Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 21:47


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 31 Jan 2013, 10:06
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Džemile je izbezumljena kada joj Ahmet saopšti da je Berin kidnapovala jedna politička grupa. Hakan odbija da pomogne Ahmetu da spase Berin i odlazi sam u štab svojih saveznika zahtevajući da puste devojku. Pristup problem i ton kojim se obraća neće prijati njegovoj političkoj braći. Karolin prodaje stan u Holandiji i pronalazi posao u filijali svoje banke u Istanbulu. Ekberu javlja da još nije obezbedila novac. Uhvaćena u laži, Karolin je svesna da može izvući živu glavu jedino ako iskoristi svoje ženske čari. Ahmet odlazi u dogovoreno vreme na mesto razmene i upada u zamku.


Slika

fb


_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 01 Feb 2013, 16:18
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Džemile je očajna jer Ali želi da izbaci nju i decu iz kuće. Nastavnička komisija prebacuje profesorku Indži u drugu školu, a Metea izbacuju iz škole. On teško prihvata profesorkin odlazak, a Džemile stiže u školu da razgovara sa direktorom koji je neumoljiv. Politički odbor komunista odlučuje da Eminu prebaci u Palestinu. Ahmet otkriva Berin da je oženjen samo na papiru i priznaje joj da je zaljubljen u nju. Pred školom Džemile će spaziti Ajlin kako ulazi u kola starijeg gospodina. Izbacuje je iz kola i zabranjuje da se viđa sa njim.


Slika

fb


_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 03 Feb 2013, 17:10
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Kako vreme prolazi / 23. epizoda

Ali i Karolin proslavljaju početak novog života. Uprkos majčinoj zabrani, Ajlin odlazi na dogovorenu večeru sa Sonerom. Planovi za budućnost koje joj je Soner iskrojio, duboko razočaravaju Ajlin. Hakanov otac zabranjuje sinu da se viđa sa Berin, devojkom koja podržava komunističku opciju. Noć pre Emininog odlaska u Palestinu, ona upada u Ahmetov krevet i moli ga za jednu noć ljubavi. Džemile i Hasefe počinju da pakuju stvari i svi zajedno kreću da obiđu kuću koja će biti njihov budući dom. Šokirani su kada vide da ih Ali prebacuje u kuću koja se tek gradi, bez vrata i prozora. Međutim, Ali se na to ne obazire. On insistira da se isele i poziva policiju da ih izbaci.


Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 03 Feb 2013, 17:11
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Kako vreme prolazi / 24. epizoda

Mete sa lisicama i kantom benzina upada u svoju kuću koju je upravo zaposeo njegov otac. Preti da će sve zapaliti, proliva benzin i pali šibicu. Uprkos tome što se požar brzo širi, Mete ne želi da napusti svoj dom. Kada se Ali povuče pred vatrenom stihijom, u kuću uleću vatrogasci da izvuku pomahnitalog momka koji je rešio da okonča svoj život. Džemile se ne miri sa tim da joj dete strada u požaru i kada svi dignu ruke, ona ulazi sama unutra da ga spase. Murat mašta o zajedničkom životu sa Ajlin i moli brata Sonera da ostane sa njima da živi.


Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 05 Feb 2013, 11:42
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Kako vreme prolazi / 25. epizoda

Izbezumljen i izubijan Mete sa lisicama na rukama pronalazi utočište kod profesorke Indži koja će pokušati da ga oslobodi okova. Džemile u policijskoj stanici saznaje da se potraga za Meteom nastavlja I da ga i ona mora prijaviti ako ga vidi jer je otac protiv njega podigao tužbu zbog podmetanja požara. Iako je njegov sin u pitanju, Ali ne odustaje od tužbe uveren da se "probisvet mora kazniti". Ajlin odlazi kod profesorke Indži gde pronalazi brata. Dok joj priča o nemilim događajima, na vrata će zakucati I policija.


Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 07 Feb 2013, 00:12
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Četvrtak: Osman se teško prilagođava na novi život sa ocem i maćehom i otvoreno pokazuje mržnju prema njoj, što nju izbezumljuje. Kada ostanu sami, Osman odlučuje da pokaže svoju volju. Mete smišlja način kako da se ušunja u svoju staru kuću gde sada živi njegov brat Osman. Palestinska braća ne odobravaju Emini da se razvede od Ahmeta, dok Beren odlučuje da se pridruži svojoj ljubavi na maršu komunista. Konjanici razbojnici ponovo opkoljavaju Ajlin. Besparica pritiska Džemile i ona odlučuje da potraži bilo kakav posao.

Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 11 Feb 2013, 14:01
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Dečak koji je osvojio sve gledaoce serije Kako vreme prolazi - Prva TV, u seriji će se zadržati samo tokom prve dve sezone (79 epizoda). S početkom treće sezone, radnja serije seli se iz sedamdesetih u osamdesete godine prošlog veka, pa samim tim i Osman odrasta. Pogledajte kako će tada izgledati.


Slika

fb

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 11 Feb 2013, 14:02
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
[b]Kako vreme prolazi / 31. epizoda

Gospođa Hasefe je prinuđena da se zbog bolesti preseli kod Kemala i Neriman. Karolin negoduje i zavitlava malog Osmana da je plašljivac jer traži da otac spava sa njim. Osman joj ne ostaje dužan, udara je, a potom beži glavom bez obzira. Karolin ponovo gubi živce i kada joj dete dopadne šaka, šamara ga pred Alijevim očima. Svesna da će ovaj potez naljutiti Alija, Karolin se zatvara u svoju sobu, a Ali odlučuje da Osmana odvede u luku da se umire gledajuće more i brodove. Ali je toliko utonuo u svoje misli da ne primećuje da mu je Osman nestao iz vidokruga i odlutao do same ivice ponora. Trenutak otrežnjenja biće bolan.

Slika

/b]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 21 Feb 2013, 04:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine
Kako vrijeme prolazi - epizoda 32


Godina je 1967, mornarski kapetan na dugim plovidbama, Ali Akarsu provodi dosta vremena daleko od svoje porodice. U međuvremenu se njegova supruga Cemile brine za njihovo četvero djece. Ona preuzima ulogu i oca i majke svojoj djeci dok je njen muž na putovanju.
Jednog dana se Ali konačno vraća kući sa putovanja... Svi članovi porodice vjeruju da se glava kuće vraća, ali ne znaju da će im se životi promijeniti nakon njegovog povratka. Pojavljuje se njegova mračna strana, i nešto je jednostavno neobično u njegovom ponašanju.



Slika





Vrh
Elena
Post  Tema posta: Re: Kako vreme prolazi- Öyle bir geçer zaman ki  |  Poslato: 21 Feb 2013, 04:05
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 22 Jan 2013, 03:39
Postovi: 586

OffLine


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker