Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 19:41


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 16 Jan 2013, 12:35
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Čiček više ne sme da nosi pantalone

Šahnur zahteva od snaje da ubuduće oblači isključivo duže suknje i haljine

Slika

Mora da se zna red!
Savaš u Vanu pokušava da nauči tamošnje stanovnike kako da zarade novac i prehrane porodicu a da se ne upuštaju u prljave poslove.
Džem izjavljuje ljubav Nađi. Kućna pomoćnica pronalazi pismo koje je Čiček ostavila Savašu i odnosi ga Šahnur. Izrevoltirana svekrva pali sve Čičekine pantalone i zahteva da ubuduće nosi suknje i haljine.

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 17 Jan 2013, 11:29
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Jasemin dobija trudove!

Savaš i ostali iz firme tragaju za devojkom koja se sklonila od svih dok se ne porodi

Slika

U se i u svoje kljuse.
Vreme prolazi, a Šahnur insistira da joj Savaš i Čiček podare unuče. U porodici izbija svađa oko reklamne kampanje koju Savaš priprema za nove proizvode. Njegovoj odluci najviše se protivi ujak Pala.

Od kada je Jasemin zbog trudničkog napustila firmu, u njenoj modnoj agenciji samo se ređaju problemi, zato svi pokušavaju da je pronađu, uključujući i Savaša.
Ali Jasemin daleko od svih dobija trudove...

Kyrir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 18 Jan 2013, 11:41
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Jasemin ostavlja tek rođeno dete

Jasemin se pokajnički vraća po bebu, ali ona je već postala žrtva trgovine decom

Slika

Klopka.
Ubrzo nakon porođaja Jasemin donosi odluku da ostavi svog tek rođenog sina. Problemi u agenciji se gomilaju, a Bora nikako ne uspeva da sazna Jasemininu novu adresu.

Nađa pokazuje ljubomoru zbog Džemovih udvaračica u restoranu. U šoku zbog svega što je uradila, Jasemin pokajnički odlazi da vrati svog sina, ne sluteći da je on postao žrtva trgovine decom...

Kurir


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 19 Jan 2013, 16:07
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Jasemin donosi bebu kući

Devojka se vraća kod majke s detetom, koje je posle napuštanja uspela da vrati

Slika

Nije imala srca da ga ostavi...
Posle velike borbe s trgovcima bebama, nakon koje uspeva da povrati ostavljenog sina, Jasemin se s detetom vraća kod majke. Zbog fotografija koje je dobio Savaš angažuje svog pomoćnika da prati Čiček. Nazan zatiče Nađu i Savaša u delikatnoj situaciji i to joj nakratko vraća osmeh na lice.

Šahnur naređuje Čiček da kako zna i ume zavede njenog sina...

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 21 Jan 2013, 17:09
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Ljubav Savaša i Jasemin nije prestala!

Šahnur je očajna što ceo Van priča da je zbog snaje i sina izgubila moć i ugled u društvu


Slika

Ima nade.
Savaš i Jasemin konačno se sreću oči u oči. Iako je dosta vremena prošlo, neprijatnost između njih će se smanjiti kad Jasemin u Savaševim rukama ugleda svoj izgubljeni lančić. To joj uliva nadu da ga je sve vreme čuvao jer ni on nju nije mogao da zaboravi. Šahnur je očajna što ceo Van priča da je zbog snaje i sina izgubila moć i ugled u društvu. U agenciji nikome nije jasno zbog čega Jasemin odbija da radi na projektu Baldarovih, ali pristaje da se vidi sa Savašem.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 22 Jan 2013, 12:36
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Savaš ne odustaje od Jasemin

Savaš ne odustaje od svoje ljubavi i saopštava Bori da će ugovor potpisati na prvom sledećem sastanku na kojem se pojavi Jasemin


Slika

On bi opet samo s njom.
Čiček počinje da gaji simpatije prema Savašu i čak oblači izazovnu haljinu, ali to se neće svima dopasti. Savaš ne odustaje od svoje ljubavi i saopštava Bori da će ugovor potpisati na prvom sledećem sastanku na kojem se pojavi Jasemin.

Na večeri na koju je jedva pristala, Jasemin otkriva Savašu kako je završila u njegovom krevetu. Nazan se pod Savaševim uticajem odlučuje da promeni dosadašnji status, ali nailazi na žestoku reakciju majke. Bora priređuje žurku iznenađenja...

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 23 Jan 2013, 14:18
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Čiček u problemu!


Dok je Savaš opsednut susretima s Jasemin, a ona napokon spušta loptu, njegova žena doživljava novu neprijatnost


Slika

Zanemarena.
Na večeri na koju je jedva pristala Jasemin otkriva Savašu kako je završila u njegovom krevetu.

Bora priređuje žurku za poslovne partnere, ali izbor gostiju neće se dopasti Jasemin.

Zbog njenog ponašanja Bora i Sevgi zaključuju da se Savaš i Jasemin poznaju... Nazan se pod Savaševim uticajem odlučuje da promeni dosadašnji status, ali nailazi na žestoku reakciju majke.

Jasemin konačno spušta loptu i nastupa otvorenije prema Savašu. Čiček doživljava novu neprijatnost...

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 24 Jan 2013, 12:30
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Savaš brine

Zbog nove svađe s Nazan, Čiček uplakana odlazi u sobu


Slika

Nema oslonca.
Džem nije zadovoljan vezom s Nađom. Zbog nove svađe s Nazan, Čiček uplakana odlazi u sobu. Za njom stiže i Savaš. Jasemin priznaje majci da je ponovo srela oca svog deteta...

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 25 Jan 2013, 12:53
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Čiček u bekstvu!

Kako bi spasao Čiček od pobesnelog oca, Pala s nesrećnom devojkom planira bekstvo.


Slika

Ukaljala čast.
Kućna pomoćnica Suna u besu šalje fotografije na kojima je Čiček zagrljena sa drugim muškarcem. Kako bi spasao Čiček od pobesnelog oca, Pala s nesrećnom devojkom planira bekstvo.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 26 Jan 2013, 14:48
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Savaš kupio pištolj

Jasemin ne želi da se susretne sa Savašom, dok Čiček jedva uspeva da sakrije svoja osećanja prema njemu


Slika

Zbog svađe s Ahmetom Moranom, Savaš počinje da nosi pištolj i zabranjuje članovima porodice da neko vreme izlaze iz kuće. Posle nepojavljivanja u restoranu, Jasemin ne želi da se susretne sa Savašom, dok Čiček jedva uspeva da sakrije svoja osećanja prema njemu.

Izvor:Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 67 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker