Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 16 Jun 2024, 12:19


Autoru Poruka
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: nocas sam sanjao/la plavog slona...:)  |  Poslato: 22 Sep 2013, 15:25
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Plasim se da se ne razocaram ako mu je ponasanje buaaa...Cula sam da nasrce na sve sto se zove zensko :D


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: nocas sam sanjao/la plavog slona...:)  |  Poslato: 22 Sep 2013, 15:28
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45922

OffLine
Pa nama ženama su se uvijek takvi više sviđali...;)
Šta ćeš od onih mutavih jbt...ali nisam ga baš nešto pratila...pratim šta im radi Golubica...:lol:

_________________
Slika Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: nocas sam sanjao/la plavog slona...:)  |  Poslato: 22 Sep 2013, 15:30
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Andjeo sa greskom je napisao:
Jao sto sam se probudila jutros..... [ufuf.gif]
Sanjam exkuzija i neki totalno nepoznati ljdi...Gde idemo tj,gde smo krenuli nemam pojima...Autobus staje i pravimo pauzu...
I ulazimo u neku kafanu hah
Prilazi mi Marko Vanila i pita jel slobodno....Prva pomisao brate zar ti nisi na farmi i onda se pogledam u ogledalo preko puta i vidim da izgledam dosta mladje...Vratila se u proslost...
I krenuli smo da se "muvamo"....Jao sna...jos mi gore obrazi i jos sam pod utiskom.
Ne gledam farmu uopste,samo ono vece kad su usli....a mozda sam mislila na tog sto lici na njega...jao jao...vratite mi san ....
Probudila sam se kad smo nas dvoje izasli iz kafane,autobusa nigde,oni nastavili na exkurziju a ja sa Vanilicom [kikice.gif]


[zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Andjeo sa greskom
Post  Tema posta: Re: nocas sam sanjao/la plavog slona...:)  |  Poslato: 22 Sep 2013, 15:38
Korisnikov avatar
ASG

Pridružio se: 06 Dec 2012, 20:55
Postovi: 11718

OffLine
Haha ne svidja mi se....Senka
Lepsi mi ovaj iz sna sto je samo u mene gledao :D
Megi nikad mi jasniji san nije bio [zenskismeh.gif]


Vrh
oleg
Post  Tema posta: Re: nocas sam sanjao/la plavog slona...:)  |  Poslato: 01 Okt 2013, 11:06
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Jun 2013, 00:12
Postovi: 352

OffLine
Da smo se drzali za ruke


Vrh
Radisav_Oluja
Post  Tema posta: Re: nocas sam sanjao/la plavog slona...:)  |  Poslato: 04 Okt 2013, 18:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 08 Dec 2012, 19:07
Postovi: 2843

OffLine
Svog ujaka.
Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: nocas sam sanjao/la plavog slona...:)  |  Poslato: 04 Okt 2013, 23:38
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Trebao bi mi godisnji odmor da izreknem sta sanjah.

_________________
Slika


Vrh
Iskra
Post  Tema posta: Re: nocas sam sanjao/la plavog slona...:)  |  Poslato: 05 Okt 2013, 18:11
Korisnikov avatar
kure nane moj milane

Pridružio se: 18 Maj 2012, 12:17
Postovi: 42717

OffLine
sam zaboraviO [hanghead.gif]

_________________
that's it!

Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: nocas sam sanjao/la plavog slona...:)  |  Poslato: 05 Okt 2013, 20:18
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45922

OffLine
Bradpresto Pitt je napisao:
Naime šta,posto je vrijeme za pripremu ogrjeva za zimu krenuo sam u šumu nasjeći drva,međutim velika vrućina u šumi,brat bratu oko 40 stupnjeva,s druge starne snijeg do koljena,nemos doci blizu stabla.I šta sad pronađem slucajno na kraju šume kolibu,nisam mogao vjerovati kad sam uz pomoc kartice otvorio vrata od te brvnare?!Laganini obucene na trosjedu Ikea,sjede dvije crnkinje bliznakinje,majketi reko sta cu,ajde kad sam vec tu,stresem snijeg s japanki,skinem bundu,i nebudi lijen pridruzim se sestarma.Atributi od njih dvije,sta da vam kazem,dupeta ko kod Beyonce i Jennifer Lopez,onak ko kineske glasacke kutije,grudi ko dva Triglava,noge duge ko polarna noć,oči ko fildžani...ma bog bogova.I sad da ne dužim,bilo je savrseno,boljereći fenomenomenalno...igrali smo sah,ne ljuti se covjece,monopoli,domine,gradova i planina..cista uzivancija.I da,u pauzi tih i takvih igara napisao sam pjesmu o modu na Forumu,posto je proteklih dana bilo tarapane oko banovanja,frke drz nedaj,pa kazem idem to napisati,ali napominjem da pjesma nije "na prvu loptu",stoga ju treba pročitati najmane sedam-osam x,da bi se,u biti,shvatila srž i "što je pisac htio reći"!


Pitt kad sanja,mi se smijemo...nemreš bilivit,al je tako...i ima bujnu maštu....:lol:

_________________
Slika Slika


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: nocas sam sanjao/la plavog slona...:)  |  Poslato: 17 Okt 2013, 19:34
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
ma neke gluposti sanjah, ali to je definitivno nesto o cemu sam razmisljala par dana.

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 248 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker