Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 09:17


Autoru Poruka
Molena
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 17 Avg 2015, 12:04
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
GiGi je napisao:
Molena je napisao:
GiGi je napisao:
Što mislite, kad će nas malo posjetiti ISIL-ovci?



Gigi ne prizivaj tu gamad i bolest. Citala sam tu vijest i onu pjesmu sto su napisali...jbt jeza me neka spopade odjednom.
Sjecam se kad je tek krenula prica...pa su slali poruke da ce doci ovamo,smijali smo se...ali vidi oni mic po mic...pa do Turske dodjose...vise nije smijesno.

Eto, oteli nam Salopeka. [13uh.gif] Mogu misliti što taj čovjek proživljava ne znajući u kojem će mu trenutku odrubiti glavu (ako je uopće jadan živ).
Definitivno se više neću sprdati kada je riječ o tim manijacima. Čitala sam članke o tome kakve su nove brutalne metode za ubijanje osmislili. Bolesno!


I ubise ga :( ..... nema sale sa ovim manijacima.
Po Sarajevu vidjam u zadnje vrijeme jako puno ovih nindza kornjaca odnosno totalno zamotanih zena...obicno je to grupa zena sa jednim muskarcem. Komentiramo ih svi i nikome se ne svidja sto ih je svakim danom sve vise...uglavnom su iz Emirata i turisticki dodju ovdje i mnogi ostanu. Ljudi su ljuti jer im se ne svidja njihova kultura...to su muslimani sa drugacijim obicajima i drugqcijim shvatanjima Islama. I neki dan sam pricala sa jednom prijateljicom....sjedile smo u restoranu i bila je grupa tih zena koja je rucala i cudno je kako jedu haha....uvlaci vilicu odozdo jer povez nikako ne skidaju.Tako i sladoled lizu...tako i sok piju....idiotluk jbt. Dosle smo do zakljucka da bismo obe voljele samo 10 minuta razgovora sa njima da vidimo sta im je to u glavi...kako razmisljaju i zasto skrivaju ljepotu i tijelo tim odjelima, pogotovo na uzarenim temperaturamq. Nisu dobrodosli ovdje...osjeti se odbojnost prema njima ali i strah svih gradjana jer ih se upravo povezuje sa ovim majmunima koji krvnicki ubijaju ljude bez razloga...kao sto je i ovaj Tomislav.Pokoj mu vjecni :(

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 17 Avg 2015, 15:49
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Nisu to manijaci, opasna je to organizacija koja se nikada iskoreniti nece. Ovo je samo pocetak.
Ubise coveka, ne znam da li su zaista ocekivali da se ispune neki njihovi uslovi, da se oslobode neke zene? Ne znam koji je razlog da kidnapuju coveka ni krivog ni duznog i da mu odrube glavu? Sta su hteli da postignu sa tim? Na zalost nije ni prvi ni poslednji...
Sto se tice tih arapa zabradjenih, odnosno njihovih zena, ja sam ih gledao kako se u hotelskom bazenu kupaju u nekom crnom kostimu, kao kupaci kostim je ali od glave do pete!? I preko lica isto. A sirok je, kao neka haljina ali nije haljina. Cudo...
Medjutim, to su njihovi obicaji i to treba postovati. Nekada se zapitam koliko li je prelepih zena sakriveno iza tih zabradjenih haljina? Greota...


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 17 Avg 2015, 23:42
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Nije problem postivanja.....ali ti kad negdje odes prilagodis se sredini...a oni sve mi se cini ocekuju da se sredina prilagodi njima....Kako imaju para ponasaju se superirnije pa namecu te svoje obicaje i pravila.....i mic po mic nastanise se i onda domaci postaju njihovi kmetovi.
Ne svidja mi se sve to....dodji, vidi pa se kuci svojoj vrati...tako je najbolje.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 19 Avg 2015, 00:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
zivi brate mili i pusti druge da zive
pa koje ste vi jajce da komentarisete burke
da ili ne?
pa postoji ona narodna
rdjavom k***u i dlake smetaju
tako i vama
meni ne smeta niko
u mom gradu ima dosta tih jadnih izmorenih dusa
nisu oni ni prljavi ,niti ,kako neki moji sugradjani ,avidim i zitelji drugih gradova pisu iz hira
saosecam sa njihovom nesrecom
i ne bih pozelela nikom da se davi u nekom moru,prepesaci pola zemljine kugle,zarad neba sa kojeg ne padaju bombe


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 20 Avg 2015, 23:00
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
o cemu ti pises haha
ti o izbjeglicama iz drugih zemalja s kojima susosjecam, i strasno mi je zao tih judi
a ja o oni bogatim Arapima iz Emirata koji dodju, kupuju, naseljavaju se i namecu svoju..ne prilagodjavaju se sredini i bezobrazni su

ovi drugi su ponizni i svjesni, njih volim

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 21 Avg 2015, 00:14
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
Molena je napisao:
o cemu ti pises haha
ti o izbjeglicama iz drugih zemalja s kojima susosjecam, i strasno mi je zao tih judi
a ja o oni bogatim Arapima iz Emirata koji dodju, kupuju, naseljavaju se i namecu svoju..ne prilagodjavaju se sredini i bezobrazni su

ovi drugi su ponizni i svjesni, njih volim


a zasto onda pravis razliku u izbeglicama?
pitam te zasto ti je zao tih kako kazes jadnih ljudi ,a nije svih onih srba koji su izbegli iz Hrvatske,Bosne ,sa Kosova?
reci mi u cemu je razlika ?
ja bih recimo zalila izbeglice koje su iz Srbije potrazile spas u tvojoj Bosni ili Hrvatskoj,ali njih nema
njima je ova drzava dobra...
ali nije dobra tebi....,ni tebi slicnima,koji svaki slobodni vikend koristite da poslednji dinar potrosite u njoj
sve ima svoju cenu,zato gospodo nemojte kukati..
ko hoce egzotiku putuje ...zna se gde
ko zeli provod i pozitivnu energiju dodje u Beograd
jer malo je takvih gradova na planeti
....e sad sto je srpski....moz da vas *ebe....al zajebite malo :D


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 21 Avg 2015, 22:28
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Eno u Nišu razbili trgovinu vlasnika Hrvata,s natpisom,Ustašo marš iz Srbije i sl.to je odgovor ovima koji tvrde samo jednu istinu,kao ovi pamflet gore,i dosta drugih,naime,ako se hoće biti realan,treba prvo pogledati sebi u oči,onda suditi drugima,,,,


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 21 Avg 2015, 22:40
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45922

OffLine
Gdje ti čitaš takve vijesti Pitte [smilie_denk_47.gif]
Nadam se da to nije istina,iskreno.

_________________
Slika Slika


Vrh
SHE
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 22 Avg 2015, 00:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 07 Dec 2012, 00:12
Postovi: 26756

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Eno u Nišu razbili trgovinu vlasnika Hrvata,s natpisom,Ustašo marš iz Srbije i sl.to je odgovor ovima koji tvrde samo jednu istinu,kao ovi pamflet gore,i dosta drugih,naime,ako se hoće biti realan,treba prvo pogledati sebi u oči,onda suditi drugima,,,,


bilo bi glupo da pocnem nabrajati sve one turiste ,srbe,zaljubljenike Hrvatskog mora,koji su na istom prosli ko bosi po trnju
pisemo o razlicitim stvarima,cinjenice su te definitivno porazile
ako mene pitas pittt,meni je to nevazno
pa mi nije jasno sta se koprcas ko ribica na suvom
bzv
bolje pisi neku sexi pricu na svom blogu


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Komentiranje aktualnosti  |  Poslato: 22 Avg 2015, 12:09
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
SHE je napisao:
Molena je napisao:
o cemu ti pises haha
ti o izbjeglicama iz drugih zemalja s kojima susosjecam, i strasno mi je zao tih judi
a ja o oni bogatim Arapima iz Emirata koji dodju, kupuju, naseljavaju se i namecu svoju..ne prilagodjavaju se sredini i bezobrazni su

ovi drugi su ponizni i svjesni, njih volim


a zasto onda pravis razliku u izbeglicama?
pitam te zasto ti je zao tih kako kazes jadnih ljudi ,a nije svih onih srba koji su izbegli iz Hrvatske,Bosne ,sa Kosova?
reci mi u cemu je razlika ?
ja bih recimo zalila izbeglice koje su iz Srbije potrazile spas u tvojoj Bosni ili Hrvatskoj,ali njih nema
njima je ova drzava dobra...
ali nije dobra tebi....,ni tebi slicnima,koji svaki slobodni vikend koristite da poslednji dinar potrosite u njoj
sve ima svoju cenu,zato gospodo nemojte kukati..
ko hoce egzotiku putuje ...zna se gde
ko zeli provod i pozitivnu energiju dodje u Beograd
jer malo je takvih gradova na planeti
....e sad sto je srpski....moz da vas *ebe....al zajebite malo :D


Ama o cemu ti pricas..kakvi tebe tripovi pucaju. Odakle tebi informacije o tome koga ja zalim a koga ne i da razlikujem izbjeglice, gdje si ti to procitala....
Za tvoju informaciju i ja sam bila izbjeglica, za razliku od tebe koja si stav o necemu donijela iz topline doma 'ceskajuci muda' i slusajuci vijesti koje su ti se plasirale, tako da itekako dobro znam kako je tim ljudima.
Ja znam kako je sa dvije torbe bjezati negdje,ostavljati djetinjstvo, gledati stare kako su pogubljeni i djecu koja se pitaju sta se ovo desava...i sad posto su me protjerali srbi trebala bih po defaultu da mrzim srbe.Ti si plitka i nameces neku pricu koja nema veze sa onim sta sam ja pisala i sta je bila tema....jbt ne vrti se svijet oko srba ili opcenito oko nas na Balkanu.
I zasto meni Srbija nije dobra, lupetas gluposti....ja sam u ovoj godini par puta bila u Bg pa i dalje po Srbiji i trosila svoje pare jer ima na sta da se trosi i ima super ljudi koji nisu optereceni glupostima o kojima ti pises...ali to je normalno, ljudi i energije se prepoznaju...zato se mi nismo ni skontale jer ti smaras glupostima i nemas bas dobru i pozitivnu energiju.
Ja se u Bg dobro osjecam i osjecam dobru energiju iako nemam veze zasto je to bitno u temi o izbjeglicama koji dolaze iz Sirije.
Hoces da nametnes neku glupu temu sa dosta lose energije i sa nekim bolesnim konotacijama, i zato i jeste sve tako nabacano i bez nekog smisla.

Izbjeglica je izbjeglica...i medju tim ljudima ne postoji razlika jer svi nose istu sudbinu..izbjegli su jer su morali, jer bjeze od rata, od smrti, od straha...i tu se ne prave razlike!
Jako mi je zao ovih ljudi iz Sirije....ne znam jesmo li svjesni koliki ti ljudi put prolaze i pakao....Treba dobro da ti gori pod nogama pa da se uputis na takav put bez pojma gdje ces i sta ces i kako ces...to je borba za zivot svoj i zivot svoje djece.
Europa je kurva..naziva ih migrantima, ali ti ljudi nisu imigranti.
Ti ljudi su izbjeglice a ne migranti. Nazivati ih migrantima je nejobicnija prevara. Kao izbjeglice oni imaju odredjena prava i Europa je u tom slucaju duzna da ih prihvati. Ako ih nazovemo migrantima onda oni gube ta prava a Europa moze mirne duse da se ogradi bodljikavom zicom.
Kakvi srbi, hrvati i muslimani....ja sam se tom bolescu prestala davno zanimati a i zamarati. Svijet se ne vrti oko nase bolesti ... ima i vecih bolesti.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 218 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker