Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Jun 2026, 22:54


Autoru Poruka
debilko
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 06 Maj 2013, 16:49
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 07:48
Postovi: 2060
Lokacija: BG

OffLine
I tebi

_________________
"Jel neko menja tu slamku?...Nemoj da mi se stoka zarazi."
Zoran Radmilovic (Kralj Ibi)


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 06 Maj 2013, 16:51
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
Dobrar dan


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 06 Maj 2013, 16:54
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Zdravo Mojne, Debilko...
Živi bili
Poslužite se

Slika

_________________
Slika


Vrh
debilko
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 06 Maj 2013, 16:55
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 07:48
Postovi: 2060
Lokacija: BG

OffLine
Jednu kabezu

_________________
"Jel neko menja tu slamku?...Nemoj da mi se stoka zarazi."
Zoran Radmilovic (Kralj Ibi)


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 06 Maj 2013, 16:56
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Žex je napisao:
Zdravo Mojne, Debilko...
Živi bili
Poslužite se

Slika


a meni jaje,nojevo aaa? :p

Ćao her komadant na ratni brod!


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 06 Maj 2013, 16:58
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Nema kabeza. Google ne nudi kabezu, samo klaker
Slika

Layo, evo ti nojevo jaje
Slika
[kasljuc.gif] [bye.gif]

_________________
Slika


Vrh
debilko
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 06 Maj 2013, 17:00
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 07:48
Postovi: 2060
Lokacija: BG

OffLine
Može klaker.
Eh jbt, da mi je takvo jaje

_________________
"Jel neko menja tu slamku?...Nemoj da mi se stoka zarazi."
Zoran Radmilovic (Kralj Ibi)


Vrh
LaYa
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 06 Maj 2013, 17:02
Korisnikov avatar
Laki

Pridružio se: 18 Maj 2012, 15:12
Postovi: 22907

OffLine
Žex je napisao:
Layo, evo ti nojevo jaje
Slika
[kasljuc.gif] [bye.gif]


Muš :P

Deb, poklanjam, ne znam sta bih sa njim [pardon.gif]


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 06 Maj 2013, 17:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Pazi koliko je... Hah
Kajgana za 10 osoba

Layo, jel' se ide danas na krkenzi ?

_________________
Slika


Vrh
Mojne
Post  Tema posta: Re: KAFANA *****  |  Poslato: 06 Maj 2013, 17:06
Korisnikov avatar
mojne

Pridružio se: 22 Jan 2013, 14:41
Postovi: 10353

OffLine
debilko je napisao:
Može klaker.
Eh jbt, da mi je takvo jaje


[smehsmeh.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Baidu [Spider] i 403 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker