Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 19:17


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 10 Feb 2013, 16:05
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Savaš priveden zbog droge!

Glumac Murat Jildirim, uhapšen zbog posedovanja narkotika, mogao bi biti osuđen na deset godina robije

Slika

Murat Jildirim izlazi iz policijske stanice
Droga i kazna!
Savaš, jedan od glavnih likova u seriji „Ljubav i kazna“, i u stvarnosti ima problema sa zakonom. Glumac Murat Jildirim, koji tumači pomenuti lik, uhvaćen je dok je konzumirao opojne droge u jednom istanbulskom klubu i istog trenutka policija ga je privela.

Jildirim je, naime, bio gost bliskog prijatelja koji je slavio rođendan, ali je u tri sata iza ponoći, pošto je u klubu izvedena racija, kod njega pronađena određena količina ilegalnih opijata, pa je strpan u maricu. Noć je proveo u policijskoj stanici, nakon čega je prebačen u pritvor.

Ipak, advokat je uspeo da izvrbuje mogućnost da se Murat brani sa slobode, pa je glumac uz kauciju i u pratnji svoje pravne zastupnice napustio pritvorsku jedinicu. Iako su paparaci uspeli da ovekoveče njegov izlazak iz policijske stanice, Jildirim nije želeo da razgovara o incidentu.

Ukoliko se krivično delo dokaže, Murat bi po strogim turskim zakonima mogao biti osuđen i na deset godina robije.


Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 10 Feb 2013, 16:05
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Jasemin zatvara agenciju

Poplava u Vanu uništava posede Baldarovih, a kao pravi aga, Savaš odlazi na mesto nesreće da pomogne ljudima

Slika

Ne ide im.
Bora izmišlja razlog kojim bi se opravdao što se nije javljao Nazan. Nakon bankrota, Sevgi i Jasemin svode račune, isplaćuju radnike i zatvaraju agenciju. Vest da je XL propao najviše pogađa Savaša, koji oseća da ga je Jasemin ponovo izneverila jer je izbegavala da mu kaže istinu.

Zbog kasnog dolaska kući, Šahnur napada Nazan, koja pokazuje sve veće nepoštovanje prema majci. Poplava u Vanu uništava posede Baldarovih, a kao pravi aga, Savaš odlazi na mesto nesreće da pomogne ljudima.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 11 Feb 2013, 13:55
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Čiček opet dobija batine

Bora kuka na Sevginom ramenu, a da bi pridobio njenu naklonost, primenjuje patetiku kao i s Nazan i pominje samoubistvo. Među Savaševim stvarima Čiček pronalazi verenički prsten i dobija još jedan udarac u stomak.

Slika

Finansijski problemi Baldarovih svakim danom postaju sve veći, zato Ahmet Moran nudi Savašu da bude ortak u fabrici. Kad dođe u firmu da donese Nađi reklamu, Jasemin se zamalo susreće s bivšim verenikom.

Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 27 Feb 2013, 12:32
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Slika


Sreda: U naletu besa zbog svega što je videla u holdingu Baldarovih, Jasemin ponovo odlazi kod majke u Bodrum. Za to vreme, Mehmet prikuplja nove dokaze koje će koristiti u svojoj osveti. Da bi ubedio Nazan da je voli, Bora započinje priču o braku. Kako bi ispravila situaciju, Nadja odlazi kod Jasemin I priznaje da je ona poljubila Savaša. Čičekina majka nastavlja da se meša kćerki u život, zbog čega između njih izbija nova svađa. Po Šahnurinom naređenju, Orhan privodi kraju pripreme za transport droge, a Palu spremaju za operaciju.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Ljubav i kazna- turska serija:)-Ask ve Ceza  |  Poslato: 29 Apr 2013, 16:19
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Bas se zakomplikovalo.

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker