Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 14:03


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 20 Maj 2013, 17:36
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Kijanu Rivs izobličen od debljine stigao u Kan

Pošto smo ga gledali u brojnim akcionim hitovima poput „Brzine” i „Matriksa”, navikli smo da Kijanu Rivsa viđamo u vrhunskoj formi. Zato ne čudi što je njegova pojava u Kanu izazvala šok jer se holivudski zavodnik pojavio sa viškom kilograma, daleko od imidža lepog dečka.

Slika

Glumac (48) se pojavio na Rivijeri sa dužom kosom i sveže obrijan, sa vidljivim podbratkom i stomačićem.

Slika

Možda zbog žurki koje se svako veče tokom trajanja Kanskog festivala održavaju do jutranjih sati, tek Kijanu je delovao otečeno i umorno.

Rivs je snimio dva filma čije će premijere biti održane krajem ove godine a za koje je morao da bude u top formi.

U „47 Ronin” tumači samuraja iz 18. veka koji se sprema da osveti smrt učitelja, a u „Man of Tai Chi” (o borilačkim veštinama) on je i reditelj i glavni glumac.

Slika
Kijanu Rivs pre nekoliko godina

Kijanu je došao u Kan da promoviše dramu „Generation Um” u kojoj igra sa Bojanom Novaković.

„Holivud riporter” objavio je da će glumac igrati uz Ris Viderspun u novom naučno-fantastičnom filmu „The Passengers”.
VIDEO> Kijanu Rivs u Kanu 2013:



Blic

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 07 Jun 2013, 23:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Preminula holivudska sirena Ester Vilijams

Holivudska zvezda, najpoznatija po svojoj ulozi u mjuziklu iz 1942, Bal na vodi i šampionka u plivanju, preminula je u četvrtak u Los Anđelesu u devedesetprvoj godini života.

Slika

Ester Vilijams, uvek sa širokim osmehom i sjajem u očima, jedna od najvećih zvezda četrdesetih i pedesetih godina prošlog veka, koja je uglavnom igrala u romantičnim filmovima i mjuziklima, preminula je u svom domu u Los Anđelesu u snu, izjavio je njen potparol, Bol.

Ester je počela da trenira plivanje sa samo osam godina, a već sa petnaest godina postala je šampionka u plivanju, koja je postavila svetske rekorde u slobodnom plivanju na sto i osamsto metara. Ubrzo je bila angažovana za mnoge popularne mjuzikle u vodi, osmišeljene specijalno za nju, u kojima je vešto izvodila svoje plesne tačke. Holivudska sirena ubrzo je postala miljenica publike, te je njen publicitet rastao iz godine u godinu.

Međutim, kraljica surfa uvek je imala skromno mišljenje o sebi.

- Ne umem da glumim, ne umem da pevam, niti da plešem. Moji filmovi su sastavljeni od otpadaga pronađenih u producentskoj korpi za đubre – izjavila je Ester u jednom intervjuu.

Pored glume i plivanja, Ester je često bila prisutna i u maneksenskim vodama, ali je tokom šezdesetih godina bila voditelj i nekoliko TV emisija, pa je i prenosila Olimpijske igre 1984. godine.



story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 12 Jun 2013, 07:12
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Džejms Bond uživao na koncertu BG filharmonije

Slavni glumac došao je u društvu knjeginje Jelisavete Karađorđević i njene unuke Indije Oksenberg, koja je producentkinja Brosnanovog filma

Slika

Glumac Pirs Brosnan, najpoznatiji po ulozi slavnog tajnog agenta Džejmsa Bonda, prisustvovao je gala koncertu Beogradske filharmonije održanom 10. juna na Kolarcu.

Brosnan, koji trenutno u Srbiji snima svoj novi filma „November Man“, prisustvovao je koncertu kojim je dirigovao čuveni Zubin Mehta. Slavni glumac došao je u društvu knjeginje Jelisavete Karađorđević i njene unuke Indije Oksenberg, koja je producentkinja Brosnanovog filma.

Gala koncert u Zadužbini Ilije M. Kolarca, kao i donatorsko veče koje je usledilo, organizovano je kako bi se prikupili prilozi za finansiranje prve turneje Beogradske filharmonije po Sjedinjenim Američkim Državama.

Na programu su bile Šubertova uvertira “Rozamunda” i “Nedovršena simfonija” kao i “Posvećenje proleća” Igora Stravinskog, čija je premijera u Parizu pre sto godina promenila tok klasične muzike.


kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 08 Avg 2013, 04:02
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Dastin Hofman: Uspešno završena borba sa kancerom

Slika

Iako javnost nije ni slutila da prolazi zdravstveno težak period, glumac Dastin Hofman uspešno je završio lečenje od ove opake bolesti.

Bez velike medijske pompe, Dastin Hofman se podvrgao lečenju od kancera. Njegov PR izjavio je da je maligno oboljenje otkriveno na vreme i da je, na sreću, hirurški odstranjeno.

- Dastin se oseća sjajno i veoma je dobrog zdravlja - stoji u saopštenju za javnost ove holivudske legende.

Iako mediji pokušavaju da dobiju više informacija, detalji o oboljenju ipak nisu otkriveni, te se i dalje ne zna o kojoj vrsti kancera se radilo, niti koliko dugo je glumac bolovao. Ono što je poznato jeste da će se glumac od sada pridržavati određenih terapija kako se oboljenje ne bi vratilo.


story

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 01 Dec 2014, 23:19
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Sjećate se slatkog dečka iz filma 'Karate Kid'? Evo kako izgleda danas!

Ralph Macchio svojedobno je osvojio srca brojnih obožavateljica.

Slika

Slika

Film 'Karate Kid' svojedobno je osvojio sve filmske ljestvice i postao pravi filmski klasik kojeg su neki pogledali više od jednog puta.
Razlog tomu je i sladak glumac Ralph Macchio koji je osvojio srca obožavateljica. Nekoć sladak dječak ovog je mjeseca napunio 53 godine i postao pravi ljepotan za kojim još uvijek uzdišu pripadnice ljepšeg spola.

Slika

Prvi dio “Karate kida” Ralph je snimio 1984. i tada je imao 23 godine. Poslije drugog i trećeg dijela nastavio je baviti se glumom, ali više nikada nije ponovio uspijeh koji je postigao ulogom u filmu 'Karate Kid'. Glumio je u seriji 'Ružna Beti', 'Kako sam upoznao vašu majku', bio je dio showa 'Ples sa zvijezdama' te se pojavio u filmu 'Hitchcock'.



dnevnikhr

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 25 Sep 2015, 19:34
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Kćerka otkrila istinu: Ovo niste znali o Marlonu Brandu! (FOTO)

On je bio osoba koja je samim svojim prisustvom ostavljala snažan utisak na druge, imao je zahtevnu auru. Čak i da niste videli da je ušao u prostoriju, osetili biste da je tu. Uz sve to, njegov glas je bio tako hipnotički i omamljujući, hvatali biste se za svaku njegovu reč

Slika

Razgovarali samo sa Rebekom Brando, Marlonovom ćerkom, o novom dokumentarcu koji otkriva, isključivo preko njegovih kućnih audio snimaka, glumčeve najintimnije misli i osećanja, piše vice.com

Na pola dokumentarnog filma Listen to Me Marlon, fascinantnog portreta istoimenog glumca, Marlon se razmeće da mu je kao poželjnom mladom čoveku "bilo suđeno da širi svoje seme uzduž i popreko". Kao što je vreme pokazalo, za života je izrodio neverovatnih šesnaestoro dece.

Jednog maglovitog jutra u San Francisku, seli smo sa Rebekom Brando, jednom od dvoje dece koje je imao sa meksičko-američkom glumicom Movitom Kastanedom. Danas klinički psiholog, Rebeka se prisetila vremena koje je provela sa Marlonom - brižnim ocem, strastvenim šaljivdžijom i istinski složenim čovekom.

Da li ste znali za ove privatne snimke pre filma?

Nisam znala da ih ima toliko, ali znala sam da se moj otac snimao, jer kad bih upala u njegovu sobu, on bi govorio u diktafon ili u mali kasetofon. Ne bi pričao preda mnom, niti pred drugima. Čim bi me video, prestao bi da priča, ali sam znala da radi nešto. I na kraju, kad smo uzimali stvari koje su za nas imale sentimentalnu vrednost, otvorila sam fioku i pronašla mnogo obeleženih kaseta, te sam ih uzela za sebe samo da bih mu čula glas, kasnije, kad za to budem bila spremna. Kad sam čula za mogućnost (da se snimi film), jer su poverenici pregledali skladište i tu pronašli mnogo kaseta, rekla sam im: "Imam i ja nekoliko." One koje sam ja imala ispostavilo se da su samo-hipnoza i meditativne kasete.

Slika

Koja je bila vaša prva reakcija kad ste videli sav taj materijal na filmu?

Veoma su me ophrvale emocije, jer kad nakon deset godina čujete glas svog oca... On je bio osoba koja je samim svojim prisustvom ostavljala snažan utisak na druge, imao je zahtevnu auru. Čak i da niste videli da je ušao u prostoriju, osetili biste da je tu. Uz sve to, njegov glas je bio tako hipnotički i omamljujući, hvatali biste se za svaku njegovu reč. Dakle, kad dođete i vidite ga na velikom platnu i čujete svaku njegovu svaku reč u "suraund" sistemu, to nas vas deluje utoliko snažnije. Dakle, ophrvale su me emocije, a onda sam morala da pogledam film još jednom kako bih se iščupala iz toga i stavila sebe u perspektivu običnog gledaoca, da ga pogledam kao film a ne kao oca.

Film mnogo govori o sećanju. Dok ste ga gledali, da li vam se vratila neka slika vašeg oca iz prošlosti?

Mnoge njegove slike bile su iz mlađih dana, tako da ga takvog nisam poznavala. Ali onda su prikazali kuću, koja je bila samo filmska scenografija, unutrašnjost neke mračne kuće, ali kad je prikazana spolja bila je to njegova prava kuća. I vidite drvo, neke stolice i sto, a odmah pored drveta je mala sauna, i tu smo moj otac i ja proveli mnogo vremena samo pričajući. To je u meni izazvalo mnogo emocija i prizvalo mnoge dobre uspomene, jer bismo se zatvorili u taj skučeni, mali prostor, znojili se i pričali. Zapitkivao bi me o mojoj braći i sestrama ili mojoj majci, i pitao me: "Jesi li srećna? Sa kojim momkom izlaziš?" Bili su to stvarno dobri razgovori.

Slika

Dakle, bio je pričljiv?
Veoma pričljiv. Znam da ga ljudi doživljavaju kao veoma ćutljivog. Najčešće je samo bio smiren. Imao je veoma nežan, umirujući glas. Mislim da nikad nije podigao glas na mene. Ali bio je pričljiv, bio je sjajan pripovedač, pričao je viceve, zbijao je neslane šale, neprestano bi vam smeštao neke zvrčke.

Kakve zvrčke?

Svi bismo sedeli za stolom za ručavanje, a on bi rekao: "Oh, zaboravio sam naočare za čitanje. Hoćeš li, molim te, da mi doneseš moje naočare iz spavaće sobe?" Ja bih na to rekla: "U redu." Otrčala bih da ih donesem i kad bih se vratila videla bih da su svi otišli od stola i da sam ostala sama. I pomislila bih: "Gde su svi? Kuda su svi otišli? Šta se desilo?" A oni bi se svi sakrili u špajz. Tako bi se on šalio. Ili smo jeli špagete, a on bi odglumio da je kihnuo, a velika špageta bi mu ispala iz nozdrve. Ili bismo jeli u restoranu, a on bi me naveo da pogledam kroz prozor, da skrenem pogled i rekao: "Pogledaj onu ženu! Ima tako smešan šešir, koja je to boja?"I dok bih ja gledala, zabola bih viljuškom u prazno, jer mi je u međuvremenu sklonio jelo.


Ima li nekih ideja ili vrednosti koje je usadio u vas dok ste bili vrlo mladi?

Da, ima. On je progovarao u ime ljudi čiji se glas nije čuo – koristio je svoj status javne ličnosti za to. Kad kaže u filmu: "Staram se o svom bratu" – to za mene ima posebnu snagu, ne znam zašto, zato što sam i sama oduvek želela nešto da uradim. Počela sam da se bavim politikom i radila sam na Kapitol Hilu, i želela sam da doprinesem promenama. Pomislila sam: "Zašto sam ja ovakva? E pa tuko, on je bio veliki aktivista."

Kada je želeo da pomogne drugima, strašno je saosećao s njima. Tokom čitavog mog detinjstva pomagao bi ljudima koji nisu mogli da steknu obrazovanje, jer nisu imali dovoljno novca. Rekao bi: "Ja ću da platim." Čak i kad se radilo o nekoj mojoj prijateljici, on bi rekao: "Ne brini, ja ću to."

A nije je dobro poznavao, samo bi se ponudio. Sećam se kad sam bila u šestom razredu, pitao me je: "Ima li nekog u tvom odeljenju ko nema prijatelja?" A ja sam rekla da ima. "E, pa želim da priđeš toj osobi, razgovaraš s njom i provedeš neko vreme s njom." A ja sam mu rekla: "Već to radim." U tome je bila stvar... uvek se trudio da pomogne ugnjetenima.

Slika


stilkurir

_________________
Slika Slika


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 18 Feb 2017, 09:59
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
DEFINITIVAN KRAJ Dženifer Garner ozvaničilai razvod s Benom Aflekom





Nakon deset godina braka i dve godine razdvojenog života, holivudska glumica Dženifer Garner je odlučila da stavi tačku na vezu sa Benom Aflekom, te je predala papire za razvod, preneli su američki tabloidi.

Slika

Aflek se iselio iz zajedničkog doma u Brentvudu, ali će briga o troje zajedničke dece i dalje biti njihov prioritet, piše "US Weekly".

Iako su brojni fanovi popularnog para očekivali da će se Aflek i Garnerova na kraju pomiriti, čini se da ni ljubav koju i dalje osećaju jedno prema drugom, nije bila dovoljna da spasu brak.

- On je ljubav mog života. On je jedna od najbriljantnijih osoba, najharizmatičnijih i najvelikodušnijih. Ali on je komplikovan čovek. Uvek sam govorila: "Kada vas njegovo sunce obasja, osetite to, ali kada ono sija negde drugde, hladno je. On može da baci veliku senku na vas" - rekla je ranije Garner.

Inače, poznati par je u bio 10 godina, a pre dve godine mediji su pisali kako je Afek ostavio suprugu zbog glumice Margo Robi, a da je Garner otpočela vezu s Patrikom Dempsijem. Ipak, ovi navodi do danas nisu potvrđeni.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 88 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker