Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 22:18


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 13 Avg 2013, 00:43
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Orlando Blum kao Betmen?

Zvezda filmova "Pirati sa Kariba" i "Gospodar prstenova" Orlando Blum favorit je obožavalaca za ulogu Mračnog viteza u filmu "Superman Vs. Batman", tvrde britanski mediji

Slika

LONDON- Britanski glumac Orlando Blum navodno bi mogao da zaigra Betmena, prenose ostrvski mediji.


Zvezda filmova "Pirati sa Kariba" i "Gospodar prstenova" favorit je obožavalaca za ulogu Mračnog viteza u filmu "Superman Vs. Batman".

Supermena bi u ovom filmu trebalo da igra Henri Kavil koji ovog superheroja igra u filmu "Čovek od čelika".

Još od jula, kada je studio "Vorner" saopštio da se snima film, spekuliše se ko bi mogao da igra Betmena. Navodno, Kristijan Bejl koji je ovog heroja igrao u trilogiji Kristofera Nolana, bio je razmatran za ulogu kao i Skot Adkins.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 17 Avg 2013, 13:59
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Monika Beluči: Turci nas nisu mazili, ali patnja nas je ojačala!

Poznata holivudska glumica Monika Beluči, koja trenutno boravi u Trebinju, dotakla se veoma škakljive teme, petovkovnog ropstva pod Turcima i rekla da je veoma srećna što su naši narodi uspeli da iz patnje izađu snažniji i spremniji za budućnost.

Slika

Monika, koju smatraju za jednu od najlepših žena sveta, rekla je da njoj lepota ništa ne znači ukoliko je neka osoba prazna, ali da joj je ta osobina kroz život umnogome pomogla. Tragam svakim danom za svojim identitetom. Traganje traje do kraja života. To je jedini način da napredujete, da pogledate u sebe i u ono što ste uradili i pitate se čemu sve to, da li je to dobro po vas i vaše najbliže, šta to znači okruženju, kako doprinosi svetu - rekla je lepotica.

Ona je dodala da se nedavno zabrinula kada ju je ćerka pitala šta je smisao života- Moja devetogodišnja ćerka Deva nedavno me je pitala: “Mama, šta je to smisao života?” Ostala sam nema za kratko, pomislila sam kako to da me moje dete već to pita, a onda sam joj rekla: “Draga moja, za tim ćeš tragati celi život”- rekla je lepa glumica. Ona je dodala da je lepota svakako prednost, ali da ništa ne znači ako je osoba prazna. Lepota proizvodi radoznalost. Ali ako iza lepote nema ničega, onda ona nikoga ne interesuje. Čemu lepota ako ste prazni u sebi? - kaže Monika. Budući da joj je bilo teško da nauči nekoliko rečenica na našem jeziku, Belučijeva kaže da su joj profesori rekli da je najbolje da srpski uči kroz brzalice. Tom prilikom, osvrnula se i na našu istoriju. - Znam da istorija nije bila blagonaklona prema ljudima na ovom podneblju, pogotovu ne na kraju 20. veka. Evropa je znala samo da osuđuje ono što se dešavalo ovde, a nije imala najbolji uvid u to. Pod Turcima ste bili 500 godina, a istrajali ste. Znam da vam nije bilo lako proteklih decenija, ali čini mi se da su vas sukobi koje ste preživeli dodatno ojačali za dalju budućnost – zaključuje lepotica, prenosi "Telegraf".


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 22 Avg 2013, 11:02
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Vitaker: Uloga u filmu "Batler" bila je teška

Oskarovac Forest Vitaker opisao je ulogu batlera Sesila Gejnsa u filmu "The Butler" kao jednu od najtežih u karijeri

Slika
Scena iz filma "The Butler" Opra Vinfri i Forest Vitaker
Tanjug / AP

LOS ANĐELES - Oskarovac Forest Vitaker opisao je ulogu batlera Sesila Gejnsa u filmu "The Butler" kao jednu od najtežih u karijeri.


Film govori o batleru iz Bele kuće koji je služio predsednicima SAD od 1952. do 1986. godine.

"Bio sam veoma nervozan i pitao sam se da li ću biti u stanju da ispunim sve", rekao je glumac "Hafington postu".

"Za mene, ovo je najspecifičniji posao koji sam ikada radio i možda jedna od najtežih uloga koje sam ikada igrao. Delimično zbog tišine u filmu, delimično zato što sam morao da prenesem svoja osećanja i misli, a da ništa ne uradim ili kažem, a delom zbog kompikovanih odnosa sa mojom ženom koja je alkoholičar, svim predsednicima i sinom", dodao je on.

Vitaker je rekao da mu je bio potreban izazov kao umetniku.

"Morao sam da se plašim. Biti u strahu je dobro. Znao sam da sam došao na novu teritoriju i mislio sam da ću proširiti svoje vidike", objasnio je on.

Film, čija je premijera bila početkom meseca, režirao je Li Danijels a pored Vitakera igraju i Opra Vinfri, Džejn Fonda i Robin Vilijams.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 24 Avg 2013, 12:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ben Aflek je novi Betmen

Američki glumac Ben Aflek naslediće Kristijana Bejla u ulozi Betmena, objavili su američki madiji.

Slika
Američki glumac, zavodnik, bivši dečko Dženifer Lopez i režiser: Ben Aflek

Studio Vorner braders je u julu objavio da želi da napravi film u kome će se zajedno pojaviti dva superheroja - Supermen i Betmen. Film, koji treba da počne da se prikazuje sredinom 2015, trebalo bi da bude nastavak filma "Man of Steel", poslednjeg serijala filmova o Supermenu.

Slika
Nedostajaće nam kao Betmen: Kristijan Bejl

Kristijan Bejl koji je igrao čoveka-slepog miša u trilogiji Betman rekao je da ne želi dalje da tumači tu ulogu, što je otvorilo spekulacije o tome ko će biti izabran da ga nasledi.

"Znali smo da nam treba izuzetan glumac da preuzme ulogu jednog od najpopularinijih superheroja DC Komiksa i Ben Aflek ispunjava sve te uslove", rekao je Greg Silverman, predsednik Vornera u saopštenju koje je preneo specijalizovani časopis Verajeti.

Slika
Henri Kevil

Britanski glumac Henri Kevil ponovo će tumačiti lik Supermena.

Film koji još nema naziv režiraće Zek Snajder, reditelj filma "Man of Steel".

Zek Snajder je prvi put najavio da je u planu nova filmska akcija sa dva superheroja u julu na strip konvenciji u San Dijegu.

Ovo nije prvi put da 41-ogodišnji Aflek igra superheroja, igrao je Meta Mardoka u filmu "Daredevil" 2003. koji je doduše loše prošao.



Film "Argo", koji je Aflek režirao i u kome je igrao glavnu ulogu dobio je ove godine Oskara za najbolji film.



vestionline

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 26 Avg 2013, 00:58
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nataša Janjić: Možda me roda već negde traži

Sedam i po meseci nakon venčanja, lepa splitska glumica Nataša Janjić ne skriva želju za materinstvom. Ipak, kako je često na putu, možda malo više priželjkuje medeni mesec na koji zbog obaveza još nije krenula sa suprugom Joškom Lokasom.

Slika

Talentovanu Hrvaticu Natašu Janjić (31) krasi neobična lepota, ali i šarm kojim osvaja publiku širom regiona, a ulogom striptizete u ostvarenju S/Kidanje i njen seksepil istaknut je u prvi plan. Ipak, ova dama od 24. decembra prošle godine uživa u braku sa svojim izabranikom, TV voditeljem Joškom Lokasom (41). Iako su više od četiri godine u skladnoj vezi, Nataša je uvek bila škrta na rečima kada je reč o njenom privatnom životu, a trenutno ne može da sakrije koliko je raduje planiranje odlaska na medeni mesec koji je zbog obaveza skladni par nekoliko puta morao da odloži.

Slika

- Iskreno, oduvek sam detinjasto verovala da kod ljudi koji se venčavaju, a bračno putovanje ne smatraju važnim delom tog čina, nešto nije u redu ni sa tom odlukom, ni sa snagom ljubavi. Pokazalo se da medenom mesecu na put zaista može stati niz obaveza, nedostatak vremena, pa čak i novac. Sudarila sam se s vlastitim besmislenim predrasudama. Naše posebno mesto uvek će biti Njujork i čekamo prvu priliku kada ćemo tamo ponovo da odemo - otkriva riđokosa umetnica kojoj bračni život i te kako prija.

- Najviše uživamo kada je ono drugo srećno. Ostale sitnice toliko su banalne da bih ih zadržala za sebe. Za opstanak ljubavnog odnosa između dvoje ljudi najvažnija je spremnost i potreba oba partnera da ga održavaju jer kada jedno odustane, tu nema pomoći. Iskrenost, slični interesi i nežnost mogu prilično dugo da održavaju vezu. Kada pričam o tome čime me je osvojio moj suprug, mogla bih da nabrajam, ali evo, jednostavno, beskrajno je duhovit. I bio je izuzetno uporan. Verujem u ljubav  za ceo život, po mogućnosti obostranu. I ne mislim da je to neki romantični idealizam jer nema onoga koji ne želi da poveruje kako je upravo ona koju trenutno živi najveća i poslednja. No, to ipak ne znamo - govori Nataša koja sve češće razmišlja i o majčinstvu.

Slika

- Razmišljam, ali često sam na putu, možda me roda već traži - iskrena je umetnica koja polako kuje poslovne planove za jesen.

- Na filmskom festivalu u Motuvonu ovog leta biće hrvatska premijera srpskog filma S/Kidanje u kom igram jednu od uloga. Na jesen bi ponovo trebalo da snimam film sa Srđanom Dragojevićem i tome se posebno radujem, a u mom matičnom pozorištu Gavella čeka me rad na predstavi Tri sestre sa velikim rediteljem Slobodanom Unkovskim - otkriva Nataša.


story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 31 Avg 2013, 18:12
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Sandra Bulok: Igraću u komedijama "dok ne umrem"

Glumica Sandra Bulok, koja u svemirskoj drami "Gravitacija" igra astronauta, rekla je da, ipak, nikada neće odustati od uloga u komedijama

Slika

VENECIJA- Glumica Sandra Bulok, koja u svemirskoj drami "Gravitacija" igra astronauta, rekla je da, ipak, nikada neće odustati od uloga u komedijama.


"Igraću u komedijama dok ne umrem: neprikladnim, zabavnim i bilo kojim drugim, ali komedije su uvek tu", rekla je Bulok Rojtersu.

"Igraću čak i u lošoj televizijskoj seriji, ako je komedija", dodala je glumica dan nakon što je film meksičkor reditelja Alfonsa Kuarona "Gravitacija" otvorio čuvenu 70. Mostru.

Bulok, koja u filmu igra sa Džordžem Klunijem, pričala je i o tome kako se pripermala za ulogu astronauta, a jedan od načina je bio taj što je nazvala Međunarodnu svemirsku stanicu i ostavila im poruku, a kada su čuli ko ih je zvao pozvali su je i da je nakon razgovora izgradila određen stav o astronautima.

"Moj stav o njima je da su to ljudi kojima je stalo do života, našeg života i šta mi radimo sa njim i zato oni rade tamo. Bila sam veoma počastvovana kada su mi uzvratili poziv i tokom razgovora saznala da su to obični ljudi koji rade izuzetne stvari", istakla je glumica

Bulok je rekla da je pretrpela neuspehe tokom snimanja i da ih smatra kao iskustvo u učenju.

"Umem da izađem na kraj sa nedaćama i sigurna sam da će ih još više doći", dodala je ona.

Glumica je ispričala da je ona zbog uloge u Kuaronovom filmu morala da provede vreme u kutiji osvetljenoj led lampama i da je to za nju bilo zahtevno fizički i mentalno, napominjući da je čitava ekipa radila zajedno i da su svi podržavali jedni druge.


novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 24 Okt 2013, 01:32
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Nikol Kidman u trileru "Strangerland"

Glumica će igrati u filmu rediteljke Kim Farant.

Slika

Film "Strangerland" pratiće par čija deca, dvoje tinejdžera, nestaju u zabačenim predelima Australije.
Pored Kidmanove, u filmu će igrati i Gaj Pirs ("Memento") i Hjugo Viving ("Matriks").

Premijera filma očekuje se sledeće godine, a Kidmanova će do tada promovisati biografski film o princezi Grejs od Monaka.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 28 Okt 2013, 16:01
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Marija Karan snima dva filma

Srpska glumica snima jedan film o Nikoli Tesli, i jedan horor.

Slika
Marija u filmu "Sevdah za Karima"

Marija Karan od 2006. živi na relaciji Beograd-Los Anđeles-London, a trenutno priprema dva velika projekta - film "Tesla" reditelja Majkla Entona i horor "6dana66godina".

Lepa glumica rekla je za "Gloriju" da se raduje ulozi u filmu "Tesla", jer, kao i veliki naučnik, potiče iz Like.

"Gde god da sam se pojavila u Americi, svi znaju da treba da snimamo film o Tesli, mada obično samo obrazovaniji Amerikanci znaju nešto više o njemu. Naučnika će glumiti Branko Tomović, odličan glumac kojeg veoma poštujem, a delovi filmova biće snimani i u Beogradu", rekla je ona za taj list.

Marija će snimiti i horor "6dana66godina", što joj neće biti prvi "izlet" u žanr strave i užasa, jer je pre nekoliko godina snimila TV film "Dark relic" za SciFi kanal.

Glumica je rekla i da u inostranstvu nije imala problema sa imenom, pošto je poznato da mnogi menjaju ime zbog karijere.

"Marija je Marija na svakom jeziku, a prezime ih podseća na kreatorku Donu Karan".

Glumica je otkrila i da je srećna i zaljubljena, ali nije rekla u koga.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 08 Nov 2013, 01:08
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
POGLEDAJTE: Dženifer Aniston kao striptizeta

U novoj komediji "Mi smo Milerovi" Dženifer igra striptizetu koja sa komšijom krijumčari marihuanu. Neke seksi scene su izbačene iz filma

Slika

Glumica Dženifer Aniston se za ulogu striptizete u filmu „Mi smo Milerovi“ prilično razgolitila, ali neke od seksi scena oko šipke izbačene su iz konačne verzije filma, na žalost brojne muške populacije.


Nova komedija u kojoj glumi Dženifer Aniston, trebalo je da sadrži, osim postojećih, još jednu scenu striptiza, koja je izbačena.

Fotografije vrelih kadrova osvanule su na internetu, a na njima je glumica u izuzetno provokativnom izdanju.

Rejčel iz “Prijatelja” u filmu igra striptizetu koja na nagovor komšije kreće sa njim da krijumčari marihuanu, glumeći mu ženu, a kako bi dočarali srećnu porodicu, “unajmljuju” i dvoje dece iz komšiluka.



Novosti

_________________
Slika Slika


Vrh
lOOla
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 01 Dec 2013, 20:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:05
Postovi: 1388

OffLine
De Niro uprskao audiciju za "Kuma"


Dobro ste pročitali - De Niro je osvojio Oskara za ulogu Vita Korleonea, ali je uprskao audiciju za jednu drugu ulogu iz filma "Kum".


Slika


Nije imao ni 30 godina kada se pojavio na audiciji za film "Kum" Frensisa Forda Kopole. Robert De Niro se pojavio na audiciji za ulogu Santina Korleonea -Sonija, ali nije zadovoljio reditelja i producente.
I dobro je što je bilo tako. Umesto uloge Sonija, koja je dodeljena Džejmsu Kanu, De Niro je morao da sačeka snimanje nastavka filma, a onda se pojavio na novoj audiciji i dobio ulogu koja mu je donela Oskara.

Pogledajte propalu audiciju.


phpBB [media]


Reditelj Frensis Ford Kopola je svojevremeno prokomentarisao ovu audiciju rečima da je De Niro bio dobar, ali da nije mogao da "proda" da je ubica kakav je Soni.



prteuzeto sa mondo


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 76 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker