Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 19:07


Autoru Poruka
Nora
Post  Tema posta: Slavne face,borba sa kilogramima  |  Poslato: 27 Jun 2012, 10:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
NISU VIŠE ZATEGNUTE I MRŠAVE: PEVAČICE IZGUBILE BITKU S KILOGRAMIMA

Javnost teško oprašta greške koje poznate ličnosti naprave. U to se ubraja i razočaranje koje nastaje kada shvate da su se pevačice, do tad poznate seks bombe i uzori mnogih, ugojile i tako potpuno promenile. Kod nekih devojaka transformacija je zaista neverovatna, a ovo su neke od poznatih mršavica koje to više nisu.


Slika

S media

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Slavne face,borba sa kilogramima  |  Poslato: 27 Jun 2012, 10:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Kada je odjeknula vest da se pevačica Anica Milenković ugojila čak 30 kilograma, ljudi su ostali zapanjeni. Pamtili su je kao zgodnu, lepu i seksipilu a onda se postavilo pitanje šta li joj se to dogodilo?! Promena jeste velika, ali i ova pevačica je ipak čovek. Vreme je učinilo svoje, a mi vas podsećamo na to kako je ona nekada izgledala, a kakva je danas

Slika

S media

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Slavne face,borba sa kilogramima  |  Poslato: 27 Jun 2012, 10:03
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Leontinu i dan danas mnogi pamte kao mršavicu koja je publiku svakim svojim izvođenjem pesama ostavljala bez daha. Tanke rukice, ravan stomak i mršave noge bile su njena glavna karatkeristika. Međutim, iako je glas i dalje ostao kakav jeste, stas joj se ipak promenio. Porodila se, počela novi život, ali evo kako je nekada izgledala.


Slika

S media

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Slavne face,borba sa kilogramima  |  Poslato: 27 Jun 2012, 10:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Devojke iz grupe "Tap 011" "oduvale" su sve sa muzičke scene '90-ih godina. Njihovom glasu i stasu niko nije mogao da parira, ali od tada su se neke stvari ipak promenile. Ivana Peters nekada nije izlazila iz kratkih majčica koje su otkrivale njen ravan stomak, ali ova pevačica nije više onakva kakvu je pamtimo. Podlegla je višku kilogramima, ali talenat koji poseduje ostao je i dalje neosporan. Snimak "nekad i sad" pokazaće vam sve.


Slika

S media

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Slavne face,borba sa kilogramima  |  Poslato: 27 Jun 2012, 10:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Stojanka Novaković, poznatija i kao Stoja, imala je nekoliko transformacija. Kada se pojavila na muzičku senu bila je crnka, a onda je rešila da se ofarba, drastično smrša i ugradi silikone. Iako nikada nije priznala da je radila liposukciju, promena je bila očigledna. Stoja je ipak vratila svoju staru kilažu, i ponovo ofarbala kosu u crno a pokazaćemo vam trenutak pre drastičene promene i nakon toga.


Slika

S media

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Slavne face,borba sa kilogramima  |  Poslato: 27 Jun 2012, 10:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Pre oko 25 godina, za Marinom Perazić uzdisali su mnogi muškarci. Seksipil je prosto izbijao iz nje a to se videlo i u svakom spotu koji je uradila. Marina je danas drugačija žena, a njen stas se i te kako promenio. Uzak struk i tanke nogice više nisu njeni glavni aduti, a Marina sada daje sve od sebe da ostane u formi. Pogledajte razliku...

Slika

S media

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Slavne face,borba sa kilogramima  |  Poslato: 27 Jun 2012, 10:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
OVA FOTOGRAFIJA NATERALA JE ZVEZDU RIJALITIJA DA DRASTIČNO SMRŠA, POGLEDAJTE!

Iako kaže da je oduvek bila svesna svog izgleda, pogled na svoje fotografije na kojima je, kako i sama kaže, izgledala kao "zver", bile su dovoljne da se drastično okrene sebi i svom telu!

Slika

Džouzi Gibson bivša je učesnica "Velikog brata". Kako kaže, oduvek je svesna svog izgleda, a njena kilaža je često varirala. Međutim, prelomni momenat desio se kada je u jednom magazinu videla svoje fotografije: Uslikana je dok je bila na plaži, i tada se uplašila sebe rekavši da je izgledala kao "zver"!

Odmah je angažovala ličnog trenera i krenula da agresivno vežba i drugačije se hrani kako bi smršala i svoje telo dovela do "normale". Iako se više nego prepolovila za sam nekoliko meseci, ona ne odustaje: Najavila je kako će sledećeg leta biti "bomba"


Slika

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Slavne face,borba sa kilogramima  |  Poslato: 27 Jun 2012, 10:10
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
ISTOPIO SE: MARKO KON DRASTIČNO SMRŠAO


Muzičar koga su zbog kilaže ali i pesme koje je snimio zvali "medo Brundo" uskoro bi mogao da se otarasi tog nadimka, ako nastavi da se "topi" kako je počeo...

Slika

Marko Kon pojavio se na promociji novog albuma mlade pevačice Lejle Hot i iznenadio prisutne svojim izgledom. Regulisao je ishranu, počeo da vežba i drastično je smršao. Rekao nam je da mu je plan da još mršavi, a ima i podršku svoje 15 godina mlađe verenice. Marko, svaka čast!

Slika

S media

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Slavne face,borba sa kilogramima  |  Poslato: 27 Jun 2012, 19:21
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Opra Vinfri: Otkrila razlog gojaznosti

Čuvena voditeljka Opra Vinfri godinama se borila protiv Hashimota, a ovu bolest otkrila je kada je pre skoro deset godina bezuspešno pokušavala da smrša

Slika

Šta ste prvo uradili kada ste završili sa terapijom?

- Podvrgla sam se testu za utvrđivanje količine antitela u mom organizmu. Jer, čak i ako su drugi tiroidni nivoi u normalnom opsegu, i dalje možete imati simptome, uključujući gojaznost ili teškoće pri gubljenju težine.

Jeste li imali neke nedoumice tokom lečenja?

- Postoji kontroverza između konvencionalnih lekara, mnogi endokrinolozi preporučuju da je TSH (tiroidni stimulativni hormon) normalnog opsega od 3.0 za dijagnostiku i upravljanje problemima štitnjače, dok drugi idu do većih parametara.


Story


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Slavne face,borba sa kilogramima  |  Poslato: 12 Jul 2012, 03:43
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Danas je seks bomba: Ovako je nekad izgledala Goca Tržan!

Slika

Goca Tržan se u trudnoći dosta ugojila, ali i nakon nje, bilo joj je veoma teško da se vrati na staro. Ona je danas “šetajući seksipil” i mršavija je nego ikada, ali podsetite se kako je izgledala pre par godina!

Slika

Pevačica je promenila način života u “Survajveru”, i sa Filipina se vratila mršavija nego ikada. Od tada, svakim danom je sve lepša i poželjnija. Ali, čisto da se podsetimo, pogledajte kakva je bila pre par godina!


Svet


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker