Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 17:59


Autoru Poruka
GiGi
Post  Tema posta: Re: Preporuči film.  |  Poslato: 26 Jan 2015, 12:56
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Ja inače gledam na Vojvodina net i filmove i serije. :)
Mada, proučit ću i taj tvoj da vidim ima li koji film kojeg na ovom mom nema. :)

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Preporuči film.  |  Poslato: 26 Jan 2015, 12:58
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
GiGi je napisao:
Ja inače gledam na Vojvodina net i filmove i serije. :)
Mada, proučit ću i taj tvoj da vidim ima li koji film kojeg na ovom mom nema. :)

Nije los vidjet ces,a ja cu ovaj Vojvodina net vidjeti,obicno imaju jedni sto drugi nemaju,inace ovaj Filmski kutak je Zagrebacki sajt,jamislim.


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Preporuči film.  |  Poslato: 27 Jan 2015, 00:02
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Вучица je napisao:
Ако волите филм епохе... преталенатоване глумце... уколико волите причу и нарацију у једном... боје... водвиље...
пренаглашену коменДију, драму и свашта још нешто, овај филм ће вас опустити као онај рото роман
што смо читали ко клници мислећи да је то сам врх књижевности [clap1.gif]
не очекујте ништа специјално мада је глумачка екипа за неосвест ал очекујте добро опуштање..

phpBB [media]


Ако нисте гледали под обавезно погледајте!
... и после кажу како не знам шта ваља, ма како да не [dzokac.gif]
а освојио Златан Глобус сад правац Оскар [jesss.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Preporuči film.  |  Poslato: 28 Jan 2015, 12:58
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Evo nekoliko filmova za preporuku a koje sam pogledala u zadnjih mjesec-dva


1.Pravednik - The Equalizer, sa savrsenim i premocnim Denzel Washington . Bivsi specijalac koji je lazirao svoju smrt kako bi na miru proveo ostatak zivota, ipak se nadje u situaciji gdje pomogne jednoj djevojci i time udje u probleme sa ruskom mafijom. Nije ona jedina..jos su tu neki likovi iz njegovog sadasnjeg zivota cije on probleme rjesava i dobija zelju za zadovoljavanjem pravde.
Lagan, nimalo 'drzak' film, jedan od najinteligentnijih akcionih trilera u zadnje vrijeme, i svakako preporuka za pogledati film.
Odlicnih citata i tekstova ima u filmu, a i muzika je odlicna!!

Slika

2.Horns-Rogovi....Takodjer preporucujem. Smijesni fantasticni horor, od cega je meni najmanje horor. Komedija pa čak i odredjenim trenutcima i drama hahah. Opustajuci, smijesan i dosta neobican film. Nije sada wow wow, ali isplati se pogledati.

Slika

3. Gone Girl-Nestala.....Fijuuuuuu, kakav film !!!! .. kakva ludaca, kakva gluma, kakva prica..ludnica. film je Davida Finchera sto vec dovoljno govori, pomalo je uvrnut ali karakteristicno za sve filmove koje on radi.
U filmu glavnu ulogu igra Ben Affleck koji me takodjer iznenadio ulogom uzimajuci u obzir njegove dosadasnje uloge i likove.
Naizgled je to prica o savrsenom bracnom paru...ali samo naizgled ...film je napet, gluma je dobra, puno je obrata i sve je nekako uvjerljivo do samog kraja hehe.Film je pun iznenadjenja i meni se osobno svidja, iako sam cula razlicite komentare na isti.
Svakako preporucujem da pogledate.

http://www.imdb.com/title/tt2267998/

Slika

4. Maleficent- Gospodarica Zla , sa Angelinom Jolie u glavnoj ulozi.
Malefiecent je sjajan novi bajkoviti spektakl iz Disneya. Treba imati u vidu svakako da je film prvenstveno namijenjen mlađoj publici, ali sam siguran da će i oni stariji uživati u novoj, pomalo izmjenjenjoj verziji Uspavane ljepotice.Ja sam uzivala moram priznati...i vrijeme mi je proslo vrlo brzo uz ovaj film. Priča je manje više poznata svima s tim da je ovdje naglasak stavljen na Malefiecent koju je Angelina Jolie besprijekorno utjelovila i odglumila. Jos je tu i mnoštvo magičnih vila, trolova i drugih bića u svijetu koji je dosad možda i najbolje dočarao bajkovito okruženje, sto je i ocekivano za film ovakvog karaktera. Ovo je jedan pozitivan, zabavan, feel-good, i iznenanđujuće dobar filmu ovom žanru.
Oni koji vole filmove ovakvog zanra ce sigurno uzivati. Ja i nisam neki ljubitelj, ali mi pade pod ruke i odlicno...bez zamjerki.

Slika

http://www.imdb.com/title/tt1587310/

Ima toga jos...ali to cemo iduci put ;)

Enjoy [hello09khll.gif]

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Preporuči film.  |  Poslato: 28 Jan 2015, 13:58
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Jučer sam, zahvaljujući stranici koji mi je Pitt preporučio, pogledala odličan film te napravila popis desetak onih koje namjeravam u skorije vrijeme pogledati.
Uglavnom, riječ je o filmu The Impossible...filmu inspiriranom istinitim događajem. Radnja nas vodi na Tajland u ne tako davnu prošlost. Bračni par sa svoja tri sina odlazi na božićne praznike na Tajland. Nakon nekoliko dana uživanja u tajlandskim prirodnim ljepotama, Tajland pogađa jedan od najstrašnijih tsunamija. U tom se trenutku paralelno događaju dvije radnje - prva prati majku i najstarijeg sina, a druga oca i dva mlađa sina koji prilikom tsunamija bivaju razdvojeni. Film obiluje potresnim scenama, ima i fantastičnih specijalnih efekata, ali mi se sviđa što je fokus zadržan na glumcima i njihovoj sudbini. Hoće li se obitelj ponovno uspjeti spojiti na kraju, pogledajte u ovoj izvrsnoj drami.
U glavnim ulogama su Ewan McGregor i Naomi Watts i stvarno su fantastično odradili posao, ali i glumac koji glumi najstarijeg dječaka po mom je mišljenju briljantan u svojoj ulozi.
I da, uspjela sam si osvjestiti činjenicu da volim dosta filmova u kojima glumi Naomi. :)
Svakako pogledajte!


_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Preporuči film.  |  Poslato: 05 Feb 2015, 00:02
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
Gledao sam juce film "The Island" iz 2005 godine. Fiju fiju kakva filmcina. tema veoma, veoma zanimljiva, glumacka ekipa odlicna, nisam trepnuo dok sam ga gledao.

phpBB [media]


Vrh
Bradpresto Pitt
Post  Tema posta: Re: Preporuči film.  |  Poslato: 08 Feb 2015, 23:26
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 26 Sep 2012, 08:21
Postovi: 35483
Lokacija: Zagreb

OffLine
Ne gledajte ove trećerazredne filmove od prije deset godina,to je trebalo gledati onda,nego recimo 'Snajperist',nominiran za hrpu Oscara,inace prica po istinitom događaju,iz ne tako davne prošlosti.Glavnu ulogu glumi genijalni Bradley Cooper,trenutno najveca holivudska glumacka atrakcija.Trecu godinu zaredo je nominiran za Oscara.Treća sreća.Taj film vec ima na Netu u HD rezoluciji.Bujrum!


Vrh
casual
Post  Tema posta: Re: Preporuči film.  |  Poslato: 09 Feb 2015, 01:50
Korisnikov avatar
*
*

Pridružio se: 24 Sep 2012, 00:31
Postovi: 9053

OffLine
:lol:


Vrh
Žex
Post  Tema posta: Re: Preporuči film.  |  Poslato: 10 Feb 2015, 23:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 21 Maj 2012, 21:33
Postovi: 13386
Lokacija: Čačak, Woodland County

OffLine
Molena je napisao:
Evo nekoliko filmova za preporuku a koje sam pogledala u zadnjih mjesec-dva


1.Pravednik - The Equalizer, sa savrsenim i premocnim Denzel Washington . Bivsi specijalac koji je lazirao svoju smrt kako bi na miru proveo ostatak zivota, ipak se nadje u situaciji gdje pomogne jednoj djevojci i time udje u probleme sa ruskom mafijom. Nije ona jedina..jos su tu neki likovi iz njegovog sadasnjeg zivota cije on probleme rjesava i dobija zelju za zadovoljavanjem pravde.
Lagan, nimalo 'drzak' film, jedan od najinteligentnijih akcionih trilera u zadnje vrijeme, i svakako preporuka za pogledati film.
Odlicnih citata i tekstova ima u filmu, a i muzika je odlicna!!

Slika

2.Horns-Rogovi....Takodjer preporucujem. Smijesni fantasticni horor, od cega je meni najmanje horor. Komedija pa čak i odredjenim trenutcima i drama hahah. Opustajuci, smijesan i dosta neobican film. Nije sada wow wow, ali isplati se pogledati.

Slika

Jaoj Molena... Sve je ovo super što si napisala, ali malko spojluješ u filmu Gone Girl... Gledao sam i ja taj film, vrhunski je... Nemam reči koliko je dobar... Neko ko nije gledao provaliće celu priču kroz jednu tvoju kratku rečenicu [bwave1.gif] [bwave1.gif] [pusicica.gif]
3. Gone Girl-Nestala.....Fijuuuuuu, kakav film !!!! .. kakva ludaca, kakva gluma, kakva prica..ludnica. film je Davida Finchera sto vec dovoljno govori, pomalo je uvrnut ali karakteristicno za sve filmove koje on radi.
U filmu glavnu ulogu igra Ben Affleck koji me takodjer iznenadio ulogom uzimajuci u obzir njegove dosadasnje uloge i likove.
Naizgled je to prica o savrsenom bracnom paru...ali samo naizgled ...film je napet, gluma je dobra, puno je obrata i sve je nekako uvjerljivo do samog kraja hehe.Film je pun iznenadjenja i meni se osobno svidja, iako sam cula razlicite komentare na isti.
Svakako preporucujem da pogledate.

http://www.imdb.com/title/tt2267998/

Slika

4. Maleficent- Gospodarica Zla , sa Angelinom Jolie u glavnoj ulozi.
Malefiecent je sjajan novi bajkoviti spektakl iz Disneya. Treba imati u vidu svakako da je film prvenstveno namijenjen mlađoj publici, ali sam siguran da će i oni stariji uživati u novoj, pomalo izmjenjenjoj verziji Uspavane ljepotice.Ja sam uzivala moram priznati...i vrijeme mi je proslo vrlo brzo uz ovaj film. Priča je manje više poznata svima s tim da je ovdje naglasak stavljen na Malefiecent koju je Angelina Jolie besprijekorno utjelovila i odglumila. Jos je tu i mnoštvo magičnih vila, trolova i drugih bića u svijetu koji je dosad možda i najbolje dočarao bajkovito okruženje, sto je i ocekivano za film ovakvog karaktera. Ovo je jedan pozitivan, zabavan, feel-good, i iznenanđujuće dobar filmu ovom žanru.
Oni koji vole filmove ovakvog zanra ce sigurno uzivati. Ja i nisam neki ljubitelj, ali mi pade pod ruke i odlicno...bez zamjerki.

Slika

http://www.imdb.com/title/tt1587310/

Ima toga jos...ali to cemo iduci put ;)

Enjoy [hello09khll.gif]

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Preporuči film.  |  Poslato: 11 Feb 2015, 10:03
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
dobro bata Zex..necu vise hehe ;)
toliko sam bila odusevljena filmom da sam morala s nekim podijeliti...a jos sam se trudila da puno ne otkrijem :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker