Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 11:39


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Budva na pjenu od mora  |  Poslato: 21 Okt 2012, 15:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
BUDVA NA PJENU OD MORA: Mima Karadžić i ekipa najavili početak druge sezone! (FOTO)


SVE JE SPREMNO ZA NASTAVAK SPEKTAKLA! Povodom početka emitovanja druge sezone popularne serije “Budva na pjenu od mora“, glumci i ekipa iz ovog ostavrenja organizovali su druženje u velepenom kafeu “Moda”.

U prijatnom i opuštenom ambijentu, ovom događaju prisustvovali su Mima Karadžić, Bojana Maljević, Nina Janković, Danina Jevtić, Saša Joksimović, Nikola Šoć, reditelj Milan Karadžić, Raka Marić scenarista Stevan Koprivica i ostali članovi ekipe.

Slika
Slika

Da podsetimo, “Budva na pjenu od mora” prikazuje sukob sistema vrednosti i različitih mentalnih sklopova dve crnogorske porodice, jedne starogradske budvanske i druge tranzicione nikšićke.

Mima Karadžić tumači lik Sava Bačića, kontroverznog biznismena, koji po Budvi kupuje sve što mu se svidi i gradi gde god poželi. Mladen Nelević igra glavu druge familije Jova Radmilovića, Budvanina i bivšeg policajca koji ne želi da proda svoje parče zemlje. Zaplet nastaje onda kada se rodi ljubav između Savove kćerke Bojane (Sanja Jovićević) i Jovovog sina Luke (Momčilo Otašević).

Druga sezona sezona “Budva na pjenu od mora” startuje u utorak 23. oktobra na TV Prva, sa početkom u 21.15 sati.



Slika


Izvor:Telegraf


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Budva na pjenu od mora  |  Poslato: 09 Dec 2012, 13:33
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
EKSKLUZIVNO: Detalji serije "Budva na pjenu od mora"


Izgleda da nismo videli sve i da nas tek čekaju interesantne epizode na Prvoj televiziji

Slika

Najpopularnija domaća serija “Budva na pjenu od mora” obara sve rekorde gledanost. Opet ćemo naše omiljene tv junake gledati u svakodnevnim neobičnim situacijama koje samo život zna da izrežira, a Pulsonline je iz dobro obaveštenog izvora bliskog glavnim glumcima ove telenovele došao do nekih detalja koje će junacima novih deset epizoda promeniti život.


- Bojanu i Luku, zaljubljeni par koji kroz čitavu seriju trpi turbulencije zbog svoje ljubavi, sačekaće još jedna velika svađa.Ovaj put će njihovu ljubav na još jedan test staviti jedna od dve nove junakinje u seriji, Tijana, s kojom će Luka tokom novih epizoda postati sve bliskiji.


- Savo Bačić će nakon tragedije koja se dogodila Lini postati sasvim drugi čovek od onoga kakvog smo ga navikli gledati u dosadašnjim epizodama. Postaće povučeniji i zatvoreniji - otkriva dobro obavešteni izvor glumačkoj ekipi serije koja se emituje na Prvoj televiziji.


- Dežurni negativac Martin će postati dobar momak.U njegov život će ušetati novi lik u seriji, direktorka muzeja. Neće se dogoditi još jedna ljubavna priča nego prijateljstvo koje će Martinu biti velika podrška da se promeni iz korena.


- Nađa Bačić će u narednim epizodama pokazati da nije samo žena koja se dobro udala, već će pokazati svoje poslovne sposobnosti i biti ključni faktor u spašavanju firme Sava Bačića.

Puls


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Budva na pjenu od mora  |  Poslato: 12 Dec 2012, 16:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Budva na pjenu od mora sezona 2 epzoda 1




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Budva na pjenu od mora  |  Poslato: 12 Dec 2012, 16:48
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Budva na pjenu od mora sezona 2 epzoda 2




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Budva na pjenu od mora  |  Poslato: 12 Dec 2012, 16:49
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Budva Na Pjeni Od Mora Epizoda 3 (Sezona 2)




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Budva na pjenu od mora  |  Poslato: 12 Dec 2012, 16:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Budva na pjenu od mora sezona 2 epzoda 4




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Budva na pjenu od mora  |  Poslato: 12 Dec 2012, 16:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Budva na pjenu od mora sezona 2 epzoda 6




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Budva na pjenu od mora  |  Poslato: 12 Dec 2012, 16:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Budva na pjenu od mora sezona 2 epzoda 7




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Budva na pjenu od mora  |  Poslato: 12 Dec 2012, 16:52
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Budva na pjenu od mora - 8. epizoda (Sezona 2)




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Budva na pjenu od mora  |  Poslato: 23 Dec 2012, 15:32
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Mima Karadžić: Život mora da se živi

Glumac govori za „Novosti“ kako je dočekao najavljivani „smak sveta“: Bio sam sa jednom prijateljicom, pa smo se zagrlili. Neka se "smakovima" bave političari, a ja pokušavam da ljudima vratim osmeh na lice

Slika

Biće skoro propast sveta, nek' propadne nije šteta! Tako su davnih godina pevali tamburaši iz Deronja u Vojvodini. I otpevali svoje. Baš kao i prognozeri kataklizme za prošli petak. Manje o tome, više o životu, pričamo o protekloj nedelji sa istaknutim glumcem Milutinom Mimom Karadžićem. Nalazimo ga na "pjenu od mora", a u Budvi.

- Bio sam sa jednom prijateljicom, pa smo se zagrlili ukoliko dođe do smaka sveta. Ozbiljno, to oko smaka sveta su sve gluposti, kao i uostalom sve što nam se danas dešava.


* Kažete da život uvek pobeđuje?

- Pokušavam da ovaj život posmatram malo drugačije. Životu se radujem i sam mu pravim male radosti. Neka se malim i velikim "smakovima" bave političari. A ja pokušavam da ljudima malkice vratim osmeh na lice. Razmišljam kako da razgalim i zasmejem narod. Da bude dobro i meni i njima. I to mi je cela filozofija.

* Šta vam je još obeležilo proteklu nedelju?

- Pre svega dogovor za 40 epizoda moje serije "Budva na pjenu od mora" i pobeda rukometašica Crne Gore na Evropskom prvenstvu u Beogradu. Sve te devojke su mi drage. Inače, bio sam u Italiji, Sloveniji, Mađarskoj, ali svuda pođi i Budvi dođi. Tu sam i sada.

* Priča se da se za čuvenog francuskog glumca Žerara Depardjea i njegovo buduće državljanstvo otimaju Belgijanci, Rusi, ali i Crnogorci.

- On je sjajan glumac. Ne znam šta su njegovi razlozi da napusti Francusku, ali bih voleo da dođe u Crnu Goru.

* Digla se velika gužva i oko nacionalnih penzija.

- Teško je dodeliti takvu vrstu priznanja, a da svi budu zadovoljni. Ne bih voleo da neki ljudi budu uskraćeni za to. A ima ih i na filmu i u pozorištu, ali i u muzici, slikarstvu, u svim oblastima kulture.

* Da li smatrate da jedino Srbiju može najozbiljnije da protrese koncert grupe "Smak" 29. decembra?

- Naravno. Oni su jedini pravi. I Radomiru Mihajloviću Točku niko ne može da stavi klipove u "točak" njegove rok istorije.
Novosti


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker