Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 13:52


Autoru Poruka
*Twilight*
Post  Tema posta: Ezel-Kenan İmirzalıoğlu  |  Poslato: 16 Jun 2012, 21:58
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Omer Unčar je jednostavan i iskren mladić, odan svojoj porodici i prijateljima koje poznaje još od detinjstva. Ali i Džengiz su mu kao braća i za njih bi dao život, dok je lepa Ejšan ljubav njegovog života. Nakon dugog boravka u vojsci, Omer se vraća kući u Istanbul, srećan što će napokon zaprositi ženu koju voli i sa njom osnovati porodicu. Mladić i ne sluti da su u međuvremenu njegovi prijatelji sproveli u delo lukav plan pljačke kazina, ubivši pritom jednog čuvara. Osim lažnih dokaza koji upućuju na Omera, Ejšan pred sudom svedoči protiv svog verenika. Omera osuđuju na doživotnu robiju, odakle neće izaći.
Slika
Dok su njegovi bivši prijatelji ukradenim parama gradili karijere Omer je u zatvoru proživljavao pakao. Osim što je svakodnevno razmišljao o nepravdi koju su mu naneli, lažnim svedočenjima i izdaji, trpeo je stalna batinjanja od strane upravnika zatvora i stražara. U poslednjoj tuči Omer zadobija stravične povrede. Uz pomoć moćnog mafijaša Ramiza uspeva da pobegne iz zatvora, ali njegovo unakaženo lice hitno mora da bude operisano. Sa promenom izgleda, Omer menja i identitet i postaje Ezel, uspešni biznismen i kockar.
Nakon 12 godina provedenih u patnji, njegova mržnja prema prijateljima postala je sve jača, zbog čega Ezel odlazi na Kipar kako bi se osvetio.


Glavna uloga:
Ezel (Kenan Imirzalioglu)
Ezelovo pravo ime je Omer Unčar, kome su prijatelji Čengiz i Ali namestiti ubistvo i poslali ga na 12 godina dugu robiju. Omer revnosno gaji mržnju prema prijateljima, a kada mu se bude ukazala prilika, krenuće putem osvete. Pošto dobije novo lice, "sahraniće" dobrog i pitomog Omera i postaće novi čovek - Ezel Barjaktar, biznismen i bogataš specijalizovan za razne borbene tehnike i čitanje ljudskih namera, izrazito uspešan kockar. Odlučuje da, kao potpuni stranac, poseti Kipar, gde borave njegovi dušmani. Njegova osveta biće duga i bolna.



Serija pocinje sutra.
U velikom iscekivanju sam. Vec dugo najavljivana stvorila mi je veliku zelju da je pogledam.


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 17 Jun 2012, 18:47
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
EZEL - VEČERAS NOVA SERIJA

Bitka protiv bivših prijatelja


Omeru verenica i drugovi nameštaju optužbu za ubistvo i pljačku. Po bekstvu iz zatvora postaje Ezel i kreće u osvetu

Slika

Novi letnji hit.
Do početka druge sezone serije „Sulejman Veličanstveni” gledaoci će uživati u dramatičnoj i napetoj priči o čoveku koji je preživeo izdaju svojih najbližih prijatelja i ljubavi. On je Ezel, junak čija je sudbina privukla milionski auditorijum širom sveta.

U prvoj epizodi počinje priča o Omeru, mladiću koji je zaljubljen i živi bezbrižno, sve dok mu prijatelji i verenica ne zabodu nož u leđa. On se seća svog povratka iz vojske, ljubavi sa lepom Ejšan i svojih drugova Alija i Čengiza.

Nakon prve noći provedene sa Ejšan, ona nestaje, a njega hapse zbog pljačke kazina i ubistva. Ejšan svedoči protiv njega i Omer dobija doživotnu robiju... Uspeva da pobegne i kao Ezel dolazi na partiju pokera sa Čengizom, bivšim prijateljem koji ga je izdao.


Kurir


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 18 Jun 2012, 08:39
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Ufff ovo ce biti dobro... pocetak je takav kao sto i govore, da je serija vrh!!
Jedva cekam vecerasnju epizodu!!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 18 Jun 2012, 08:44
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
TW pa zar nisi gledala vec? Cini mi se da je prva epizoda bila kada su gledaoci birali, pa odabrali Sulejmana. Jos jedan zgodni Turcin :mrgreen: Nisam gledala, ali sam malo googlala da vidim

Kenan İmirzalıoğlu je rodjen 18. juna 1974. u mestu Bala, Ankara, glumac i model.

Slika

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 18 Jun 2012, 15:04
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Nisam gledala seriju, vidim pocela na Prvoj.
Propustila sam prvu epizodu. Grrrr
Mislim da cu je gledati, videla sam na najavi da je zanimljiva serija..
a i komentari drgih koji su je gledali su pozitivni....kazu ocekuj neocekivano....

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 18 Jun 2012, 16:08
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Dobar glumac he he ;)
Gledala i odgledala....počela na tv-u kao gledati i nisam ja disciplinirana po tom pitanju ... msm svako vece u isto vrijeme sjediti ispred tv-a i pratiti nesto...tesko.
Nasla na netu i pregledala sve osim zadnje...zadnju pogledala u redovnom terminu i s*ebala se hahaha....meni se eto kraj nije nesto dojmio.
Necu vam vise nista govoriti.
Serija nije losa....msm to je jedina turska serija koju sam odgledala, tako da i nisam kompetentna ali radnja nije losa....taj dio o ljubavi koji se proteze kroz seriju je beznacajan u odnosu na krimi i akcijske radnje koje se odvijaju tako da po mom misljenju nije nikako rijec o turskoj ljubavnoj seriji.
Sretno sa gledanjem i ako vas bude sta zanimalo prije vremena pitajte ;)

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 19 Jun 2012, 12:01
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Satnica je preterana, treba svrteti dupe pred televizorom i gledati turke. E ne mogu i necu. Ko je jos video da epizoda traje dva sata i kusur minuta... i jos svaki dan?! Nisam bas toliko zaludna :lol:

_________________
Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 19 Jun 2012, 12:04
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Komsinica je napisao:
TW pa zar nisi gledala vec? Cini mi se da je prva epizoda bila kada su gledaoci birali, pa odabrali Sulejmana. Jos jedan zgodni Turcin :mrgreen: Nisam gledala, ali sam malo googlala da vidim

Kenan İmirzalıoğlu je rodjen 18. juna 1974. u mestu Bala, Ankara, glumac i model.

Ne jer ja ne gledam serije jos od bombardovanja.
Posle duzeg vremena pocela sam gledat 1001 Noc ali samo par epizoda.
Sulejmana sam videla u najvavi da je pobedio u glasanju, posle par epizoda sam pocela gledat
ali tako sto bi sela za komp i gledala do 3-4 ujutru.
Odgledala Sulju do 54-te epizode (njihove, u trajanju od 100 min).
Ezel mi se svidja a ima ga i na netu tako da cu za vikend sesti da odgledam kako valja,
jer nevolim da me neko prekida kad je najzanimiljivije a pritom da mi udeljuje.

Turci su moja boljka, slaba sam na njih....ufffffff ... valjda odatle i moj muz Turac [yessss.gif]
Tako da Ezela cu ispratiti SIGURNO!! [spite.gif]


Poslednji put menjao *Twilight* dana 19 Jun 2012, 12:06, izmenjena 2 puta


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 19 Jun 2012, 12:05
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Pa to je kao neki film....mozda jos i bolje, jer serija ima puno ako se dobro sjecam, pa mozda da bi skratili pustaju po dvije odjednom.
U svakom slucaju posebna serija...da je americka verzija sa istom pricom imala bi puno puno bolji uspijeh. ;) ....ah ti amerikanci.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 19 Jun 2012, 12:12
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Molena je napisao:
Pa to je kao neki film....mozda jos i bolje, jer serija ima puno ako se dobro sjecam, pa mozda da bi skratili pustaju po dvije odjednom.
U svakom slucaju posebna serija...da je americka verzija sa istom pricom imala bi puno puno bolji uspijeh. ;) ....ah ti amerikanci.

Naravno, pre sam da sednem i odgledam dve- tri kad imam slobodnog vremena
nego da me oni nerviraju sa reklamama i seckanim serijama od 30 min!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker