Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 25 Jun 2026, 07:55


Autoru Poruka
LaYa
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 12:35
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Za Viteza si premija,ali za mene bas i ne,,,iskreno

za tebe sam dzek pot, preboli sto sam te pedalirala, preboli, budi musko jednom...


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 12:37
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
LaYa je napisao:
Sto je ku*ton psovka?
to je samo stvar...kao i svaka druga...
To ti ono što je tvoj otac trebao da stavi...to je moj emisljenje o tebi, izvini

Zao mi je Lazo sto si pokazala svoje pravo lice,ove rijeci nisu za pohvalu,diranje roditelja,familije i ostalog,samo zato sto sam rekao svoje misljenje o tebi...nije to lijepo neeeee...


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 12:38
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Pitt prestani da provociraš više ili se piši kako dolikuje ili izadji sa foruma.Ovo ti je prva opomena

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 12:39
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
LaYa je napisao:
Bradpresto Pitt je napisao:
Za Viteza si premija,ali za mene bas i ne,,,iskreno

za tebe sam dzek pot, preboli sto sam te pedalirala, preboli, budi musko jednom...

Jesi džak pot,,,hahahahahah


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 12:40
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Ja ti ne diram nikog, niti ga psujem niti blatim...a ti nastavi...pokazao si odavno kakav si..

Za tebe...ono o cemu možes samo da sanjas, preboli i peglaj dalje, ne vredjaj jer si povredjen...


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 12:40
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Dobar dankiiiiiiiiiiiiić [pozz.gif]


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 12:40
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Maša je napisao:
Pitt prestani da provociraš više ili se piši kako dolikuje ili izadji sa foruma.Ovo ti je prva opomena

Mozes li mi reci di krsim pravila sve sam kopirao i Lazu i Viteza,molim Vas da mi to napisete,a onda cu vas ja podsjetiti sta su oni pisali!Hvala.


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 12:42
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
I ne koristite kao vlas da se obracunate samnom radi privatnih razloga ili zato sto sam Hrvat!!!


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 12:43
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Ja se raspravljam i nikoga ne vrijedam,a ako kazem nekoj zenskoj da mi se ne svida onda vrijeđam,a ona meni ako spomene oca to je u redu!!!!!!!!Pa kako,,,,


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 11 Jun 2013, 12:44
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Ili ovaj Sestru i Majku,,,,


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 423 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker