| Autoru |
Poruka |
|
vuja kojic
|
|

SIROTINJA RAJA
Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15 Postovi: 9836 Lokacija: što dalje od nekih ljudi
|
Вучица je napisao: vuja kojic je napisao: ako pravite klan pišite me....adresa je poznata redakciji
pozdrav svima ти си мој калн Б ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) znači rezerva  neću nigde teto
_________________ Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u klasičnom podjebavanju.
|
|
|
|
|
|
|
casual
|
|

*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31 Postovi: 9053
|
LaYa je napisao: casual je napisao: uf daj sta das kad tako trepces  lagan si,mogu te u zube nosim aj nes drugo  
|
|
|
|
|
|
|
MAD BOOKSELLER
|
|
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33 Postovi: 6420
|
Ћеро, јел то она завеса? Лепа јој рамфла, нисам приметио ондак. Померио сам је да гледам према Сави... Удара ово вино, помало слатко, ал звекеће! ![[smusen.jpg] [smusen.jpg]](./images/smilies/smusen.jpg)
|
|
|
|
|
|
|
Iskra
|
|

kure nane moj milane
Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17 Postovi: 42717
|
LaYa je napisao: ja sad njih nis ne razumem
zalepila sam se za tiganj nemo me odaš ni ja IČ ne kapiram ![[mojzidic.gif] [mojzidic.gif]](./images/smilies/mojzidic.gif)
_________________ that's it!
|
|
|
|
|
|
|
Naopak
|
|

N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20 Postovi: 14794
|
pa nema ni da ides tek si naceo onu gajbu
_________________ Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Ma tko posla ove da pjevaju na Frmi,uzasni su,,,,jbote
|
|
|
|
|
|
|
Bradpresto Pitt
|
|

*VIP*
Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21 Postovi: 35483 Lokacija: Zagreb
|
Bolje pjevamo ja i Megi garant,,,hahahaah
|
|
|
|
|
|
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
Cas,jesi Prle,jesi Andjelk? 
|
|
|
|
|
|
|
vuja kojic
|
|

SIROTINJA RAJA
Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15 Postovi: 9836 Lokacija: što dalje od nekih ljudi
|
Iskra je napisao: LaYa je napisao: ja sad njih nis ne razumem
zalepila sam se za tiganj nemo me odaš ni ja IČ ne kapiram ![[mojzidic.gif] [mojzidic.gif]](./images/smilies/mojzidic.gif) aaaaaaaa ![[smehsmeh.gif] [smehsmeh.gif]](./images/smilies/smehsmeh.gif)
_________________ Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u klasičnom podjebavanju.
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
vuja kojic je napisao: Вучица je napisao: vuja kojic je napisao: ako pravite klan pišite me....adresa je poznata redakciji
pozdrav svima ти си мој калн Б ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif) znači rezerva  neću nigde teto од кад сам ја теби тета м ![[nesvest.gif] [nesvest.gif]](./images/smilies/nesvest.gif)
|
|
|
|
|
|
|
|