Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Jun 2026, 06:44


Autoru Poruka
casual
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:14
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Tw samo tebi klima glavom a na sve je danas ljut
na mene posebno sto sam se drznuo da to primetim :D


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
e jbga moj p.p. je preusmeren
pitt vodi racuna sta pises [zenskismeh.gif]


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:18
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
SHE je napisao:
e jbga moj p.p. je preusmeren
pitt vodi racuna sta pises [zenskismeh.gif]

Kako preusmjeren,ne kuzim,,,,


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:20
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
casual je napisao:
Tw samo tebi klima glavom a na sve je danas ljut
na mene posebno sto sam se drznuo da to primetim :D


Nisam ja ispratila sta se to desavalo samo sam potvrdila da rec 'polovnjaca' nije uvredljivo
jos kao je ocuvana kao Jugo 45 ihhh nema lepseg komplimenta
zato on meni klima glavom
evo i za blesu mogu slobodno da kazem da je polovnjaca
nece se ljuti jer je svesva toga


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:20
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
SHE je napisao:
pittt,de si frendd

Ma ne bio sam na putu do kuce,,,


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:21
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
БреДкасти, не можеш људе провоцирати и вређати а неочекивати исти аршин тј повраћај лоптице на истом `нивоу
јесте да ти игноришеш моје присуство у кафани од како сам те ја јавно опоменула за вређање, ево данас ти се исто обија о главу,
неможемо сви мислити исто нити се понашати исто... не можеш ми рећи да реч `половњача` означава у Хрватском језику
позитиван смисао о Жени...
Данас си на 3 или 4 поста написао да те провоцирају као Хрвата, ја прегледах целу данашњу преписку на Кафани и ниодког другог невидех
пост да је било чији национализам доведен у питање, сада помињеш оца и мајку...
ништа мени од тог вашег писанија, вас који се
`познајете` пар година није јасно из разлога што само ви знате да ли је то ваша стара шала или подјебавање.
С тога мислим да је ред да се мало позабавите међуљудским односима и поштовањем једно према другима јер ми који вас не познајемо
страдамо како колатерална штета па самим тим и избегавамо долазак на форум.

С поштвањем свим форумашима

ПС Свако директно вређање форумаша с моје стране биће БАН па макар ми то на овој Србији било последње што ћу и урадити и написати.


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
lepo preusmeren na drugi br


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:22
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Ne tipkam dok vozim,jedino,pipkam kad vozim,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:22
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
SHE je napisao:
lepo preusmeren na drugi br

Kako na drugi broj,ajde ti pogledaj opet,mozda si nesto ti pobrkala,,,P


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 20:22
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Zozefina aj nemoj da lupetas i idi radi, ono zasta te Senka i zaposlila


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 408 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker