Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 17:13


Autoru Poruka
Picard
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 21 Apr 2015, 00:12
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
meni su poslali prijatelji iz Kraljevog grudobrana :)


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 16 Jun 2015, 10:57
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
Napokon smo docekali kraj i sluzbeno najgore sezone do sad. :mrgreen:

Puno prečesto je radnja izgledala prespora, na trenutke skoro pa statična (iako je, navodno, serija prestigla knjigu??? nisam citao, al' wtf [smilie_denk_47.gif] )... bilo je scena od po 10-15 minuta u kojima se pod milim Bogom nista nije dogadjalo... uništeni su pojedini likovi čiji postupci nemaju nikakvog smisla, masa praznog hoda, skoro pa prava sapunica... meh... :roll:

I ovaj kraj, već viđen (kraj 3.sezone) [boredsmiley.gif] ... bzvz na kvadrat, cak i ako Johna ona vjestica nekim čudom oživi u idućoj sezoni... iskreno, don't care, toliko su mi se zgadili svi likovi, da me bas zaboli... [coffee1-smiley.gif]
Od kraja 3. sezone (tocnije, epizode "Rains of Castamere"), sve se počelo srondavat, prica, tempo, likovi...
I dobro cu razmislit hocu li se uopće upustat u gledanje iduće sezone, obzirom na cinjenicu da je proteklih 20-ak epizoda imalo stalnu silaznu putanju...

Steta... bila je stvarno dobra serija, pogotovo prva sezona...

neke od reakcija na 10.ep. 5. sezone [krstise.gif]



Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 17 Jun 2015, 10:25
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
Picard je napisao:
Napokon smo docekali kraj i sluzbeno najgore sezone do sad. :mrgreen:

Puno prečesto je radnja izgledala prespora, na trenutke skoro pa statična (iako je, navodno, serija prestigla knjigu??? nisam citao, al' wtf [smilie_denk_47.gif] )... bilo je scena od po 10-15 minuta u kojima se pod milim Bogom nista nije dogadjalo... uništeni su pojedini likovi čiji postupci nemaju nikakvog smisla, masa praznog hoda, skoro pa prava sapunica... meh... :roll:

I ovaj kraj, već viđen (kraj 3.sezone) [boredsmiley.gif] ... bzvz na kvadrat, cak i ako Johna ona vjestica nekim čudom oživi u idućoj sezoni... iskreno, don't care, toliko su mi se zgadili svi likovi, da me bas zaboli... [coffee1-smiley.gif]
Od kraja 3. sezone (tocnije, epizode "Rains of Castamere"), sve se počelo srondavat, prica, tempo, likovi...
I dobro cu razmislit hocu li se uopće upustat u gledanje iduće sezone, obzirom na cinjenicu da je proteklih 20-ak epizoda imalo stalnu silaznu putanju...

Steta... bila je stvarno dobra serija, pogotovo prva sezona...

neke od reakcija na 10.ep. 5. sezone [krstise.gif]




edit:
[smehsmeh.gif]



Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 20 Jun 2015, 11:58
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Hahahahah...nisam upratila ovo :D plač!!!!

Najbolji mi je onaj lik u prvom videu :'' no no no where is ghost!? '' hahahahah...cirkus.
A ova sto place za John S. hahahah...uzeli joj sve sto je ostalo, uzeli joj zivot..ubit ce ih :lol: :lol: ...e sto se nasmija...a ona je tako tuznaaaaaa...joj ne mogu se prestati smijati.

Po meni ova peta sezona i nije bila tako losa kako ti Picard govoris....mracna je od samog pocetka i tako je i zavrsila. Cinjenica ej da ne prate knjigu i da su davno iskocili iz radnje pisanog romana, ali sve su dobro uklopili. Nakon ranijih epizoda mene ovo ubistvo Snow-a pa i ostalih najpopularnijih likova uopce ne iznenadjuje..bilo bi mi iznenadjenje da se nije tako desilo.U cijeloj sezoni je bilo tih cliffhangera punooo, a u zadnjoj cak i previse.
Uglavnom ima toliko dobro snimljenih borbi i bitki da je mene u zadnjoj epizodi bez daha ostavila scena sa white walkers-ima...fijuuuu, paf.
Iako priznajem da mi je zadnja scena i walk of shame Cersei po Dubrovniku jedna od najupecatljivijih scena cijele sezone, iako je scena surova i predugo traje po mom misljenju, ali je vrh.
Sigurna sam da cemo vidjeti sve likove u nastavku sezona....jos nismo vidjeli zombije, a vidjet cemo ih....mnogi ce se oduseviti, a mnogi ce i promjeniti misljenje heheh.
Neki likovi su mi staticni i vec kroz dvije sezone se s njima nista bitno ne dogadja, a ocekujes cijelo vrijeme...To mi je jedina velika zamjerka...ali od prve do zadnje cijela sezona je mracna i prvih 6 epizoda su spore i onda krene...bitke, borbe, smrti i sve ono sto se i ocekuje od Game Of Thrones.
Sve sam epizode skidala i gledala...a zadnju sam odgledala na HBO ... i bila sam u slicnom soku jbt...legla i kontam, pa zasto, cemu, hoce li ga vjestica ona odvratna ozivjeti, ali...sve nesto kontam i sigurna sam da ce ga white walkersi vratiti i sebi uzeti hi hi hi :D .. ne mogu oni razmjenjeni pogledi biti tek tako a i ubio je jednog...Bice tu jos velikih iznenadjenja ;)

S obzirom da knjiga jos nema, zivo me zanima kako ce za godinu dana sve to natrpati i docekati nas za godinu dana sa novim epizodama...

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Ophisaurus
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 27 Jul 2016, 18:50
Korisnikov avatar
Mr. G
Mr. G

Pridružio se: 10 Feb 2014, 23:47
Postovi: 2943

OffLine
Zapostavismo temu. Valjda zato što se i serija razvodnjila- mnogo je otišlo u širinu, čista komercijala. No dobro ...

Ispratismo i šestu a dogodine ćemo i sedmu- poslednju sezonu.

_________________
Mr. G


Vrh
Karudijan
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 30 Jan 2017, 16:46
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2017, 15:33
Postovi: 132

OffLine
Седма сезона уместо на пролеће, како је и увек свака сезона почињала, овог пута почиње на лето.

_________________
Мишљење је као дупе. Свако га има.


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker