| Autoru |
Poruka |
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
Ne idem zamisli, niko "od mojih" ne slavi Djurdjevdan.
|
|
|
|
|
|
|
Žex
|
|

rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33 Postovi: 13386 Lokacija: Čačak, Woodland County
|
I ja... Ostajem kući Dosta se krkalo juče, tako da i nemam neku želju.
|
|
|
|
|
|
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
Ja prvi put da se nisam nažderala za praznike.
|
|
|
|
|
|
|
Žex
|
|

rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33 Postovi: 13386 Lokacija: Čačak, Woodland County
|
Kada bih napisao isto što i ti slagao bih baš... heh
|
|
|
|
|
|
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
Hehehe, meni valjda svega vec dosta, sad samo trazim kakvo voće i povrće samo pravim,
|
|
|
|
|
|
|
Žex
|
|

rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33 Postovi: 13386 Lokacija: Čačak, Woodland County
|
Čišćenje organizma here I come...
Hah
Ide Žex... Pozz Layo... Idem da se šišam... Kosa porasla, pa je red da se skrati na nulu...
|
|
|
|
|
|
|
GiGi
|
|

Karolina Riječka
Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13 Postovi: 18509
|
Žex je napisao: Čišćenje organizma here I come...
Hah
Ide Žex... Pozz Layo... Idem da se šišam... Kosa porasla, pa je red da se skrati na nulu... Ne čini to! ![[nene.gif] [nene.gif]](./images/smilies/nene.gif)
_________________ Plesala bih s tobom kroz najprometnije ceste jedan tango kroz crveno tamo gdje nitko ne bi plesao na vrhu Hendrixovog mosta i to mi ne bi bilo dosta...
|
|
|
|
|
|
|
Molena
|
|

*VIP*
Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49 Postovi: 31310
|
e i vas ovdje da pozdravim i cmoknem ko je za cmakanje
_________________ 'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'
|
|
|
|
|
|
|
LaYa
|
|

Laki
Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12 Postovi: 22907
|
e ljub Moli...Gigi... ja radim pa provirim kad stisnem publish 
|
|
|
|
|
|
|
Naopak
|
|

N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20 Postovi: 14794
|
Aj da vidimo ko je za cmakanje, ja namirisao i samo se usunjao. Ljub za sve u kafani od Naopakog.
_________________ Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs
|
|
|
|
|
|
|
|