Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 23 Jun 2026, 21:02


Autoru Poruka
vuja kojic
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 10 Maj 2013, 02:45
Korisnikov avatar
SIROTINJA RAJA

Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15
Postovi: 9836
Lokacija: što dalje od nekih ljudi

OffLine
ovo room for rent je sasvim slučajno.....ko razume :)

_________________
Nije sve u sarkazmu,
ima nešto i u klasičnom podjebavanju.


Vrh
vuja kojic
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 10 Maj 2013, 02:53
Korisnikov avatar
SIROTINJA RAJA

Pridružio se: 06 Dec 2012, 23:15
Postovi: 9836
Lokacija: što dalje od nekih ljudi

OffLine
laku noć svima....to svako razume :)

_________________
Nije sve u sarkazmu,
ima nešto i u klasičnom podjebavanju.


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 10 Maj 2013, 02:54
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
piii,nema vise niki...
laku noc


Vrh
MrPhact
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 10 Maj 2013, 06:57
rang
rang

Pridružio se: 30 Mar 2013, 19:44
Postovi: 1233

OffLine
i dobro jutro :)


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 10 Maj 2013, 11:44
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Mr poranio

Dobro jutro ili dan,izaberite


Vrh
MAD BOOKSELLER
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 10 Maj 2013, 12:09
rang
rang

Pridružio se: 09 Dec 2012, 20:33
Postovi: 6420

OffLine
Сабајле...
Само се около мувају Сока, Мала Лажа (љуби је стрика у...), Лана, Могли, Мрча...
Ваљда читају синоћне умотворине.

Нема ничег новог од ноћас.
Добио сам мејлом занимљиво написан текст, за који не знам где бих могао да га окачим.
Личи ми на зафрканцију, а можда има и мало мудрости у њему.
Каже: Не секирај се превише за мање битне ствари у животу...
Па да поделимо, брацки:

Pitanje: Doktore, je li istina da kardiovaskularne vežbe mogu produžiti život?
Odgovor: Ne trošite srce vežbanjem! Sve se vremenom troši. Kao da ćete očuvati automobil ako vozite prebrzo! Želite duže živeti? Malo odspavajte.

P: Treba li smanjiti konzumaciju mesa a jesti više voća i povrća?
O: Šta jedu krave i ovce? Seno i travu. I to je povrće. Dakle, kad pojedete šniclu, unosite povrće u svoj organizam. Ako su vam potrebne žitarice, jedite piletinu.

P: Treba li smanjiti alkoholna pića?
O: Ne, naprotiv. Vino se pravi od voća. Konjak je destilovano vino, što znači da je iz voća odstranjen višak vode i ostalo je ono najbolje! Pivo se pravi od žitarica. U zdravlje!

P: Koje su prednosti redovnog vežbanja?
O: Žao mi je, ne mogu se setiti ni jedne. Moja je filozofija - ako vas ništa ne boli, dobro je!

P: Je li pržena hrana štetna?
O: NISTE ME SLUŠALI!!! Ulje se pravi od biljaka, kako to može biti štetno?

P: A šta je sa čokoladom?
O: Pravi se od kakaovca, a to su bobice, koje takođe spadaju u voće. Najbolji antidepresiv, hrana za raspoloženje!

P: Je li plivanje dobro za figuru?
O: Ako je dobro za figuru, zašto su kitovi debeli?

P: Da li je dobro biti u formi?
O: Pa i okruglo je forma!

Видимо се вечерас, ако немате паметнија посла. Прошетаћу мало поподне, да видим света, а вечерас бих могао да спавањем надокнадим последњих неколико ноћи, које сам провео с вама до дватри сата.
[treptrep.gif]


Vrh
sosa
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 10 Maj 2013, 12:26
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Maj 2013, 23:36
Postovi: 464

OffLine
Bar dan [pozz.gif]

_________________
Dok ti spavaš neprijatelj ne spava. Zato spavaj što češće i što duže, nek' neprijatelj crkne zbog nesanice.


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 10 Maj 2013, 12:43
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Hahahah...Mad svidja mi se tekst :D
Iako se necu sloziti naravno sa svim napisanim..ali generalno mi se svidja.
Moli luta po poslu..slabo ovdje, a i sinoc mi nesto nisu bili inspirativni ni ASG ni Kojo..samo provokatorski nastrojeni kao po obicaju tako da se nisam trudila ni procitati..sve isto, ponavljanje i ponavljanje, sumnje sumnje..a umotano i bez mooda .... ;)

Za njih je stvorena ona tema ..'Sta je sumnja' he he...a usput i da kazem sosi BRAVO girl....napokon nekih novih tema na forumu.
I sve mi se svidjaju :palacgore:...

Dobar dan svima..
ko nije znao ili osjetio...danas je petak

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 10 Maj 2013, 12:53
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
DAnkoDankiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiić [ccc3.gif]


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 10 Maj 2013, 12:55
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Samo da liznem ko je za liz :P a to se zna
da cmoknem Vucka
da mahnem ostalima i da ih pozdravim
da pohvalim Sosu za teme, koje ce osecam biti veoma posecene.
uzivajte u lepom danu dragi moji...

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 393 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker