Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 01:19


Autoru Poruka
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 07 Dec 2012, 17:03
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 07 Dec 2012, 18:14
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Zajedno s Cüneytom Arkınom, poznati turski glumac Burak Özçivit snima novi film. Izvršni producent serije "Veličanstveno stoljeće", Timur Savci, kako glumac koji je utjelovio Malkočolgu B
ali bega snima novi dugometražni film o Malkočoglu uz prodakciju TIMS.

Film se počeo snimati prije mjesec dana, a trebao bi biti spreman za nadolazeću filmsku sezonu.

Nakon serije, Burak Özçivit snima film te govori da ga svi koji sretnu na ulici pitaju što je bilo s Bali Begom u seriji dodajući kako je za uspjeh filma potrebno privući pažnju gledatelja. Riječ je Bali begu kao povijesnoj ličnosti, a Burak se veseli novom adrenalinskom porjektu. Burak je na kraju kazao kako im je cilj napraviti film koji će se svidjeti svima uz poruku da bi se svi već sad trebali pitati tko je Bali beg.


Slika


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 11 Dec 2012, 14:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 11 Dec 2012, 15:47
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Turski glumac se odrekao zaštitnog znaka
Bali-beg obrijao brkove


Zavodnik iz serije "Sulejman Veličanstveni" Burak Ozdžavit odlučio je da se odrekne svog zaštitnog znaka - crnih brkova za kojima su uzdisale mnoge dame. Popularni Bali-beg napravio je promenu u stajlingu, a ženama se izgleda dopada u obe varijante.

Slika

Burak Ozdžavit bez brkova

Gusti crni brkovi, koje je morao da pusti za potrebe serije "Sulejman Veličanstveni", za kratko vreme su postali zaštitni znak turskog glumca Buraka Ozdžavita.

Slika

Crni "mustaći" su bili njegov zaštitni znak

Ipak, momak koji je 2005. godine poneo titulu drugog najboljeg modela sveta, nedavno se ponovo obrijao i iznenadio obožavateljke.

Kako je istakao u jednom intervjuu, Ozdžavit sebe ne smatra seks simbolom, ali je svestan da dobro izgleda. On redovno ide u teretanu, a posećuje i kozmetičke salone.

- Kad živiš od svog izgleda, on ti mora biti na prvom mestu. Čupam obrve i idem kod kozmetičara, ali to nije umanjilo moju muškost - istakla je zvezda.


Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 11 Dec 2012, 15:48
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
BALI-BEG: Izgled mi je na prvom mestu!


"Kada radiš revije i živiš od toga, izgled ti mora biti na prvom mestu. Čupam obrve i idem kod kozmetičara, ali to nije umanjilo moju muškost", rekao je svojevremeno glumac Burak Ozčivit

Slika

Burak Ozdživit


Burak Ozčivit, zvezda serije “Sulejman Veličanstveni” , ne voli da ga zovu seks-simbolom, međutim, on je svestan da mu je upravo izgled doneo slavu, pa stoga u njega i ulaže. Iako se nikada nije ozbiljno bavio sportom, popularni Bali-Beg je počeo da ide u teretanu tek kada su ga modni agenti primetili na ulici.

Ozčivit voli prirodu, tako da često trči i planinari. Bez obzira na to što su mu gusti brkovi doneli popularnost i postali zaštitni, Burak kaže da se lično ponosi svojim mladalačkim izgledom i nežnim crtama lica, zbog čega je bio proglašem drugim najboljim modelom sveta 2005. godine.

- Kada radiš revije i živiš od toga, izgled ti mora biti na prvom mestu. Čupam obrve i idem kod kozmetičara, ali to nije umanjilo moju muškost – rekao je glumac, koji je redovan gost na brojnim modnim revijama i prati modne trendove.


Telegraf.rs


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 15 Dec 2012, 18:11
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
[size=200]EKSKLUZIVNI INTERVJU | Burak Özçivit | RED CARPET |/size]




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 23 Dec 2012, 15:48
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Slika


Slika


Slika


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 23 Dec 2012, 19:43
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Sulejman Velicanstveni Bali Beg i Armin




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 23 Dec 2012, 19:48
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Odbacio sam posao manekena, više mi se sviđa uloga markantnog ratnika'

Slika

Već svojim prvim pojavljivanjem u RTL-ovoj sapunici “Sulejman Veličanstveni” kao Bali-beg Malkočoglu - ratnik u crnom, markantan, naočit, turski glumac Burak Özçivit ostavio je gledateljice bez daha . Bivši maneken, koji je 2003. pobijedio na natjecanju za Top modela Turske, a dvije godine poslije izabran za drugog najljepšeg muškog modela na svijetu imao je sve predispozicije za svijet glume. Uloge u turskim hit-serijama za danas 28-godišnjeg Buraka samo su se počele nizati - “Eksi 18” (2006.), “Zoraki Koca” (2008.), “Baba Ocagi” (2009.), “Ihanet” (2010.) i “Küçük Sirlar” (2010.), a u međuvremenu je snimio i film “Musallat” u kojem je igrao glavnu ulogu.


Vaš lik u ‘Sulejmanu Veličanstvenom’, vojnik Bali-beg je hrabar, odvažan, ponosan, strastven. Kako ste ga vi doživjeli?

- Nisam znao što ću glumiti kad sam dobio poziv da sudjelujem u ‘Sulejmanu’. No, bacio sam se na istraživanje po internetu čim sam saznao da sam upravo ja, među 50 kandidata, dobio ulogu Bali-bega Malkočoglua, lika koji je uistinu postojao u prošlosti. To je vrlo poznata otomanska obitelj koju je svijet iz 16. stoljeća poznavao i kao neregularnu tursku laku konjicu, vrlo vještu u ratovanju. No, koliko čujem, svatko na svoj način doživljava Malkočoglua, iako je to ime u Turskoj sinonim za hrabrost i velikog ratnika.


Jeste li se dugo pripremali za ulogu Malkočoglua?

- Mogu reći da su pripreme dugo trajale. Barem meni. Bio sam jako uzbuđen tih nekoliko tjedana prije dolaska na set. U tom trenutku sam radio na seriji ‘Male tajne’ i u pauzama sam se pripremao za Malkočoglua. Svakodnevno sam trenirao s učiteljima mačevanja i jahanja te vježbao u teretani ili trčao po naselju. Sada mi je jako drago što sam postao dio projekta ‘Sulejman’, što sam postao član ove obitelji, što se družim s prekrasnim ljudima na setu, a koji su mi s vremenom postali obitelj jer se šest dana u tjednu družimo dok čekamo snimanje svojih scena.

Na natjecanju za Najboljeg modela svijeta osvojili ste drugo mjesto. Zašto ste prekinuli uspješnu manekensku karijeru?

- Mislim da sam se nakon pet godina zasitio modelinga. Imao sam 17 godina kada sam odlučio da ću se baviti modelingom. Zarada je bila dobra, a ja sam bio jedan od najtraženijih modela i manekena. Cilj mi je bio posjetiti što više gradova i upoznati ljude, preko kojih ću upoznati neki drugi zanat, hobi ili umjetnost. Nikada nisam mislio da ću se kasnije baviti glumom. Štoviše, to nisam niti htio. Kasnije sam se predomislio jer mi je gluma omogućila da više ne putujem toliko, bila mi je ‘udobnija’.

Je li vas slava promijenila?

- Nije me promijenila, ni najmanje. Samo su se stvari oko mene promijenile, i to drastično. U vrijeme kada sam se bavio modelingom za mene su znali samo ljudi iz svijeta mode, i to ne samo u Turskoj, već i šire. Nikoga nije zanimalo gdje sam i što danas radim. Otkad sam počeo glumiti, ljudi me na cesti sve više primjećuju, neki mi čestitaju na ulozi, neki komentiraju moju glumu, paparazzi me prate gdje god da idem, žele da im komentiram nešto aktualno u tabloidima, a ne mora se nužno ticati mene. To je ponekad vrlo iscrpljujuće.

Kakvi ste u ljubavi?

- Mnogi imaju krivu predodžbu o meni, pretpostavljam zbog uloge u seriji ‘Male tajne’. Nisam dramatičan, nisam ljubomoran, ali i ne toleriram tuđu ljubomoru. Dajem cijelog sebe kada nekog zavolim i uživam u toj vezi dokle god traje. Vrlo sam strastven, jer smatram da se ljudima prava ljubav jako rijetko događa.

Strastveni ste obožavatelj starih modela automobila. Koji vam je najomiljeniji model?


- Obožavam retroautomobile, najviše zbog njihove osobnosti i duha prošlosti koje nose sa sobom. Moja najveća strast je 1972 Chevy Camaro, iako mi se nije sviđao u djetinjstvu. Sada se nalazi u mojoj garaži ili, kako ja kažem, mojoj radionici u kojoj znam provoditi mnogo slobodnog vremena kojeg imam sve manje (smijeh). Moja bivša djevojka Basak Özer (najtjecateljica turskog reality showa ‘Survivor’) obožava aute i u tu njezinu strast sam se i zaljubio.

Fenomen brkova
Brkovi su se na velika vrata vratili u modu s Burakom Özçivitom i sve se više glumaca na malim ekranima pojavljuje s brčićima á-la Bali-beg. Posljednji koji je podlegao trendu je i glumac Kenan Imirzaioglu (“Ezel”) koji svoje brkove rado nosi i u svoje slobodno vrijeme, kada ne snima scene za novu seriju “Karadayi” u kojoj glumi s Berguzar Korel.

Novi, brkati imidž sve je popularniji u mlađoj generaciji Turaka koji jako rijetko puštaju bradu, kao što je to slučaj kod starije populacije, jer u turskom narodu brkovi predstavljaju simbol muškosti i odrastanja. Osim toga, brkove su zavoljele i žene. Kako ih ne mogu “uzgajati”, Turkinje su osmislile način kako sudjelovati u tom fenomenu - brkove nose na ogrlicama, naušnicama, prstenima, noktima, u kosi i čak na cipelama i majicama. I Ceylan Capu, djevojka glumca Buraka Özçivita, na nedavnom koncertu popularnog turskog pop-pjevača, Tarkana, na sebi je imala zlatnu ogrlicu s privjeskom u obliku brkova koji podsjećaju na one koje je proslavio njezin dragi.

Zaruke nakon tračeva da je homoseksualac
Prije nekoliko tjedana mnoge obožavateljice turske glumačke zvijezde Buraka Özçivita rastužila je vijest da je njihov idol - homoseksualac. Glumac je odmah demantirao te medijske napise, a prošli je vikend sam u medije pustio bombastičnu vijest. Naime, kako pišu turski mediji, Bali-beg je zaprosio svoju djevojku Ceylan Capu, kćer poznate turske modne dizajnerice. Markantni Burak, koji u seriji “Sulejman Veličanstveni” utjelovljuje lik odvažnog Bali-bega Malkočoglua, prošli se tjedan vratio s višednevnog putovanja po francuskoj obali. S djevojkom Ceylan uživao je u miru i samoći daleko od paparazza i žutog tiska, šećući Nicom, Cannesom, Monte Carlom i St. Tropezom. Kako je sam rekao, taj prekrasan odmor doživio je i kao prosvjetljenje jer se naveliko trudio poboljšati vezu koja je pretrpjela brojne nedaće tijekom snimanja serijala “Sulejman”. Koliko novca je Burak izdvojio kako bi zaručnici i budućoj supruzi kupio zaručnički prsten kakav zaslužuje, nije poznato.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 23 Dec 2012, 19:57
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Slika


Slika


Slika


Slika


Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker