрешили сте улаз, молим.
Трећа врата лево. Пази, НЕ ДЕСНО, тамо седи баба сера.
Мада, ко зна, можда неки не би погрешили...

Дацо, ти би требало да се издигнеш из овако профаних разговора.
Мислим, жена начитана, поетски расположена овоно....
Посетио сам ти фејсбук страну, лепи цитати, пола форума се тамо запљунуло...
На оној другој сам ти изљубио децу. Леееееепа деца, на маму. Баш лепа.
И онај дечко је... свака час, могу ти рећи...

Мило ми је што си овде похвалила лепоту наше Даде и њених атрибута.
Деца немају, бре, појма шта је лепа зрела жена.
Овај Бредоња запенушио око школарки Џиги и Мегице... уапсиће га због педофилије, гарант.
А овамо је у инцестуозној вези, преко пите са сиром (зато оно питт) са рођеном кумом.
Мисим, све могу да разумем, ал не иде... кума...

Тако...
Само ви евоцирајте успомене, и пазите да се не почупате за косу, имате за по још два чешљања, максимум. Чувајте то, или бар унапред одсеците по узорак косе и ставите у кутијицу, да можете понекад да се подсетите...

Седите поред рачунара и даље. Кад се тако покочите од седења, препоручујем вам оне пензионерске ходалице, има у РУДОм, јефтино.

Ја одох у Кнеза да попијем кафицу (није ко Искрина, ал дај шта даш) да седим на чистом ваздуху и да гледам како.... живот пролази.




Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 14:50
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
:D
Pite kralju


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 14:52
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
Pite za svaki svoj postupak u životu ne možeš kriviti druge... naravno da ćeš sebe
ali kako ti njih vidiš lošim tako i oni tebe
pre svega nemoj suditi drugima jer velika je uloga uzeti sebe za Boga.
Nisi skontao njihove šale kao ni oni tvoje
a to koliko ko ima godina i način njegovog života za forum opšte nije bitan.
Niko nije ovde regnut da bi sebi tražio nešto već da bi se šalio,
ako grešim reci mi?

Pa skontao bih ja sale,nego je problem sto tih sala,a da ne govorim duhovitosti nema,osim Trileta,koji se zna zezati,sorry ja tu ne vidim muskog duhovitog,a to sto oni mene nisu skuzili,e to je vec njihov problem,narvno da mi ne mogu parirati onda se sluze"nedozvoljenim"sredstvima,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 13 Jun 2013, 14:54
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
*Twilight* je napisao:
Možda pogrešno čitaš
tako ti vidiš ali ne i drugi

Pa ja i pisem kako ih ja vidim a drugi neka pisu i misle o njima kako ih oni vide,to je posteno!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 297 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker