Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 05 Jun 2024, 01:13


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Zorana Pavić – voditeljka  |  Poslato: 24 Jun 2012, 20:50
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Zorana Pavić – Biografija

Slika

Zorana Pavić za sebe kaže:
Sve je počelo ne tako davno (09.06.1965) u porodilištu „Savski Venac“. Rođena sam u znaku blizanca. Roditelji su me ubrzo poslali u školicu te ja završih Pedagošku akademiju a zatim i Srednju muzičku. Zahvaljujući ribljem ulju (bljak) izrasla sam u devojčicu od 174 cm. Mama mi je dala predivne plave oči, ali kad se naljutim postanu zelene. Kosa mi se preliva od pepeljasto plavih pa do ljubičasto plavih nijansi. Volim fudbal, navijam za Partizan iz sve snage, i igram hokej. Snalazim se na engleskom, makedonskom i španskom koji sam naučila uz popularne TV serije. Omiljene boje su mi crno-bela i ljubičasta. Što se odevanja tiče ponekad sam elegantna, nikad konvencionalna, ponekad otkačena. Privatno volim džins i kožu. Omiljena pića su mi Kampari-Đus, Džek Danijels i Tekila. Uh, obožavam bajadere. Omiljeni parfem mi je Cinnabar (Estee Loder) “Rash” od Gučija i crveni Dolče-Gabana, koliko god da je za mnoge zastareo. Što se tiče pevača pored sebe omiljeni su mi Tina Tarner i Eros Ramazoti. Volim spotove Aerosmita i balade Bijelog dugmeta. Od glumaca volim Bijelu, Al Paćina, Koju, De Nira, Dastin Hofmana, Arman Asantea. Omiljene glumice su mi Anica Dobra, Mišel Fajfer, Goldi Houn, Meg Rajan. Dušan Kovačević mi je omiljen pisac a omiljene knjige iz detinjstva su “Mali Princ” i “Kad su cvetale tikve”. Volim da idem u bioskop. Ne mogu bez filmova “Kišni čovek”, “Bilo jednom u Americi”, “Let iznad kukavičjeg gnezda”, “Lepa sela lepo gore”. Omiljeni sportisti (sve sami Partizanovci) Saša Danilović, Mateja Kežman ……


Pored svega ovoga dodajemo:
Sebe opisuje kao romantični mangup, svi znaju da je vatrena navijačica Partizana, živi sa dve mace, obožava riblje specijalitete, voli proverene stvari, prijatelje vodi u restoran, pije belo vino, a iako joj je ime Zorana, zoru ipak voli da preskoči. Ne zna i ne voli da kuva, jedino ume da spremi bajaderu i keks tortu. Veruje u astrologiju i natalne karte. Često je menjala imidž. Najveća i najiskrenija prijateljstva gaji iz detinjstva, ali mnoge godine na estradi su joj donele još neka iskrena prijateljstva kao sa Žikom Jelić iz “Yu grupe” i Tijanu Dapčević za koju kaže da joj je “sestra po ludilu”. Međutim, kada su zajedno o svemu pričaju, osim o estradi. To je kako kaže zabranjena tema. Pre nego je počela muzičku karijeru radila je u aviokompaniji. Učestvovala na par fetsivala, na večinu njih je prošla vrlo zapaženo, često i dobijala nagrade…

_________________
Slika


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Zorana Pavić – voditeljka  |  Poslato: 27 Jun 2012, 17:35
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Počelo emitovanje Akademije debelih, Zorana Pavić voditeljka

Dugo se nagađalo ko će biti treći voditelj novog već u startu veoma zapaženog rijaliti šou programa TV Pink Akademija debelih. Ipak, urednički tim najgledanije komercijalne televizije tek sinoć je u živom programu otkrio da je treći i u stvari centralni voditelj u studiju u Šimanovcima pop pevačica Zorana Pavić.

Slika

Marina Kotevski i Andrej Maričić imaće ulogu da budu bliži samim takmičarima i da ih prate na njihovim zadacima koje će izvršavati svakodnevno, dok će Zorana biti domaćica u studiju.

Pored ovo troje voditelja, sinoć je otkrivena i još jedna tajna: Ko će debeljuce učiti zdravom kuvanju? U pitanju je Velimir Veca Dejanović nekadašnji voditelj jedne od najzapaženijih kulinarskih emisija poslednje decenije, Kuvati srcem.

Predstavljeni su i nutricionisti, lekari i fitnes treneri koji će voditi računa o procesu mršavljenja 24 takmičara novog rijaliti programa koji od danas možete pratiti svakodnevno u 16 časova uživo iz specijalno dizajnirane kuće na Pinkovom imanju u Šimanovcima, kao i u 21 čas kada je na programu pregled najzanimljivijih događaja u toku prethodnog dana.

Žene:

1. Ljiljana Gajić Kosanović, 42 godine, gerontološka sestra

2. Aleksandra Marković 25 godina, privatnik

3. Hristina Protić, 37 godina, domaćica

4. Lidija Ilić, 44 godine, domaćica

5. Milica Šljivančanin, 18godina, srednja muzička škola

6. Ivana Jolović, 30 godina, menadžer u diskoteci

7. Nataša Nikolić, 26 godina, radi u kompaniji za osiguranje

8. Snežana Berćilović, 45 godina, domaćica

9. Živka Stanojević Dimić, 24 godine, frizerka

10. Marija Stanković, knjigovodja,

11. Tatjana Kajčić, 38 godina, salon lepote

12. Anita Pintarić, 24 godine, nezaposlena



Muškarci:

1. Jovan Vojinović, 28 godina , bavi se američkim fudbalom

2. Darko Stojanović 35 godina, moto mehaničar

3. Darko Tanacković 34 godine, vozač

4. Dragan Jarić 40 godina, radnik obezbedjenja

5. Igor Žižek, 25 godina, frizer

6. Velimir Lazarević 45 godina, ugostitelj

7. Miloš Milanović 30 godina, studira i popravlja stare automobile

8. Dejan Došljak 30 godina, vozač

9. Vladimir Đidić, 29 godina, mesar

10. Mile Grozdanić, 34 godine, komercijalista

11. Nebojša Ljuštanović 55 godina, privatnik

12. Božidar Drobnjak 37 godina, privatnik


Story


Vrh
Nora
Post  Tema posta: Re: Zorana Pavić – voditeljka  |  Poslato: 28 Jun 2012, 14:21
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 05 Jun 2012, 18:35
Postovi: 539

OffLine
Zorana Pavić: Umalo nisam umrla zbog dijete!

U jednom momentu sam veoma ugrozila svoje zdravlje, jer sam neke stvari radila na svoju ruku - kaže pevačica i voditeljka „Akademije debelih“

Slika

Pevačica Zorana Pavić izjavila je da je dijeta u jednom momentu pogubno uticala na njeno zdravlje i da zbog gladovanja umalo nije umrla.

- U jednom momentu sam veoma ugrozila svoje zdravlje, jer sam neke stvari radila na svoju ruku – rekla je Pavićeva za „Informer“.

Zorana je od nedavno voditeljka rijaliti šoua „Akademija debelih“, za koji kaže da je edukativnog tipa.

- Ovaj šou se razlikuje od mnogih zato što je edukativan. Samim angažovanjem vrhunskih trenera, nutricionista i lekara, kreće se od toga da je prioritet zdravlje, tačnije način za poboljšanje svog izgleda, jer znate i sami da su najprodavaniji proizvodi upravo povezani s mršavljenjem – izjavila je pevačica, koja je takođe istakla da će se svojom linijom pojaviti posle rijalitija.

“Akademija debelih” se emituje svakog dana u 16.15 sati na televiziji “Pink”.


Slika
Telegraf

_________________
"SUDBINA MESA KARTE - MI IGRAMO."

SOPENHAUER


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Zorana Pavić – voditeljka  |  Poslato: 03 Jul 2012, 17:01
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Slika


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Zorana Pavić – voditeljka  |  Poslato: 03 Jul 2012, 17:04
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Zorana Pavić: Divim se učesnicima „Akademije debelih“

Slika

Kada je dobila ponudu da vodi serijal „Akademija debelih“ (TV Pink), Zorana Pavić je pomislila: „Zašto da ne? Treba pružiti podršku ovim hrabrim ljudima!“. I, počela je da ih bodri, još prošle nedelje, kada su se učesnici rijalitija uselili u kuću u Šimanovcima.
Ona je, objašnjava, bila tu da ih dočeka, a u danima koji slede – deliće s njima i radost i tugu. Saosećanje je presudno, jer, dodaje, boriti se s viškom kilograma nije lako.
Pevačica i voditeljka očekuje da će već novo izdanje biti mnogo uzbudljivije i za takmičare i za gledaoce.
- Prošle nedelje smo se upoznali sa učesnicima, a u nedelju ćemo videti prve rezultate koje su, za sedam dana, postigli. I to, podsećam vas, na putu do krajnjeg cilja: drastičnog gubitka kilograma. Već u ovoj epizodi će biti mnogo napetosti, verovatno i nervoze… možda i suza.
Mnogi su takmičare ocenili kao egzibicioniste i ljude koji žele da skrenu pažnju na sebe, ali Pavićeva to negira i priznaje da im se istinski divi.
- Oni su i više nego hrabri, čim su pristali da sa milionskim auditorijumom podele svoj problem. Možda to jeste neka vrsta avanture, ali ja je pozdravljam. Sigurno je da im nije bilo lako da se odluče na ovaj korak, a sada treba da ih podržimo da istraju do kraja.
Zorana kaže da je „Akademija debelih“, uz sve benefite koje pruža učesnicima, i neminovno stresna. Ipak, dopada joj se to što šou u prvi plan ističe brigu o zdravlju, po čemu se razlikuje od većine rijalitija:
- Ovaj projekat je okupio sjajnu ekipu stručnjaka, trenera i nutricionista, čiji saveti mogu da pomognu, ne samo takmičarima, već i nama posmatračima. Znamo da je držanje dijete „skup sport“, a gledanje ovog serijala svakako nam otvara mogućnosti da ukrademo neke recepte za zdrav život i dobar izgled.
U naredna tri meseca, koliko će trajati rijaliti, Zorana će svake nedelje biti domaćin emisije, pa će na odmor verovatno otići tek kad „Akademija debelih“ iznedri pobednika. U međuvremenu, nastaviće da vodi i svoju autorsku emisiju „Još jedan krug“ (BN), koja joj je, kaže, uz kabare koji radi, značajan kreativni izraz.


Hello


Vrh
Lila
Post  Tema posta: Re: Zorana Pavić – voditeljka  |  Poslato: 06 Jul 2012, 08:47
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Jun 2012, 19:19
Postovi: 3470

OffLine
Zorana super vodi ovaj program ona je mrsavica u odnosu na ove debeljuce.

_________________
Nisu vazne godine u tvom zivotu,
nego je vazan zivot u tvojim godinama
Momo Kapor


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Zorana Pavić – voditeljka  |  Poslato: 26 Avg 2012, 14:23
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Zorana Pavić: Ne odričem se muzike

Pevačica se vrlo često nalzi u ulozi voditeljke. Emisije "Još jedan krug" i "Akademija debelih" vodi vrlo rado

Slika

Za one koji je bolje poznaju, kao i za sve one koji su je gledali kako vodi emisiju “Još jedan krug” (BN TV) nije bilo nikakvo iznenađenje što se pevačica Zorana Pavić pojavila u ulozi voditeljke “Akademije debelih”. Svi su se već uverili da ona to dobro radi, i da uživa u novom poslu:

- Nemam problem što emisija ide uživo, čak mi je drago zbog toga, jer se sve događa spontano i prirodno, pa je sigurno interesantnije i gledaocima - kaže pevačica za “Novosti”. - Dopada mi se i što je rijaliti obrazovan, gledaoci mogu mnogo da nauče i da koristeći primere iz emisije možda reše i neki svoj problem.


* Može li izborom garderobe da se sakrije neki kilogram viška?

- Svakako. Tu već postoje standardi pa tako uzdužne linije izdužuju i onog ko to nosi, kao što i tamnije boje “smanjuju” kilograme... Svaka žena manje-više zna šta ne bi smela da obuče. Što se tiče mog oblačenja, uvek sam bila svoja i nikad nisam bila u fazonu da moram svima da se dopadnem.

DIJETA SKUPO KOŠTA

BILA sam na dijetama, a bolje da nisam - priznaje pevačica.
- Sa takozvanim nultim dijetama napravila sam haos u organizmu, što je moglo skupo da me košta. Sada poštujem mnoga pravila kao što su manji, a češći obroci, izbegavanje ugljenih hidrata i proteina, dok na prazan želudac popijem mlaku vodu ili jedem voće. Na žalost, nikako ne uspevam da se oslobodim čokolade i italijanske kuhinje.
Imala sam razne faze, nosila sam korsete i uvek ću ih nositi, idu uz moj torzo, volim i male crne haljine, kao i muška odela koja još više istaknu ženstvenost. Frakove nosim od kad sam počela da radim kabare.

* Gde obično kupujete garderobu?

- Svuda! Samo uđem i kupim nešto što mi se dopadne i zaliči mi na mene. Imam i divne saradnike-stiliste, a haljine koje se ne zaboravljaju su one koje mi je uradio Zvonko Marković za solistički koncert u Sava centru. Obožavam ih, kao i njega.

* Sve više se bavite voditeljstvom. Znači li to da se danas u Srbiji ne može živeti od muzike?

- Teško je vreme, oseća se to u svim segmentima života, pa i u našem. Ali, najjači samo ostaju i nikad se ne predaju. Šta god radila, neću se odreći muzike, jer ona je moj život. Već na jesen biće novih pesama, jedan duet, možda i dva, spotovi.


Novosti


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker