Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 05 Jun 2024, 07:46


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 08 Dec 2012, 17:37
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Glumici ukraden telefon!

Slika

Sve slike njenog deteta su u ajfonu koji joj je sinoć neko ukrao

Glumici Hristini Popović, poznatoj po ulozi u filmu "Parada" neko je ukrao mobilni telefon, u kome se, između ostalog nalaze fotografije njenog deteta. Ona je pomoć zatražila u policiji ali i na "Fejsbuku"!

- Dragi moji prijatelji, sinoć mi je ukraden telefon (iphone) ...da li neko zna za neku foru kako mogu da ga lociram??? Čitava prva godina života mog deteta u fotkama je na njemu...jako mi je važno! - napisala je glumica na "Fejsbuku"

S obzirom da u našoj zemlji pravda sporo stiže one koji se bave ilegalnim stvarima, držimo Hristini palčeve da njen slučaj ipak bude brzo rešen

Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 09 Dec 2012, 21:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Pokušala sam da zavedem Bonda


Marija Karan pokušala je da zavede Džejmsa Bonda! Lepa glumica je, naime, bila na audiciji u Londonu za ulogu devojke čuvenog tajnog agenta u filmu "Skajfol"

Slika

- Na kastingu je bila i Debi Mekvilijems, kao i njena asistentkinja, a čitali smo scenu iz voza iz filma "Kazino Rojal". Debi je sa mnom čitala scenu i to smo snimili. Znala sam da traže Azijku, ali smatram da je uvek dobro otići na takav kasting, ako ništa drugo zbog budućih kontakata - rekla je glumica za hrvatske medije i otkrila ko je po njenom mišljenju najbolje tumačio Bonda:
- Najbolji Bond je bio Šon Koneri. Obožavam ga kao glumca!
Prvu inostranu ulogu ostvarila je u britanskoj drami "Taksista", a zbog uloge u BBC-jevoj seriji "Casuality", pre nekoliko godina se preselila u London, a nekoliko godina živela je i u Los Anđelesu. Tridesetogodišnja beogradska glumica kaže da će zauvek pamtiti premijeru filma "The Rite" jer je bila, kako kaže, "moja, pa još u Los Anđelesu". U tom filmu igrala je sa Entonijem Hopkinsom, a u "Weaponu" sa Žan-Klod van Damom.
-Svaki projekat doživljavam kao ostvarenje svog sna i potvrdu talenta. Radujem se poslu bez obzira na to gde se snima i koliko su velika imena u priči. Zadovoljstvo je i čast imati priliku raditi na projektima sa velikanima kao što su Hopkins i Žan-Klod. Koje su mi prve asocijacije na njih? Kad pomislim na Entonija, na pamet mi pada Tibet, dok me Van Dam asocira na Kinu - rekla je Marija.

Press


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Brad Pitt ♥ Angelina Jolie  |  Poslato: 10 Dec 2012, 15:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Bred Pit: Porodica mi je važnija od karijere


Slika

Bred Pit sebe smatra pravim srećnikom jer osim što se bavi sjajnim poslom ima i porodicu uz koju neizmerno uživa.
- Ustajem u šest ujutru i spremam doručak za šestoro dece. Mislim da moj život nije toliko zanimljiv osim činjenice da sam dobio na lotou kada je u pitanju moj posao i šanse koje mi je pružio – izjavio je glumac nedavno.
- Svakako, porodica mi je na prvom mestu, ispred karijere – dodao je Bred koji je, poput svoje partnerke Anđeline Džoli, sve češće iza kamera.
Međutim, iako ga svetla kamere i dalje privlače, Bred priznaje da bi vreme radije provodio uživajući sa decom nego radeći.


Hello


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 12 Dec 2012, 17:41
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Odloženo suđenje Viktoru Saviću


Suđenje glumcu Viktoru Saviću i dvojici njegovih prijatelja, Čedomiru Mitiću (30) i Nikoli Tasiću (29), odloženo je zbog Savićevog odsustva. Njih trojica su optuženi zbog incidenta koji se dogodio 5. maja 2010, kada su verbalno napali policajca Zorana J, koji je hteo “paukom” da odnese Savićev “mercedes”, parkiran na pešačkom prelazu u Ulici Nikolaja Gogolja na Banovom brdu.

Slika

Sud je primio dopis produkcijske kuće “Montevideo” u kom stoji da je Savić bio sprečen da dođe na ročište zbog unapred zakazanog snimanja van Beograda.

Tužilac je zahtevao da se suđenje odloži jer smatra da je neophodno da na ročištu, na kome će biti saslušana trojica svedoka, prisustvuju svi okrivljeni zbog mogućeg suočavanja.

Prethodno ročište odloženo je zbog nedolaska trojice svedoka koji su zbog toga kažnjeni novčanom kaznom od 80.000 dinara. Branioci svih okrivljenih složili su se sa predlogom tužioca da se suđenje odloži, dok su svedoci na ovaj predlog reagovali sa negodovanjem.

Naredno ročište zakazano je za 8. februar naredne godine.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 15 Dec 2012, 15:32
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Anita Lazić Todorović: Kultura govora je mrtva

Glumica govori za Novosti o ulozi u seriji "Zvezdara", akademskom radu, ćerki Nini...


IAKO se nekako podrazumevalo da će, kao ćerka reditelja Dragoslava Lazića i glumice Snežane Savić, zakoračiti u svet glume, Anita Lazić Todorović je tu samo iz hobija. Shvativši da su glumice kod nas obično u poziciji "čekača", nije želela da čeka da je se neko seti, već je izabrala da sama bude kovač svoje sudbine. Od praktičnog iskustva u novinarstvu, pi-aru i spisateljskim vodama, okrenula se, pre svega, akademskom radu. Drži predavanja na Akademiji za diplomatiju i bezbednost, a uskoro bi trebalo da odbrani i doktorsku disertaciju.


Kako joj je hobi, ipak, i dalje drag, Anitu ćemo, posle "Seljaka", gledati i u drugoj velikoj seriji njenog oca - "Zvezdara". Na ovom projektu su, u stvari, zajedno radili.

- Dragoslav i ja smo pokrenuli ovaj projekat. Bila je to moja potreba da mu, posle desetogodišnjeg iskustva koje sam stekla vodeći jednu regionalnu pi-ar kompaniju, pomognem. I mislim da sam u tome uspela. Poklopili su se sjajan tekst sa našim specifičnim humorom, njegovo bogato iskustvo i odlična glumačka ekipa.

Anita će nam se u seriji predstaviti kao Nada, koja je, kako kaže, potpuno drugačija od nje.

Slika

NOVA KNjIGA
IZ štampe je nedavno izašla Anitina knjiga "Kreativnost - priča koju pričamo sami sebi", u kojoj je sublimirala saznanja stečena u radu sa profesorom dr Edvardom de Bonom. - On je jedan od najvećih svetskih umova iz oblasti učenja kreativnosti kao veštine ljudskog uma. Knjiga je namenjena svima koji žele da usavrše svoje kreativne potencijale.

- Ona je predstavnica ovog vremena, udata je za političara, krajnje je pragmatična, nema velike škole, ali je životno mudra. Trudila sam se da je ne pretvorim u sponzorušu, već da je odbranim i opravdam.

Jeste li imali neku posebnu želju ili ste sugerisali kako želite da izgleda vaša junakinja?

- Dragoslav je lik Nade veoma dobro postavio i meni se činilo kao da je plastično izvajan. Kako celog života i sama pišem, jer pored dve knjige imam i scenario za TV seriju po elementima iz života Milene Pavlović Barili, ponekad radim kao saradnik na razvoju priča i dijaloga za seriju.

Vaš otac važi za velikog kritičara. Uspevate li, ipak, da se izborite za svoje stavove na setu ili njemu, kao "šefu", prepuštate da vas vodi?

- Imam veliko poverenje u njegov sud i na setu uvek prepuštam da me on vodi. Dešava se i još jedna lepa stvar, prirodna među ljudima koji dugo sarađuju ili tamo gde vlada topla prijateljska atmosfera kreativaca koji nemaju problem sa vlastitim egom - to da mi neko od iskusnijih kolega predloži nešto. Recimo, Gorica Popović koja igra moju mamu, sugeriše mi neki mizanscen ili mi Nenad Ćirić kaže da je to što sam uradila na probi bilo sjajno, tako da zajednički dolazimo do rešenja.

Mnogo ulažete u obrazovanje. Šta vam je još važno u profesionalnom kodeksu?

Slika

- Obrazovanje je veoma važno, ali ne samo u smislu učenja informacija koje brzo stare, jer su danas one postale dostupne svima. Jednim klikom mišem i već ste savladali veštinu kreativnog mišljenja, pamćenja... Živimo u namrgođenom društvu kome nedostaje smisao i mislim da nam trenutni obrazovni sistem ne pomaže mnogo u pripremi za profesionalno i lično samoostvarenje. I novinarstvo je krajnje degradirano kao profesija. Kultura govora je izumrla i od mnogih kulturologa se može čuti da je naš jezik doživeo "nervni slom". Samo ako vratimo dostojanstvo našim rečima, možemo vratiti dostojanstvo nama samima. Pasivizaciji i neinventivnosti novinara u kreiranju medijskih sadržaja umnogome su doprineli i pi-ar stručnjaci.
Da biste obavili sve svoje obaveze i uživali u svemu što želite, koliko bi trebalo da traje vaš dan?

- Moja devojčica me budi oko 7.00. Ukoliko imam snimanje vozač me vozi na set i počinju probe teksta sa kolegama, dogovaranja oko scena, šminkanje... Snimanje može da potraje i do kasnog popodneva. Ukoliko nemam snimanje, onda sam u svojoj kancelariji, na sastancima sa klijentima. Desi se i da u toku dana imam slikanje za novine ili gostovanje u nekoj emisiji, a kada imam malo slobodnog vremena - pišem. To je nekada poezija, nekada naučni članak ili scenario. Trudim se da se do 17.00 vratim kući svojoj ćerki i suprugu, pa su popodne i veče rezervisani za uživanje sa njima ili za druženje sa prijateljima.

Šta ste nasledili od oca, a šta od majke? A šta biste voleli da vaša Nina "pokupi" od vas, a šta od vašeg supruga?

- Mislim da sam od oca nasledila maštovitost, tvrdoglavost i ravne tabane, a od mame preosetljivost, komunikativnost i sklonost ka samopreispitivanju. Volela bih da Nina bude svoja, jer verujem da se nijedno dete ne rađa kao "tabula raza". Volela bih da otkrijemo i na vreme negujemo njene posebnosti, dozvoljavajući svim njenim darovima da se rascvetaju.

Novosti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Brad Pitt ♥ Angelina Jolie  |  Poslato: 15 Dec 2012, 15:45
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Anđelina Džoli smatra da treba da smrša?!


Glumica Anđelina Džoli (37) koju su mnogi proglašavali za jednu od najlepših žena na svetu, ima samo 47 kilograma i smatra da treba još da smrša


Slika

Venčanje Anđeline i njenog dugogodišnjeg partnera Breda Pita samo što se nije dogodilo, jer je poznati par već preuzeo burme. Međutim, Anđa se boji starenja i prestravljena je kada gleda svoje lice u ogledalu, jer smatra da ima bore.
Pre nego što se venča, Anđelina želi prvo da ide na zatezanje lica, a onda da smrša. Američki mediji već godinama pišu da Anđelina verovatno pati od anoreksije, jer je evidentno da je glumica sve mršavija. Anđelini će ovo biti treći, a Bredu drugi brak.

Press


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Brad Pitt ♥ Angelina Jolie  |  Poslato: 17 Dec 2012, 15:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Anđelina i Bred proveli romantično veče

Najpoznatiji holivudski par, Bred Pit i Anđelina Džoli odvojili su malo vremena za sebe, pa su proveli noć u ekskluzivnom hotelu "Park Coworth"

Slika

Poznati par izažao je na večeru, a decu je ostavio kod kuće dadiljama. Iako se još uvek ne zna kada će se dogoditi venčanje, američki mediji navode da bi to moglo da se desi svakog momenta.
Bez obzira na to, par je želeo da se posveti sebi. Kažu da su Bred i Anđelina delovali neodoljivo jedno za drugo, a da su noć proveli u hotelu. Osoblje ih je videlo u ranim jutarnjim satima i rekli su da su bili "baš slatki":

Press


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 19 Dec 2012, 00:31
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Rade Šerbedžija: Često se čujem sa Anđelinom Džoli


Bliski prijatlji
Slavni glumac je ispričao za magazin "Hello" da su svetski poznata glumica Anđelina Džoli i on postali veoma bliski prijatelji, kao i da je prošle godine bila njegov gost na Brionima.

Slika

- Često se čujem sa Anđelinom, mi smo prijatelji. Sledeće godine ću je ponovo pozvati u naš teatar "Ulysses", verujem da će ponovo doći - rekao je Šerbedžija.


Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Brad Pitt ♥ Angelina Jolie  |  Poslato: 20 Dec 2012, 02:23
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Bred Pit i kriza srednjih godina

Glumac Bred Pit, koji je nedavno napunio 49, u krizi je srednjih godina, tvrdi izvor blizak glumcu


LONDON - Već dve decenije Bred Pit je jedna od najvećih filmskih zvezda, glumac koji je igrao u savršenoj kombinaciji bioskopskih hitova i nezavisnih filmova.

Ali posle neuspele reklame za "Šanel", holivudski insajredi počinju da šapuću nezamislivo - Pitova zvezda počinje da bledi, piše tabloid "San".

Neimenovani izvor blizak glumcu tvrdi da je Pit, koji je nedavno napunio 49 godina, u krizi srednjih godina. Za razliku od prosečnih muškaraca kod kojih se ta kriza ogleda u želji da kupe sportski automobil, voze motor ili prevare ženu sa mlađim, seksi modelom, kod Pita - koji je veren glumicom Anđelinom Džoli - reč je o tome da nije osvojio Oskara.

Slika


"Nije u dobrom raspoloženju trenutno. Bliži mu se 50. rođendan i razapet je zbog one jezive reklame za 'Šanel' u kojoj liči na parodiju sebe, a on nije navikao da bude meta šala. Bred ima visoke standarde i očekuje najbolje kada je reč u poslu. Iskreno govoreći, njegovi poslednji filmovi su bili uspešni - samo ne dovoljno uspešni po njega", rekao je jedan neimenovani glumčev prijatelj.

Isti prijatelj je rekao i da je Pitu veoma teško što nije dobio Oskara za ulogu u filmu "Formula uspeha" kao i zbog toga što ga je na poslednjoj dodeli Oskara nadmašila noga njegove partnerke Anđeline Džoli koja ju je sve vreme isturala.

"Da vas nadmaši noga vaše verenice nikada nije dobro za ego, a on je i odavno sebi postavio za cilj da dobije Oskara pre 50. a to se sada neće dogoditi", dodao je isti izbor.

Ova godina bila je, navodi britanski list, profesionalno izazovna za Pita - priča se o mogućoj nominaciji za Oskara za ulogu u filmu "Ubij ih nežno", iako je on propao na bioskopima.

Takođe, Pit je veći deo godine proveo pokušavajući da vrati u život zombi film "World War Z" koji je trebalo da bude prikazan ove godine, ali je pomeren za leto 2013. U filmu Pit glumi zaposlenog u UN koji putuje svetom posle zombi apokalipse. Očekivalo se da će film doneti novinu u žanr, i možda čak i nominacije za nagrade, ali se ispostavilo da će se pokazati na leto zajedno sa drugim letnjim hitićima.

Film je imao mnogo proglema sa scenarijom, a sam Pit je u sukobu sa rediteljem Markom Fosterom.

"Ovaj film je noćna mora za Breda. Ide iz krize u krizu i svi se okreću njemu da to sredi - kao što je učinio sa 'Formulom uspeha' i pretvorio je u takmaca za Oskara", rekao je jedan insajred.

U Holivudu se šuška i da se Pit posvađao sa rediteljem Endruom Dominikom zbog slabe prođe filma "Ubij ih nežno", kao i da se vodeći muški magazini sve ređe odlučuju da glumca stave na naslovnu stranu.

I na privatnom planu Pitu ne cvetaju ruže. List navodi da je glumac već godinama "tampon zona" između Anđeline Džoli i svoje majke, kao i da mu nikako ne odgovara što Džolijeva želi da se sa decom presele u Evropu.

On je rođen u ruralnoj Oklahomi i u srcu je dečak - voli da gleda sport, pije pivo i smeje se glupim šalama, a to nije nešto što se Anđelini dopada. Takođe, ne želi da se preseli u Evropu već želi da decu podiže u Los Anđelesu gde mu je najprijatnije, rekao je dobro obavešteni izvor.


Novosti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 21 Dec 2012, 14:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Branka Katić porodično podržala supruga

Glumica Branka katić došla je sa suprugom i decom iz inostranstva kako bi se pojavila na beogradskoj premijeri filma "The Oranges" koji je režirao upravo njen suprug Džulijan Farino.


Slika

Branka Katić prvi put je večeras reklamirala film u kojem ne glumi. Naime, njen suprug Džulijan režirao je film "The oranges" u kojem glavnu ulogu tumači Hju Lori.

FIlm govori o nesrećnoj ljubavi Hjua i ćerke njegovog najboljeg prijatelja.

Branka je na premijeru dovela i sinove Luija i Džoija, koji su oduševljeno reagovali na njenu popularnost u Srbiji.

U prvim redovima na prikazivanju filma u "Delta Citiju" našli su se Nebojša Glogovac i Srđan Dragojević, kao i Miloš Salomov.

Blic


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker