| Autoru |
Poruka |
|
casual
|
|

*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31 Postovi: 9053
|
Bradpresto Pitt je napisao: *Twilight* je napisao: casual je napisao: naljutili ste ga, Tw umirila, a ja primetio i sada sam kriv...  Ma nisam ga ja umirila... dobar je on uvek samo ga vi ne razumete. Ustvari vecina koristi nestasicu bobona pa njega cackaju a on dobar pa cuti, a sve to rade ove 'polovnjace' Jel tako Pite? Tako je,tako je,,hahahahah "tako je, tako je, tako je..."  samo sam to primetio a na mene se naljutio bez razloga
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
e vucice da nije tvog bloga ne bi se imalo sta citati na forumu
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
i ova ema me nasmeje,bolje nego smesni posteri i one sve teme sa humora
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
SHE je napisao: e vucice da nije tvog bloga ne bi se imalo sta citati na forumu Хвала Ши фалили су ми твоји коментари ![[m04110.gif] [m04110.gif]](./images/smilies/m04110.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
*Twilight* je napisao: Pite nece ti ona vise nikada slati upozorenje evo ja ti obecavam inace... hmmm bolje da cutim Ma neka salje,istina na kraju zrijumfira a oni koji su vrijedali neka se misli,i ja bih na njihovu mjestu....
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
pitt jesi li se ozenio konacno???
|
|
|
|
|
|
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
casual je napisao: Bradpresto Pitt je napisao: Tako je,tako je,,hahahahah "tako je, tako je, tako je..."  samo sam to primetio a na mene se naljutio bez razloga Pit klima glavom i potvrdjuje kao ja hehehee ali samo sto je istina inace je borac za pravdu... sam protiv svih
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
vidi ovog pitta sigurno se naljutio nesto
|
|
|
|
|
|
|
SHE
|
|

rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12 Postovi: 26756
|
|
|
|
|
|
|
*Twilight*
|
|

Laprdalo i tuturutka
Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07 Postovi: 11750
|
Pise ti pise pp od 2,5 kilometera i ja bi volela nego meni pp ne radi
|
|
|
|
|
|
|
|