Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 13:52


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 28 Jan 2013, 13:18
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Čiček otkriva gde je droga

Kada spazi uplakanu Čiček, Nazan ne uspeva da ostane ravnodušna i grli devojku da bi je utešila.

Slika

Svi su kao na iglama jer Savaš i Pala konačno odlaze na sastanak s Ahmetom, koji postavlja ultimatum. Azra je očajna zbog svoje bolesti. Kada spazi uplakanu Čiček, Nazan ne uspeva da ostane ravnodušna i grli devojku da bi je utešila.

Uznemiren zbog celokupne situacije, Savaš nenajavljeno odlazi u posetu Jasemin, ne sluteći šta može da zatekne. Na Čičekin poziv policija stiže u Van i vrši upad na mesto gde Ahmetovi ljudi čuvaju drogu.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 30 Jan 2013, 12:59
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Jasemin oprašta Savašu!

Raspravu u sali za bilijar Mustafa okončava tako što poteže nož na školskog druga i beži

Slika

Ni kriv ni dužan.
Šahnur nastavlja da ubeđuje sina da spava sa Čiček i obezbedi potomstvo kako bi seljani prestali da ih ogovaraju. Kad sazna da on voli drugu ženu, odlučuje da preuzme stvar u svoje ruke. Jasemin oprašta Savašu i saopštava mu da ima još samo jednu šansu.

Raspravu u sali za bilijar Mustafa okončava tako što poteže nož na školskog druga i beži. Nazan odlučuje da „greškom“ pozove Boru...

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 01 Feb 2013, 16:15
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Savaš izbegava Čiček

Nazan dolazi sa snajom na koktel, što će razbesneti njenog brata


Slika

Poražena.
Na koktelu na kojem Borina agencija predstavlja novinarima Baldar proizvode iznenada se pojavljuju Nazan i Čiček. Savaš je ljut zbog njihovog dolaska i to najviše pogađa Čiček.

Dok se Nazan sve više zaljubljuje u Boru, ne sluti da on ima potpuno drugačije viđenje njihovog odnosa. Šahnur pomaže snaji da pridobije Savaša.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 02 Feb 2013, 15:25
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Savaš dovodi kući drugu ženu

Savaš hoće da upozna Jasemin i malog sina Murata sa roditeljima

Slika

Tera po svom.
Čiček je očajna što Savaš voli drugu ženu. Džem Nadji priprema večeru iznenađenja, na kojoj želi da je zaprosi, ali ona ima druge planove... Nakon što malom Muratu kupi medu, Savaš saopštava Jasemin da želi da oni upoznaju njegove roditelje. Džem se poverava Savašu da je hteo da zaprosi Nadju i izražava sumnju da ga ona ne voli. U Vanu Mustafa traži novu žrtvu. Ovoga puta na red dolazi kućna pomoćnica Zejnep, koju pokušava da siluje. Jaseminin bivši verenik saznaje za njenu vezu sa Savašem.

Slika


Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 04 Feb 2013, 13:31
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Nazan izabrala pogrešnog muškarca!

Bora je sa Savašovom sestrom samo iz koristi zbog novca koji hoće da uloži na berzi

Slika

Nasela.
Jasemin nastavlja s lažima, a Savaš i ne sluti da u krilu drži svog sina. Nazan jedva odoleva Bori i moli Čiček da je pokriva kod Savaša dok ona ne stigne kući.

Nakon što se dao u bekstvo posle pokušaja silovanja, Palini ljudi pronalaze Mustafu. Zaljubljena Nazan ne shvata da je naletela na pogrešnog čoveka, koji, povrh svega, novac dobijen od Baldarovih želi da investira na berzi.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 05 Feb 2013, 11:44
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Ljubav i kazna: Svi se lažu međusobno

Čiček shvata da Nazan ima nekog s kim se tajno viđa

Slika

Prevara do prevare.
Bora nastavlja da laže Nazan, baš kao što i Savaš i Jasemin nastavljaju da lažu jedno drugo. Čiček shvata da Nazan ima nekog s kim se tajno viđa. Kad shvati da nije dobio pomoć države za izgradnju fabrike zbog nepotpune dokumentacije, Savaš je otpušta. Majka Šahnur i Pala dogovaraju se da niko ne sazna da je Mustafa u Vanu pokušao da siluje devojku.

Jasemin ispred kuće presreće njen bivši verenik Mehmet.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MARRIIN
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 05 Feb 2013, 17:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 26 Sep 2012, 15:39
Postovi: 3402
Lokacija: bgd

OffLine
[krstise.gif] Malu pod hitno treba udati za nekog Turcina. [boredsmiley.gif] [onavucega.gif]


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 06 Feb 2013, 12:06
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Savaš preti razvodom!

Čiček bi zbog grešaka roditelja mogla ostati bez muža i na papiru

Slika

Ionako je ne voli!
Savaš i Jasemin odlaze na romantični vikend, ali njihova idila ne traje dugo. Ahmet sa ženom dolazi u Istanbul i najavljuje Baldarovima da će u njihovom komšiluku kupiti kuću. Njegov dolazak najviše uznemirava Palu, koji se plaši da će Ahmet ispričati Savašu za mahinaciju s dokumentima. Ali i Savaš besni kad sazna za preseljenje Moranovih i preti da će se razvesti od Čiček.

Dok se Nazan sve više zaljubljuje, Bora je sve više obmanjuje.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 07 Feb 2013, 00:11
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Slika


Četvrtak: Bora ne sluti da će ga krah na berzi potpuno uništiti. Derja priznaje da je Azra izmislila da boluje od raka. Očajna zbog činjenice da joj roditelji kupuju kuću u Istanbulu, Čiček zove Savaša, ali zbog onoga što čuje, doživljava pravi šok. Svi u agenciji pokušavaju da stupe u kontakt sa Borom.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 07 Feb 2013, 11:59
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Bora pred bankrotom!

Očajna zbog činjenice da joj roditelji kupuju kuću u Istanbulu, Čiček zove Savaša


Slika

Totalni krah.
Bora ne sluti da će ga krah na berzi potpuno uništiti. Derja priznaje da je Azra izmislila da boluje od raka. Očajna zbog činjenice da joj roditelji kupuju kuću u Istanbulu, Čiček zove Savaša, ali zbog onoga što čuje doživljava pravi šok. Svi u agenciji pokušavaju da stupe u kontakt s Borom.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker