Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 20:51


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 21 Jan 2013, 19:53
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Kako vreme prolazi / 12. epizoda / 20:20

Slika

Nakon što advokat obavesti Berin da joj je majka isprebijana u zatvoru, ona moli strica Kemala da pomogne. On odbija da interveniše kod svojih poznanika, jer ne želi da njegova porodica bude umešana u tu sramotu. Prepuštene same sebi, sestre odlučuju da se Ajlin obrati za pomoć gospodinu Soneru. Ajlin se iskrada iz kuće usred noći, dok njena sestričina otkucava ocu da je Ajlin izašla. Kemal kreće da je traži i zatiče je kako se grli sa starijim muškarcem. Stric pogrešno tumači scenu koju je ugledao, proglašava je lakom ženskom. I u ovoj kući izbija svađa, a Mete gubi kontrolu i nasrće na strica. Izgubljen i slomljen beži iz stričeve kuće, dok ga u stopu prate sestre i brat.

fb


_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 21 Jan 2013, 23:59
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Pocela sam je sinoc gledati i naravno to nije bila jedna epizoda vec gledanje do jutra... isplakala se ko niko.
Ne mogu verovati da muskarac zbog neke zene moze zrtvovati svoju decu i nasta je sve spreman samo da bi imao ljubav.


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 22 Jan 2013, 00:05
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Ja sam gledala ono pocetak, kad je ova zena ubola ljubavnicu,
vidim da je tuzna serija.
Ne smem dalje da gledam, mnogo je zarazno.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 22 Jan 2013, 00:39
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Ja samo od svoh serija koje su se emitovale odgledala prvu i sinoc, ali kod komsinice jer ja kuci tv ne gledam tj. neces verovati da mi je brat odnemo TV pre 7 dana, da moze gledati na svom progam a na mom da igra sony! o.O
I tako ja sinoc samo da odgledam jednu, na netu, jer me zainterosovala i odgledala do 19-ste epizode.
Bolje sto ne gledas jer nema kraja suzama.


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 22 Jan 2013, 16:37
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Kako vreme prolazi / 13. epizoda / 20:20

Slika

Deca, baka Hasefe i Ali posećuju Džemile u zatvoru. Kada čuje da deca ne žive više u svojoj kući, Džemile pada u nesvest. Hasefe je savetuje da za dobrobit svih potpiše papire za razvod. Za Džemilinu konačnu odluku, presudno je Alijevo priznanje. Nastavnica muzičkog poklanja Meteu mandolinu. Ajlin se zahvaljuje gospodinu Soneru. Nova gazdarica u kući Akarsu dočekuje Alija koji joj donosi radosne vesti. Prisustvo Neriman u svom domu i prijateljstvo koje se razvija između dve žene zbunjuju Alija. Ahmetova grupacija protestuje i bojkotuje nastavu zbog američkog imperijalizma, ne sluteći da im se približavaju antikomunisti naoružani motkama.


Fb

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 24 Jan 2013, 19:26
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Kako vreme prolazi / 15. epizoda / 20:20

Slika

Kada Nedžat iščupa Meteu žice na mandolini, njih dvojica se ponovo fizički obračunavaju. Njegova sestra Ajlin odlazi na sastanak sa gospodinom Sonerom koji je odvodi u hotel. Berin posećuje Ahmeta u pratnji njegove majke i nehotice dovodi Ahmetov život u opasnost. Karolin odvodi budućeg supruga kod zlatara da joj kupi prsten. Ali nema dovoljno para za dijamantski prsten i ona predlaže da založi svoju i Džemilinu burmu. Iznervirana i potresena svim događajima, Hasefe napušta svoj dom i odlazi kod Džemile. Savetuje je da Aliju traži da prepiše kuću na njeno ime. U toku noći, Ali teško diše i počinje da kašlje.


fb

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 24 Jan 2013, 19:28
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
[youtube]Kako vreme prolazi-16.epizoda[/youtube]




Kako vreme prolazi-17.epizoda



_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 30 Jan 2013, 13:46
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Slika


Sreda: Džemile je izbezumljena kada joj Ahmet saopšti da je Berin kidnapovala jedna politička grupa. Hakan odbija da pomogne Ahmetu da spase Berin i odlazi sam u štab svojih saveznika zahtevajući da puste devojku. Pristup problem I ton kojim se obraća neće prijati njegovoj političkoj braći. Karolin prodaje stan u Holandiji i pronalazi posao u filijali svoje banke u Istanbulu. Ekberu javlja da još nije obezbedila novac. Uhvaćena u laži, Karolin je svesna da može izvući živu glavu jedino ako iskoristi svoje ženske čari. Ahmet odlazi u dogovoreno vreme na mesto razmene i upada u zamku.


fb

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 30 Jan 2013, 13:47
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Twilight jesi odgledala celu seriju?
Da mi kazes sa kim ce ova najstarija sestra biti,
je l sa onim crnim kao losim ili onim dobrim?

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 31 Jan 2013, 10:05
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Mete i Indži

"Ako se u budućnosti stvarno zaljubim u neku devojku, nadam se da će se i ona zaljubiti u mene. Ako ljubav koja nije stvarna i nije uzvraćena stvara ovakav bol, ko zna šta bi čoveku učinila ljubav koja je stvarna, a neuzvraćena."


Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 84 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker