Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 12:18


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 23 Dec 2012, 20:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Intervju
25.10.2012.

Burak Özçivit: Samo mi ne dirajte ‘Fenerbahçe’!

Slika

Bali-beg je u Turskoj sinonim za hrabrog i velikog ratnika
Zgodni i markantni Burak Özçivit (27) odnedavno, kao hrabri i pouzdani vojnik Bali-beg Malkočoglu, mami brojne uzdahe i među hrvatskim gledatelji(ca)ma popularne serije “Sulejman Veličanstveni“. Mlađahni Burak je 2003. osvojio titulu Top-modela Turske, a kad je dvije godine kasnije proglašen za drugi model svijeta počele su pljuštati glumačke ponude..
.

Slika

Proteklih je godina ostvario uspješne uloge u filmu “Musallat”, te turskim serijama “Zoraki Koca”, “Baba Ocagi”, “Küçük Sırlar”, a “Sulejman” ga je proslavio i izvan granica domovine. Popularni glumac ne želi komentirati insinuacije medija o njegovim homoseksualnim sklonostima kao ni najave o skorašnjem vjenčanju s djevojkom Ceylan Çapa, kćerkom poznate turske modne dizajnerice, no rado govori o sudjelovanju u “Sulejmanu Veličanstvenom”.

Vojnik Bali-beg Malkočoglu je hrabar, odvažan, ponosan, strastven... Kako ste ga doživjeli?


- Malkočoglu je u Turskoj sinonim za hrabrog i velikog ratnika, a mnogima je upravo njegov trg najomiljeniji u Istanbulu!

Jeste li se dugo pripremali za ulogu Malkočoglua?


- U tom trenutku sam radio na seriji “Male tajne” i u stankama se pripremao za Malkočoglua. Svakodnevno sam trenirao s učiteljima mačevanja i jahanja te trčao u teretani ili po naselju.

Imate li Vi i Bali-beg Malkočoglu neke zajedničke osobine?

- Bali-beg mi je pouzdan i pravedan, a život mu je stabilan, što su karakteristike kojih ja imam napretek. Glumcu je, naime, vrlo teško uklopiti se u ulogu, ako ga barem nešto ne veže s likom.

Biste li živjeli u vrijeme Osmanskog Carstva?

- I da i ne. Želio bih, jer su ljudi tada bili navikli na smrt. Interesira me zašto su je tako olako prihvaćali. Danas se svi plaše smrti, dok tada ljudi nisu bili takvi. No, s druge strane, ne bih želio živjeti u tom vremenu kao neki plemić, ili car, jer se sve važno događalo u dvorcu.

Kako komentirate činjenicu da su Malkočogluovi brkovi postali neka vrsta fenomena?


- Stalno sam razmišljao o tome kako se izraziti, kako djelovati iskreno, a zapravo su moji brkovi došli u prvi plan. (smijeh) I meni je drago čuti pozitivne reakcije žena koje su, nakon dugo vremena, opet počele simpatizirati brkove.

Zašto ste prekinuli uspješnu manekensku karijeru?

- Bio sam dosta tražen model, zarada je bila dobra, naputovao sam se, no zapravo nikada nisam mislio da ću se baviti glumom. Kasnije sam se predomislio, jer mi je gluma omogućila da više ne putujem toliko, bila mi je “udobnija”.

Je li Vas slava promijenila?

- Nikako. Samo su se stvari oko mene promijenile. Ranije sam bio poznat samo u modnom svijetu, no od kada sam počeo glumiti, ljudi mi prilaze, komentiraju moju glumu, paparazzi me prate, a to ponekad zna biti iscrpljujuće.

Kakvi ste u ljubavi?

- Nisam dramatičan, nisam ljubomoran i ne toleriram tuđu ljubomoru. Dajem cijelog sebe kada nekog zavolim i uživam u toj vezi dokle god traje. Vrlo sam strastven jer smatram da se ljudima prava ljubav jako rijetko događa.

Strastveni ste obožavatelj starih modela automobila.

- Moja najveća strast je chevy camaro iz 1972., koji se nalazi u mojoj garaži gdje provodim dosta slobodnog vremena, a imam ga sve manje. Bivša djevojka, Basak Özer, obožava automobile, pa sam se i ja zaljubio u tu njezinu strast.

A nogomet?

- Samo mi ne dirajte “Fenerbahçe”! Moja obitelj generacijama navija za taj klub. Njegove nogometaše gledamo kao bogove, kad god je neka važnija utakmica, pogotovo za Ligu prvaka, moja braća i ja smo na stadionu.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 23 Dec 2012, 20:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Glumac Burak Ozdživit odlučio da za venčanje obuče odoru koju nosi u seriji „Sulejman Veličanstveni“

Slika

Kostimirana svadba!
Popularni turski glumac Burak Ozdživit, koji u „Sulejmanu Veličanstvenom“ tumači Bali-bega, vezao se do te mere za svoj kostim iz serije da će se u njemu i venčati s verenicom Džejlan Čapu.

Burak je o svojim željama otvoreno govorio za turski Aberler, a kako kaže, ni njegova verenica nema ništa protiv njegove ideje. Ono o čemu nije želeo da govori jeste venčanica, odnosno da li je razmišljao o kostimu za mladu, hoće li je obući kao sultaniju, ili će pred matičara u klasičnoj venčanici.

Ozdživit kaže da se mnogo vezao za lik koji tumači u seriji i da je to jedini razlog ovakve želje za venčanje.

- Mnogo mi se dopao kostim koji nosim, a iskren da budem, nisam čuo loše komentare, pa ću ga obući i za svoje venčanje – rekao je popularni glumac.

Slika


Venčanje iz snova – Bgvencanja.com



Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 30 Dec 2012, 14:56
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
SLOMIO RUKU: Ponovo se skršio Bali-beg!

Glumac Burk Ozdživit samo što se oporavio od pada s motora, opet polomio ruku

Slika

Bali-beg sa svojom verenicom
Baksuz!
Glumac Burk Ozdživit, poznatiji kao Bali-beg Malkočoglu iz serije „Sulejman Veličanstveni“, za kojim uzdišu mnoge žene i poneki muškarac, ponovo je polomio ruku! I to opet desnu!

On je pre desetak dan skinuo gips i obavio poslednju kontrolu, da bi se u četvrtak uveče pojavio na jednoj modnoj reviji u Istanbulu u društvu verenice s novim gipsom na ruci. Na pitanje novinara šta se desilo i zbog čega mu je ruka opet zavijena, samo je kratko odgovorio: „Ponovo sam je slomio.“ Nije otkrio ni gde ni kako.

Ozdživit se, kako saznaju turski mediji, navodno početkom sedmice povredio tokom dekorisanja kuće za predstojeće novogodišnje praznike. Nesreća je u tome što je ovog puta pukla kost na istom mestu kao i pre, pa lekari pretpostavljaju da povreda nije bila dobro sanirana. Prvi put je ruka „vrisnula“ kad je pao s motora pre dva meseca... Tada mu je i noga bila u gipsu, o čemu je Kurir već pisao.

Burak će sada biti prinuđen da nosi gips nešto duže, ali i da pazi na nagle pokrete narednih nekoliko meseci.

Kurir


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 19 Jan 2013, 16:06
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Zavodnik Bali-beg postao žirafa!

Turski glumac Burak Ozdživit pozajmio glas životinji i Princu Hasanu u crtanom filmu

Slika

Burak zaludeo žene širom sveta
A sad nešto za najmlađe.
Bali-beg završio je u crtanom filmu. Turski glumac Burak Ozdživit, koji je u Srbiji postao poznat po ulozi u seriji „Sulejman Veličanstveni“, pozajmio je glas maloj žirafi Simon u animiranom filmu „Žirafa“. Nije veliki zavodnik svoj vokal pozajmio samo ovoj životinji, već i Princu Hasanu. U ovom projektu glumac koji je svojom lepotom zaludeo žene širom sveta, dakle, ima dve uloge. Mnogi jedva čekaju da se održi premijera ovog ostvarenja jer dosad nisu imali priliku da čuju Bali-bega kako govori kao žensko, i to u ulozi žirafe. Oni neće morati dugo da čekaju jer je prvo prikazivanje u Turskoj zakazano za 25. januar. Ovaj film za najmlađe koji je rađen prema istinitoj priči biće prikazan i na Berlinskom filmskom festivalu, koji će se održati od 7. do 17. februara. I deca u Srbiji, ali i njihove mame, jedva čekaju da ovo tursko ostvarenje stigne i u naše bioskope.

Slika

(S. A. R.)


Kurir

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 05 Feb 2013, 21:05
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Žene, stiže Bali-beg u Beograd!

Poznati glumac Burak Ozdživit koji u seriji “Sulejman Veličanstveni” glumi Bali-bega, najverovatnije uskoro dolazi u Beograd i to kao specijalni gost na nastupu turske plesne trupe “Vatra Anadolije”!

Slika

Čuvena plesna trupa koju predvodi Mustafa Erdogan će 29. marta nastupiti u Sarajevu, a kako nezvanično saznaje portal Telegraf, producentska kuća “Mjuzik star prodakšn” pregovara o dovođenju “Vatre Anadolije” i u Beograd. Tačan datum zavisi od slobodnih termina trupe i kada će Ozdživit imati pauzu u snimanjima.




Trupu “Vatra Anadolije” (“Fire of Anatolia”) je posle više godina rada i istraživanja osnovao koreograf i reditelj Mustafa Erdogan 1999. godine pod imenom “Sultans of the Dance”. U stalnoj postavi trupa ima preko 120 igrača – što je čini jednom od tri najveće na svetu. Iz menadžerskog tima ove trupe su uoči gostovanju u Sarajevu, najavili da će specijalni gost biti na ovogodišnjoj turneji biti Burak Ozdživit.


Puls

_________________
Slika Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 06 Feb 2013, 18:30
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Burak obilazi Balkan

Ljubimac žena, turski glumac Burak Ozdživit, stiže u Beograd. Najmuškarac godine u Turskoj koji je prvo zaveo a onda sludeo Balkan kontroverzama oko svoje seksualnosti, pojaviće se kao specijalni gost na nastupu plesne grupe Vatre Andolije u Kombank Areni. Krajem marta, popularni Bali beg, pojaviće se u Sarajevu, a ukoliko bude sreće sa usklađivanjem termina, i u Beogradu.

Slika

Konačno i u Beogradu: Burak Ozdživit

Histerija svakako neće nadmašiti onu oko Kasandre ili para iz serije “Šeherezada” ali će je svakako biti.


_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 09 Feb 2013, 02:44
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
BALI BEG: Neću da se ženim!

Popularni turski zavodnik, Burak Ozčivit, uprkos najavama da će se oženiti tvrdi da još uvek ne razmišlja o tome

Slika

Iako su turski i ovdašnji mediji krajem prošle godine za januar 2013. najavili prvo veridbu čuvenog Bali - Bega, a zatim i brak poznatog turskog srcelomca Buraka Ozčivita i njegove devojke Cejlan Čape, glumac je juče i zvanično poručio da još nema nameru da se ženi.

"Venčanje je ulazak u zajednički život, a o takvim stvarima ne odlučuje se preko noći. Ne ženim se, posao nam je oboma, trenutno, na prvom mestu",- rekao je Burak, koji za sada uživa u vezi sa ćerkom poznate turske modne dizajnerke.


Kurir

_________________
Slika Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 10 Feb 2013, 16:59
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Bali Beg sprema šou u Beogradu!

Turski glumac Burak Ozčivit imaće svoj mini-šou, kada će izvesti simulaciju borbi matrak, odnosno poznatu borbu u kojoj su se ratnici i begovi upoznavali, a koja je prikazana u seriji "Sulejman Veličanstveni"


Slika

Foto: Sulejman Veličanstveni
Burak Ozčivit sigurno stiže u Srbiju. Iako je prvo trebalo da gostuje sa plesnom grupom, popularni Bali-beg će imati svoj mini-šou, kada će izvesti simulaciju borbi matrak, odnosno poznatu borbu u kojoj su se ratnici i begovi upoznavali, a koja je prikazana u seriji “Sulejman Veličanstveni”, prenosi “Blic”.

Kada je reč o nastupu Ozčivita sa trupom “Vatra Anadolije”, izvođenje predstave u Beogradu i dalje je pod znakom pitanja zbog nemogućnosti pronalaženja termina u “Kombank areni” u martu.

(Telegraf.rs / Blic)

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 27 Feb 2013, 20:25
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Bali-beg ostao bez devojke, Mehmet "oteo" Ajbige! (FOTO)

"Mogu samo da kažem da smo zajedno jako srećni. Volim pametne i jednostavne devojke, no najvažnije mi je da ne glume nešto što nisu", kaže poznati glumac

Slika

Foto: facebook
Turski glumac Gurbej Ileri, koji se proslavio ulogom Sulejmanovog i Hureminog najstarijeg sina Mehmeta u seriji “Sulejman Veličanstveni”, već devet meseci je u vezi sa koleginicom Ezgi Ejuboglu koja u istoj seriji glumi Ajbige, krimsku princezu koja je u tajnoj vezi sa Bali-begom!

Slika

Foto: Startv.com.tr
Naime, bivši maneken i model Gurbej, na setu je upoznao koleginicu Ezgi, u koju se odmah zaljubio i otpočeli su vezu koja traje već devet meseci.

- Mogu samo da kažem da smo zajedno jako srećni. Volim pametne i jednostavne devojke, no najvažnije mi je da ne glume nešto što nisu. Jako mi je važno da je devojka iskrena, a ponajpre me može osvojiti osmehom. Iskren osmeh uvek me razoruža – zaključio je glumac.

Foto: Fejsbuk
(Anastasija Čanović/ Izvor: 24sata.hr)

Telegraf

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 15 Mar 2013, 07:22
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Bali-beg kakvog do sada niste videli

Popularni turski glumac Burak Ozčivit koji se proslavio ulogom Bali-bega u seriji Sulejman Veličanstveni pokazao je zavidnu moć transformacije u jednoj reklami.

Slika

Naime, markantni Burak je za potebe reklamiranja jednog šampona snimio zanimljivu reklamu na oduševljenje brojnih ženskih fanova koji će sigurno uživati u njegovom seksepilnom izgledu.



story

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 78 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker