Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 00:01


Autoru Poruka
Maša
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 02 Maj 2013, 12:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Ko je nova "Pepeljuga"

U filmskoj verziji jedne od najpopularnijih bajki na svetu glavnu ulogu će igrati mlada britanska glumica Lili Džejms.


Slika


Lili (24), najpoznatija po roli u seriji "Downton Abbey", dobila je ulogu Pepeljuge nakon što je Ema Votson od nje odustala iz nepoznatih razloga. Zlu maćehu će igrati Kejt Blanšet.

Film će, umesto Marka Romaneka režirati slavni glumac, reditelj i producnet Kenet Brana, a scenario je adaptirala Alin Broš Mekena, koja je pisala scenarije za filmove "Đavo nosi Pradu" i "Kupili smo Zoološki vrt".

Osim Lili, u filmu će glumiti i Kejt Blančet i to Pepeljuginu zlu maćehu. Bioskopska premijera nove "Pepeljuge" predviđena je za 2014. godinu.

(MONDO)

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 05 Maj 2013, 13:42
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Gordan Kičić: Igrao sam na ivici noža

Gordan Kičić, kao glumac i producent, o filmu i seriji "Ustanička ulica"

Slika

TRILER "Ustanička ulica" reditelja Miroslava Terzića, koji je doživeo veliki uspeh, kako kod domaće publike tako i na festivalima širom sveta, stigao je i pred gledaoce RTS, najpre kao film, a sada, nedeljom, i kao četvorodelna mini-serija.


Producent, idejni tvorac i glavni glumac u ovom političkom trileru, Gordan Kičić kaže da bi "Ustanička" bila možda aktuelnija pre nekoliko godina, ali zahvaljujući studioznom radu i velikoj posvećenosti autora, dobili smo danas kvalitetniji film koji će, veruje, ostaviti trag u našoj kinematografiji.

- Prošlo je skoro šest godina otkad sam došao na ideju da se raspitam o funkcionisanju celog suda, o slučajevima kojima se bavi, generalno o ratu u bivšoj Jugoslaviji. Istraživanje je dugo trajalo. Zanimale su me informacije koje nisu bile predstavljene javnosti. Nisu bile tajne, ali svakako je činjenica da su sve države imale svoje verzije događaja. Mene je zanimalo šta se zaista dešavalo, kakvi su to ljudi bili, kako je izgledao taj lanac komande. Dugo sam razgovarao sa tužiocima, bio na suđenjima, slušao različite iskaze raznih svedoka... I od tri slučaja koja smo probrali nastao je film "Ustanička ulica". Zapravo scenario, koji je počeo da piše Filip Švarm, pa su mu se priključili Đorđe Milosavljević i Nikola Pejaković. Hteli smo da napravimo baš ovakav film, odnosno seriju, da prikažemo stvari onakve kakve jesu. I to kao triler, jer smo mislili da je žanr veoma važan momenat u okviru ove priče.

* Verujete li da je film važan za našu kinematografiju?

- Glupo je da ja pričamo o svom filmu, ali veoma mi je drago što smo svi manje-više bili debitanti sa ovim ostvarenjem. Miša Terzić kao reditelj, ja kao producent. I od kastinga, preko produkcije, trudili smo se da držimo visok nivo, možda nesvakidašnji u našoj kinematografiji. Od samog pristupa temi, razradi, snimanju, želeli smo da izvučemo maksimum od svih. Srećan sa što sam na svom prvom filmu sarađivao sa takvim glumačkim imenima: Šerbedžijom, Petrom Božovićem, Uliksom Fehmijuom, Ejdusom... Kada sve to uzmem u obzir, "Ustanička ulica" ima svojih kvaliteta. U Srbiji ju je pogledalo više od 50.000 ljudi.

ULAZIM NA MALA VRATA

* IGRATE u "Otvorenim vratima"?
- Pojavljujem se u nekoliko epizoda. Dopašće vam se serija, već su bile sjajne prve dve epizode. Zadovoljstvo mi je bilo da se sretnem s celom ekipom, a tek što sam postao deo nje. "Otvorena vrata" su sjajna, gledao sam ih kada sam bio klinac.
* Vaša uloga?
- Igram momka koji dostavlja pice. Ulazim na mala vrata, ali pojavljujem se u velikim "Otvorenim vratima".

* S obzirom na to da je film rađen po vašoj ideji, koliko ste se "mešali" u pisanje scenarija?

- Priču do koje sam došao, scenaristi i ja smo pokušali da napravimo što životnijom. Bio je to grupni rad, što obično nije slučaj u našoj kinematografiji. Mnogo je ljudi sudelovalo u stvaranju tog teksta.

* Osetljiva je tema, a vi stojite iza svega. Da li je bilo bojazni kako će priča biti prihvaćena?

- Istina, tema je osetljiva, ali meni je veoma drago što sa filmom nismo imali problema. Nije bilo komentara baš zato što film nije zauzeo neku stranu. Nismo hteli da se stavimo u poziciju sudije, da predstavimo to crno-belo. Ni u životu stvari nisu crno-bele i iza svega stoje sudbine, ljudi koji su učestvovali u ratu ili se bavili njime na direktan ili indirektan način. Pokušali smo jednostavnu priču da ispričamo na jedan kompleksan, životni način.

* Uloga Dušana vam je lako pala iako je drugačija od svih prethodnih?

- Dugo sam bio u materiji, tako da je to samo bila realizacija svega toga. Vrlo sam dobro znao scenario, jer smo ga takoreći pisali svi zajedno, pa smo ga posle prilagođavali, probali. Radili smo četiri godine punom parom. Uživao sam u radu na ulozi.

* Biti producent danas u Srbiji je Sizifov posao. To ste osetili već sa prethodna dva filma, "Kandžama" i "Beogradskom trilogijom"?

- Naći novac za "Ustaničku ulicu" je tek bila akcija. Čim bismo rekli ljudima o čemu se radi, odustajali su. Ali uspeli smo. Prvi put kada je film prikazan na TV, imao je odličan rejting, kao i serija sada. A "Kandže" i "Beogradska trilogija" su filmovi koje sam hteo da produciram, ali nisam prošao na konkursima. Onda sam rekao da mi treba nešto sveže, nešto drugačije, nešto hrabro - na ivici noža. Takav film sam želeo da napravim i napravio sam ga.


* Da li su se rodile nove ideje i koliko ćemo da čekamo do njihove realizacije?
- Kako da ne. Voleo bih da nastavim da se bavim produkcijom, međutim, stanje u zemlji to ne dozvoljava. Ove godine je izdvojeno nula dinara za kulturu, koja se ubija na svakom koraku. Ne znam šta će se prikazivati sledeće godine, verovatno to ljude iz politike i ne interesuje. Žao mi je što u ovoj zemlji ne postoji kontinuitet ni oko čega, tako da - imam planove, ali mislim da će sačekati malo bolja vremena.

Slika

NASTAVIĆE SE "JAGODIĆI"

* GLEDAĆEMO vas i u "Papijevoj ekipi", domaćoj verziji španske serije "Pakov svet".

- Tu igram Luku. "Pilot" smo snimili, videćemo kada će se emitovati, verovatno na jesen.

* A “Jagodići”, hoće li se oni i dalje snimati?

- Postoji interes za nastavak "Jagodića". Verovatno će se raditi iduće sezone. Radi se na tome.

* Pozorište?

- Trenutno spremamo Gogoljevog "Revizora" u Ateljeu 212. Premijera je u junu.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Maša
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 13 Maj 2013, 19:42
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 24 Feb 2013, 22:43
Postovi: 6617

OffLine
Došao nam Pirs Brosnan

Bivši Džejms Bond stigao sinoć u Srbiju, gde će snimati film "The november man". U četvrtak slavi 60. rođendan.


Slika


Pirs Brosnan doleteo je iz Londona sa dva sata zakašnjenja, a na VIP izlazu aerodroma "Nikola Tesla" dočekala ga je Indija Riven Oksenberg, njegova asistentkinja i unuka princeze Jelisavete Karađorđević, piše "Blic".

Crnom limuzinom otišao je u hotel "Hajat", gde će boraviti narednih nekoliko dana. Bivši Bond proslaviće i 60. rođendan u četvrtak u Beogradu, a zatim odlazi u Crnu Goru gde će snimiti deo scena za film. Potom ga očekuje povratak u Beograd, i nekoliko nedelja snimanja u srpskoj prestonici.

Film "The november man", prati operativca CIA koji je pozvan da učestvuje u misiji koja je za njega veoma lična, jer mora da se bori protiv bivšeg učenika, koga igra Dominik Kuper i koji je upleten u smrtonosnu igru koja uključuje visoke zvaničnike CIA i ruskog predsednika.

Zgodnom glumcu ovo neće biti prva poseta Beogradu, jer je još 1986. godine u prestonici snimao film i seriju "Put oko sveta za 80 dana".

Nedavno je Beograd ugostio Kevina Kostnera, a uskoro će Selmu Hajek.


Mondo

_________________
Mnogo je ljudi. redak je čovek..


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 19 Maj 2013, 12:26
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Skarlet traži sponzora

Lepa glumica u Kanu traži potencijalne investitore za svoj novi projekat.

Slika

Holivudska glumica Skarlet Johanson staće iza kamere i režirati adaptaciju posthumno otkrivenog romana Trumana Kapota "Summer Crossing".

Projekat će biti reditelski debi glumice. Film je priča o tinejdžerki protestantkinji koja ulazi u aferu sa jevrejskim portirom dok njena porodica 1945. letuje u Francuskoj. Film trenutno traži potencijalne investitore na filmskom festivalu u Kanu.

"Pre nekoliko godina počela sam da radim sa Kapoteovom fondacijom i autorkom Tristin Skajler na adaptaciji Trumanovog ranog dela koje već duže vreme ima posebno mesto u mom srcu", navela je Johansonova u saopštenju.

"To što ću moći da na veliko platno prenesem ovu priču i što će to biti moj rediteljski debi je ostvarenje sna i velika privilegija.

Roman je sam Kapote za života nazvao "tanušnim i duhovitim" i "napisanim sa stilom". Pisac je navodno bacio rukopis u đubre u jednom naletu samokritike.

Roman je godinama kasnije pronađen i 2004. objavljen uz blagoslov piščevog urednika.

Johansonova planira da snimanje filma počne pocetkom 2014. godine. Zvezda filmova "Devojka sa bisernom minđušom", "Izgubljeni u prevodu", "Osvetnici" poslednja je u nizu mladih holivudskih zvezda koje se prabacuju na rad iza kamere.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 02 Jun 2013, 00:01
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Skarlet Johanson kao Hilari Klinton

Glumica bi trebalo da igra državnu sekretarku i bivšu prvu damu Amerike u biografskom filmu.

Slika

Film "Rodam" pratiće rane godine Hilari Klinton, mladost, brak sa Bilom Klintonom i uspon samostalne kaijere.

"Predstavićemo životni put žene rastrzane između ličnih želja i profesionalnih ambicija", rekao je scenarista Jang Il Kim.

Skarlet Johanson trenutno je najveći favorit za ulogu, ali producenti pregovaraju i sa Džesikom Čestejn, Ris Viderspun i Amandom Sejfrid.


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 08 Jun 2013, 01:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Alisa Milano: Mala sirena je pravljena po mom liku! (VIDEO)

Glumica Alisa Milano, otkrila je u jednom šou programu, da je lik u Diznijevoj bajci "Mala sirena", zapravo pravljen po njoj.

Slika

"Nisam zapravo znala šta se dešava. Jednog dana su me zvali i zamolili da dođem na snimanje crtanog filma. Tek kada sam pogledala konačnu verziju shvatila sam da su Ariel zapravo napravili po mom liku, što je sjajno",kazala je glumica.

Voditeljka se zatim našalila, i pitala da li to znači da se kroz svoju kuću šeta sa grudnjakom od školjki, na šta je glumica odgovorila, "Ponekad, kada želim da se oraspoložim".


Alo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 11 Jun 2013, 00:18
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Kako izgleda stažiranje u Guglu?

Šta bi moglo biti zabavnije od stažiranja u kompaniji Gugl? Možda snimanje filma o stažiranju u kompaniji Gugl i to sa Vinsom Vonom i Ovenom Vilsonom u glavnim ulogama?

Slika

Tokom prošle godine, portal Yahoo Movies dobio je ekskluzivnu priliku da proveri koliko je pomenuti predlog zaista zabavan, posetivši ekipu na snimanju filma “Mlađi referenti” Šona Levija. Reč je o prvom zajedničkom filmu Vinsa Vona i Ovena Vilsona još od 2005. godine kada su oduševili svet komedijom “Lovci na deveruše” (Wedding Crashers). Upravo će film “Mlađi referenti” 14. juna otvoriti prvu domaću letnju filmsku reviju pod nazivom “Blockbuster”, a od 27. juna prikazivaće se u bioskopima širom sveta.

Von i Vilson igraju dvojicu nezaposlenih prodavaca koji uz malo sreće uspevaju da postanu deo programa za stažiste u Guglu. Kada stignu u Guglov kampus, shvatiće da su ušli u svojevrsno psihološko nadmetanje, nalik ‘Igrama gladi’, sa ostalim mlađim genijalcima koji veoma žele da se dokopaju neke od malobrojnih pozicija.

Iako je deo filma sniman u Guglpleksu, sedištu kompanije Gugl u Silicijumskoj dolini, Levijeva ekipa je takođe kreirala repliku celokupnog zdanja u Altanti. U pauzi između snimanja filma, igranja ping ponga i bilijara, glumci i reditelj govorili su o radu na filmu i putovanju u Guglov univerzum.

Slika

Von je napisao scenario za film nakon što je video jednu od emisija “60 minuta” posvećenu kulturi poslovanja u kompaniji Gugl.“Pomislio sam na to kako, baš u ovom trenutku, mnogi ljudi ostaju bez posla, situacija je zaista teška. I onda sam video tu emisiju o Guglu. Pomislio sam kako je to sasvim drugačije od bilo kakvog posla na koji su nas spremali tokom odrastanja. Ljudi se druže sa šefovima, spavaju tokom radnog vremena, igraju razne igre u svom kampusu. Da, izgledalo je baš kao zabavni fakultetski kampus”.

I tako je Von počeo da piše scenario. Negde na tom putu shvatio je da je to zapravo idealna šansa da se ponovo udruži sa starim znancem Vilsonom.

“Kada mi je Vins ispričao svoju ideju, jednostavno je izgledalo kao nešto što će biti veoma zabavno za snimanje”, priseća se Vilson.

Von je potom predstavio ideju Leviju (“Noć u muzeju”, “Čelična borba”) dok su bili na snimanju filma “The Watch” koji je Levi producirao. Leviju se priča odmah dopala i sa lakoćom ju je progurao do vrha studija Foks.

“Stvar je bila u tome što smo Vins, Oven i ja došli u paketu svi zajedno, i to sa velikom idejom: Vins i Oven kao stažisti u Guglu. Sve je jasno. Veoma jako. U pravom trenutku. Bilo je to jedno brzo – da!”

Slika

“Mlađi referenti” još jednom u središte pažnje dovode neverovatnu svakodnevnicu zaposlenih u kompaniji Gugl.

“Kada sam prvi put posetio njihovo sedište, tek tada je projekat postao zaista zanimljiv. To je tenološka kompanija, ali je u njoj svaki dan posvećen tome da se od sveta napravi što bolje mesto za život. Tamo postoji istinski altruizam koji inspiriše. Želeo sam to da prenesem na platno”, navodi reditelj.

Guglov poslovni rečnik:

Noogler – praktikant, stažista

Googler – stalno zaposleni radnik

Googliness –neprekidna želja za potragom (odlika svakog pravog Nuglera i Guglera)

“Osim toga, to je i jedinstveno radno okruženje”, nastavlja on. “Oni nemaju kancelarije. Imaju posebna mesta za dremku, sobe za masažu i sastanke tokom kojih voze bicikl po gradu. To je toliko neobično da podseća na Smaragdni Grad čarobnjaka Oza. Veliki deo filma posvećen je otkrivanju tog sveta, svojevrsno omogućavanje VIP ulaznice gledaocima za to neobično radno mesto.”

Jednom kada zakoračite u svet koji je kreirao “gospodin Gugl”, teško da nećete poželeti da i sami postanete Gugler.

“Dok smo snimali scene u sedištu kompanije mislim da je većina nas bila spremna da napusti posao u filmskoj industriji i pređe da radi za Gugl. Uzgred budi rečeno, poslovi u filmskoj industriji su prilično dobri”, zaključuje Levi. “Ali u Guglu sve što radite zasniva se na želji da razvijate kreativnost i saradnju, što su vrednosti u koje bis vi trebalo da se uzdamo.”

Vonu je još jedna zanimljivost zapala za oko: “Mislio sam da stažisti, po nepisanom pravilu, kuvaju kafe ili donose užine,ali tamo su oni zaista angažovani na pravim poslovima.”



Na sreću cele ekipe, uprava Gugla od početka je podržala projekat i zainteresovala se za učešće. To je pogotovo obradovalo reditelja Levija jer, kako kaže, želeo je da snima film samo uz odobrenje iz Gugla.

“Posetio sam Gugl nekoliko puta. Informisali su nas o celokupnoj Gugl kulturi i radnim prostorijama i obezbedili pristup njihovom kampusu. Pomogli su nam i u tome da svi naši podaci budu tačni i realni”, navodi Levi. Prema njegovim rečima, na snimanju je vođeno računa o brojnim sitnim detaljima, pa su čak i poruke ispisane po tablama na predavanjima i sastancima, odobreno od strane Gugla.

“Oni su znali kakva je ovo vrsta letnje komedije, ali su želeli da inspirišemo ljude i da film ima nesikvareno srce. To je jedina vrsta filmova koje je mogu da snimam. Sve u svemu, bilo je to zanimljivo partnerstvo.

Pozitivan uticaj svakako je imalo i to što je glumački dvojac svojom prvom saradnjom pre osam godina bukvalno opustošio svetske blagajne. Ne preterano skupom komedijom “Lovci na deveruše” njih dvoje su studiju doneli više od 285 miliona dolara zarade na svetskom nivou.

“Mnogo smo se zabavljali radeći zajedno, i posle snimanja smo postali dobri prijatelji. Bilo je i ranije nekih projekata, ali ništa od toga nije imalo smisla jer smo želeli da radimo na zaista originalnoj, našoj priči. Znao samo da ponovo želimo da radimo nešto zajedno, ali to je moralo da na neki način bude naša stvar, originalna ideja koja će imati smisla”, kaže Von.

Slika

“Želeli smo da nađemo nešto oko čega bismo obojica bili uzbuđeni. Tako da kad je Vins pomenuo svoju ideju, učinilo nam se kao nešto što bi moglo da bude veoma zabavno”, dodaje Vilson.

Upitani o tome šta je najveća razlika na snimanju između ovog sada i onog 2005. godine, Vilson odmah odgovara: “Deca!” Ubrzo potom zapitao se: “Da l ismo uošte imali internet kada smo snimali ‘Lovce na deveruše’?”

Iako možda izgleda čudno da dvojica muškaraca u srednjim godinama budu primljena na program stažiranja u Guglu, priča nije sasvim nemoguća.

“Čak i Gugl mora da prodaje stvari, tako da postoji prostor i za one koji nisu obavezno odlični u kodiranju, ali mogu ljudima prodati baš sve”, priča Vilson. “To je veoma afirmativna akcija.”

“Gugl često prima radnike i stažiste koji nisu deo tipičnih priča o Silikonskoj dolini i tamnošnjem načinu razmišljanja. Tu se krije i razlog toga kako su naši junaci došli do posla”, objašnjava reditelj Levi.

“Na kraju svega, film je o tome kako je neophodno da uvek imate san, ma šta god sanjali, da želite nešto u životu. Da pokušate da uradite nešto, da iskoristite sav vaš potencijal”, zaključuje Von.

Slika

Zanimljive činjenice:

Kompaniju Gugl osnovali su Lari Pejdž i Sergej Brin dok su bili na postdiplomskim studijama na Univerzitetu Stenford.

Sergej Brin se pojavljuje u filmu čak dva puta.

Procenjuje se da Gugl dnevno obradi milijardu zahteva za pretragu, a sajt ALEXA prošle godine smetio ga je na drugo mesto najposećenijih veb stranica na internetu.

Naziv Gugl (Google) potiče od pogrešno spelovane reči Gugol (Googol) koja označava broj deset na stoti, zapisan kao jedinica sa sto nula.

Časopis “Fortune Magazine” svrstao je kompaniju Gugl tri puta na vrh liste kompanija u kojima su najbolji uslovi za rad, i to 2007, 2008. i 2012. godine.

Svega pet hiljada novih zaposlenih primljeno je 2006. u radni odnos, iako je na adresu kompanije stiglo milion prijava.

Neki od radnih principa u Guglu su: Možeš da zaradiš novac bez činjenja zla. Možeš da budeš ozbiljan i bez nošenja odela. Rad bi trebalo da bude izazov, a izazov bi trebalo da bude zabavan.

U sedištu kompanije poznatom kao Guglpleks (Googleplex), zaposlenima je sve vreme na raspolaganju besplatna hrana u bilo kom od čak 25 lanaca kafića i restorana koji tu imaju svoje lokale. Masaže su za sve zaposlene besplatne. Kompleks sadrži teren za odbojku, salu za kuglanje, bazen, prostorije za igrice, skutere i bicikla u raznim bojama…




b92

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 21 Jun 2013, 21:05
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Katarina Radivojević i Vojin Ćektović u nastavku Zone?

Nastavak "Zone Zamfirove" snimiće se u maju sledeće godine na Vlasinskom jezeru, film će režirati Jug Radivojević, a nastavku filma igraće uglavnom glumci iz prvog dela

Slika

NASTAVAK "Zone Zamfirove" snimiće se u maju sledeće godine na Vlasinskom jezeru, a film će režirati Jug Radivojević. U međuvremenu, gradi se filmsko selo, koje bi prema projektu, posle završetka snimanja trebalo da ostane etno-selo, koje će predstavljati atrakciju.


- Pregovori su završeni, potpisali smo ugovor o saradnji i vrlo smo zadovoljni što će se nastavak kultnog filma snimati baš na Vlasinskom jezeru - kaže Novica Tončev, predsednik opštine Surdulica.

Kako je "Novostima" potvrđeno, u nastavku filma igraće uglavnom glumci iz prvog dela. Radivojević je najavio, da se u drugom delu mogu očekivati i neka nova lica. Muziku će komponovati Nenad Milosavljević (Neša Galija) koji je radio muziku i za prvi deo filma.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 08 Avg 2013, 03:50
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
SAMO ZA DAME: Rajan Gosling go u filmu

Gosling polako skida jedan po jedan komad odeće kako bi na kraju ostao samo u donjem vešu

Slika

Rajan Gosling pokazao je neverovatno telo i veliku dozu seksipila u jednoj od scena novog filma "The Place Beyond The Pines" kada je ostao samo u donjem vešu.

Gosling polako skida jedan po jedan komad odeće kako bi na kraju ostao samo u donjem vešu, a u ovoj sceni uživaće zasigurno mnoge dame.

Pogledajte Rajanovo mišićavo telo puno tetovaža:



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 08 Avg 2013, 23:59
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Brus Vilis tražio milionski honorar za "Plaćenike 3"

Glumac Brus Vilis navodno je izbačen iz glumačke ekipe trećeg nastavka serijala "Plaćenici" pošto je tražio više novca, piše "Didžital spaj". Tražio četiri miliona dolara

Slika
Brus Vilis u "Plaćenicima"

LOS ANĐELES - Glumac Brus Vilis navodno je izbačen iz glumačke ekipe trećeg nastavka serijala "Plaćenici" pošto je tražio više novca, piše "Didžital spaj".


Sudeći po pisanju lista "Holivud Riporter", Vilisu je za četiri dana snimanja u Bugarskoj ponuđeno tri miliona dolara.

Slavni glumac je, međutim, izjavio da će napustiti projekat ukoliko mu se ne plati četiri miliona.

Silvester Stalone, koji je koscenarista sva tri dela, reditelj prvog filma iz 2010. i igra glavnu ulogu u tom akcionom serijalu, opisao je Vilisa na "Tviteru" kao "pohlepnog i lenjog".

Vilisa će u "Plaćenicima 3" zameniti Harison Ford, dok ostali članovi ekipe još nisu potvrđeni.

U prvom delu, pored Stalonea i Vilisa, igrali su Džejson Stetam, Džet Li, Dolf Lundgren, Rendi Kotur, Stiv Ostin, Miki Rurk i drugi, a u kratkoj sceni pojavio se Arnold Švarceneger.

Dve godine kasnije pridružili su im se Čak Noris, Žan-Klod Van Dam, a film je režirao Sajmon Vest.

"Plaćenici 3" trebalo bi da se pojave u bioskopima 15. avgusta sledeće godine.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker