| Autoru |
Poruka |
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
Добра ноћ ![[pozz.gif] [pozz.gif]](./images/smilies/pozz.gif)
|
|
|
|
|
|
|
mmm
|
|

rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56 Postovi: 4935
|
ni ja nisam stipkao danas pa ne kukam ja cu zornjaka..
ajde Molence obrni turu ..otvori se malo
|
|
|
|
|
|
|
Najgora
|
|

rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:05 Postovi: 3580
|
Molena je napisao: da stipnem Najgoru..nisam odavno
djeste kafanci pije li se sta ili samo pusenje samo pušenje ljubim te u obraz
|
|
|
|
|
|
|
mmm
|
|

rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56 Postovi: 4935
|
uuuu pozdrav za vlast za Dzozefinu..
|
|
|
|
|
|
|
Najgora
|
|

rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:05 Postovi: 3580
|
Вучица je napisao: Добра ноћ ![[pozz.gif] [pozz.gif]](./images/smilies/pozz.gif) pa des ti ![[d_coffee.gif] [d_coffee.gif]](./images/smilies/d_coffee.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Trile
|
|

rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 10:05 Postovi: 23789
|
ima li kakvoj rusvaja ovde
_________________ Omnia Tempus Habent
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
Najgora je napisao: Вучица je napisao: Добра ноћ ![[pozz.gif] [pozz.gif]](./images/smilies/pozz.gif) pa des ti ![[d_coffee.gif] [d_coffee.gif]](./images/smilies/d_coffee.gif) еве пристгла малко и ја ![[pardon.gif] [pardon.gif]](./images/smilies/pardon.gif)
|
|
|
|
|
|
|
mmm
|
|

rang

Pridružio se: 21 Sep 2012, 23:56 Postovi: 4935
|
kakav rusvaj bre.. kada sam ja tu mora mir da bude.. inace vadim batinu
|
|
|
|
|
|
|
Trile
|
|

rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 10:05 Postovi: 23789
|
sta to grize po nogama e, opet buve
_________________ Omnia Tempus Habent
|
|
|
|
|
|
|
Najgora
|
|

rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:05 Postovi: 3580
|
Trile je napisao: ima li kakvoj rusvaja ovde rosfraj ti pokro mačak da znaš ![[d_coffee.gif] [d_coffee.gif]](./images/smilies/d_coffee.gif)
|
|
|
|
|
|
|
|