Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 05:25


Autoru Poruka
Brzi Gonzales
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 29 Sep 2012, 12:28
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Sep 2012, 22:05
Postovi: 95

OffLine
P O Č I NJ E M O




_________________
Borba.Zapravo to nije borba s protivnikom.Borba.U njemu je.Pred kraj je borba neizbežna.Zato što ćeš takvom kraju okrenuti leđa.Proletet ću iza tebe neprimetno,a ti ćeš pohrliti u novi dan.Zato što je pobeda na kraju,osvajanje samo jednog dana.Ezel/Omer


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 30 Sep 2012, 03:24
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Slika


Glumac iz Sulejmana veličanstvenog na gej paradi u Beogradu

Dok se u srpskoj javnosti još "lome koplja" oko toga da li će u Beogradu 6. oktobra biti održana "Parada ponosa", glumac Burak Ozdživit poznatiji kao Bali beg iz serije "Sulejman veličanstveni" nema nikavih nedoumica - on dolazi na beogradsku gej paradu.
Kako saznaje "Nadlanu.com" ženski srcelomac, Burak, koji ipak više voli "jači pol", već priprema kofere za put u Srbiju i spreman je da pruži bezrezervu podršku srpskoj LGTB populaciji.

- Za razliku od nekih svetskih zvezda koje su, poput pobednice ovogodišnje Evrovizije Lorin ili engleskog glumca Stivena Fraja, Prajd podržali samo deklarativno, Burak je spreman da se prošeta beogradskim ulicama i tako kaže "da" pravima LGTB osoba u Srbiji - kaže naš izvor.

Kako saznajemo, Buraka, koji od skora ne krije svoju homoseksualnu orijentaciju, na ovakav korak, podstakla je slična muka srpskih i turskih LGTB osoba.

- Burak koji očekuje gej paradu i u Istanbulu, svestan je činjenice da se srpska i turska gej populacija suočavaju sa sličnim, ako ne i istovetnim, problemima ; od odbacivanja i nerazumevanja u porodici, do otvorenog neprijateljstva i fizičkog naslja prema gej osobama na ulici i radnom mestu - kaže naš izvor objašnjavajući motive Bali bega da ove godine ponese gej zastavu beogradskim ulicama.

Jedan od junaka serije Sulejman Veličanstveni Ozdživit uhvaćen je pre nekoliko meseci u preljubi s muškarcem u stanu svoje buduće supruge. Glumac je, kako navodi turski Haberler, tada uhvaćen u ljubanoj igri sa muškarcem.

Burak je pre dve godine osvanuo u nemačkom gej magazinu Boks, a njegove fotografije izazvale su ogromnu pažnju gej populacije u Nemačkoj. Da li će se u Srbiji muškarci i žene boriti oko Buraka ostaje da vidimo...


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 05 Okt 2012, 20:13
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Jos ne mogu da verujem da je ovaj gej.
Mozda novine lazuuu ahahahha

Burak Ozčivit - Biografija je rođen 24. decembra 1984. godine ( znači u horoskopu jarac) u Istanbulu u Turskoj. Završio je Fakultet likovnih umetnosti. Izabran je za najboljeg turskog modela 2005. godine, i to mu je bio samo početni korak u obećavajućoj karijeri.
U srećnoj vezi sa Džejlan koja je kćerks bogataša Dželala i modne kreatorke Šebnem Čapa.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


[srce.gif] [srce.gif] [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 11 Okt 2012, 14:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
DRUGARI: Andrej Pejić se provodi sa Bali-begom


Poznati androgini model je na svom Tviter profilu postavio zajedničku fotografiju sa Burakom Ozdživitom koji je nedavno priznao da je gej


Slika


Australijski maneken srpskog porekla Andrej Pejić trenutno boravi u Istanbulu, a sinoć je na svom Tviter profilu postavio zajedničku fotografiju sa Burakom Ozdživitom, Bali-begom iz serije “Sulejman Veličanstveni”, i naravno, odmah su krenuli tračevi, budući da je Ozdživit pre nekoliko meseci priznao da je gej, a Pejić ne želi da se seksualno deklariše, mada se priča da naginje istom polu.

Inače, najpoznatiji svetski androgini model je na Tviteru napisao da bi mu na duži rok smetala dijeta od kebaba, oraha i baklava, ali da mu se ideja o preseljenju u Istanbul čini sve privlačnijom, pa vi vidite…

(Telegraf.rs/Foto: Tviter)


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 13 Okt 2012, 11:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Andrej voli Bali-Bega!


Iako nije potvrdio da je homoseksualac, svetski poznati maneken Andrej Pejić zagolicao je svima maštu kada je objavio fotografiju na kojoj je zagrljen sa popularnim turskim glumcem Burakom Ozčivitom, poznatijim kao Bali-beg, lik iz serije „Sulejman Veličanstveni“.

Ne zna se da li je ljubav uzvraćena...
Naime, maneken je na društvenoj mreži “tviter” okačio sliku sa turskim glumcem, a iznad nje stavio srce kao znak ljubavi.

Slika
Šuškalo se u medijima da glumac voli muškarce, što je on demantovao, a priča o njegovoj seksualnosti počela je da kruži pre dve godine, kada se slikao za nemački gej časopis.
I dok Burak demantuje glasine, Pejić odbija da priča o svojoj seksualnoj orijentaciji, a jednom prilikom je izjavio za jedan američki tabloid da to ne treba da zanima nikoga.

- Šta je koga briga da li sam gej ili ne. Bitno je da ja svoj posao radim najbolje što mogu! - izjavio je Andrej.

Da li je slavni maneken fan serije “Sulejman”, pa je iskoristio priliku da se slika sa popularnim glumcem, ili je nešto drugo u pitanju, videćemo kada Andrej odluči da progovori o emotivnoj strani svog života. Verujemo da mu trenutno mnoge dame zavide.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 23 Okt 2012, 16:39
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Burak Özçivit slomio nogu



Slika


Turski zavodnik doživeo saobraćajnu nesreću na motoru!

Burak Özçivit, koga naša publika zna po ulozu Malkočoglu bega u seriji Sulejman Veličanstveni polomio je nogu, doživevši saobraćajnu nesreću dok se vozio sa prijateljem na motoru, prenosi nedeljnik Gloria.

Turskom glumcu je pre nekoliko meseci oduzeta saobraćajna dozvola jer je vozio pod uticajem alkohola, stoga je rado prihvatio predlog druga da sa van grada malo provozaju na motoru. Zbog klizavog kolovoza, vozač je izgubio kontrolu pa su se više puta prevrnuli.

Srećom, obojica su nosila kaciga pa većih povreda nije bilo. Nakon što je u bolnici ustanovljeno da je Buraku polomljena noga, on je pušten na kućno lečenje.


Izvor\:Tracara


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 24 Okt 2012, 19:28
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Bali beg Malkocoglu Srbija-forum


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 07 Dec 2012, 12:08
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]

Kako da postanete Beli-beg?

Slika

Sve što vam treba su vešte ruke šminkera, malo mašte i turban...


Turska serija "Sulejman veličanstveni" je osvojila Balkan, a mnogi ovu seriju ne gledaju zbog istorijske priče već seksepilnog Beli-bega. I dok bi muškarci želeli da liče na njega, jedna vizažistkinja iz Hrvatske je to i uspela.

Marina Mamić na Internetu objavljuje svoje neverovatne transformacija u poznate osobe, među kojima su Dženifer Lopez, Bijonse, Kim Kardašijan, Džoni Dep... a sada i legendarni Beli-beg kojeg u popularnoj seriji igra Burak Ozčivit.



Pogledajte kako je ona to izvela, pa probajte i vi i javite nam ako uspete.

Mondo


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 07 Dec 2012, 12:09
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Bali beg se ženi u januaru

Glumac Burak Ozdživit, koji tumači rolu Bali bega u hit seriji „Sulejman Veličanstveni“, će u januaru sledeće godine stati na ludi kamen

Slika

Tužna vest trese Tursku! Glumac Burak Ozdživit, koji tumači rolu Bali bega u hit seriji „Sulejman Veličanstveni“, će u januaru sledeće godine stati na ludi kamen.

Ova vest je „izletela“ muzičaru Bulentu Ersoju. On je gostujući u emisiji kod strica Burakove verenice Kejlan Kape otkrio da mu se sviđa Burak i da je veoma srećan jer će se on u januaru venčati sa njegovom bratanicom. Stric buduće mlade je ostao zatečen.

Inače u Turskoj se šuška da porodica Kape uopšte nije zadovoljna zetom. Najseksipilniji Turčin ne odgovara porodici jer ima „skromno“ poreklo jer je sin kabadžije,a Kejlan je ćerka modne dizajnerke i tekstilnog magnata, ali i zbog toga što je označen kao homoseksualac.


Kejlan ga je navodno uhvatila golog sa drugim muškarcem u krevetu. On se opravdao time da su se samo rvali. Prosidba je, navodno, njegov pokušaj da izgladi krizu i „zamagli“ svoju pravu seksualnu orijentaciju.


Novosti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Bali beg Malkocoglu ( Burak Özçivit ) -moj omiljeni TV j  |  Poslato: 07 Dec 2012, 15:47
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Ženi se Bali-beg?


Burak Ozčivit
Popularni turski glumac Burak Ozčivit koji igra lik Bali-bega u hit seriji Sulejman Veličanstveni, ženi se u januaru sa devojkom Sejlan Kapom.

Iako se spekulisalo da je zgodni Turčin naklonjen istom polu, on navodno planira da stane na ludi kamen sa dvadesetpetogodišnjom bogatašicom sa kojom se zabavlja manje od godinu dana, a koja je ćerka poznate turske dizajnerke.

Slika

Kako piše jedan hrvatski nedeljnik a prenosi 24sata.hr, njih dvoje nisu potvrdili, ali ni demantovali natpise o venčanju, a vest je procurela od strane jednog prijatelja. Naime, muzičar Bulent Ersoj gostovao je u TV emisiji koju vodi Izet Kada, Sejlanin stric, a koji se na pitanje šta misli o Buraku izlanuo da je jako srećan što će se u januaru oženiti sa Sejlan.
Slika


Zanimljivo je da je porodica buduće mlade jako bogata, dok je Burakov otac običan kebabdžija, pa njeni u početku nisu odobravali vezu koja je bila na klimavim nogama u poslednje vreme i zbog natpisa da je Burak homoseksualac.


Story


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 160 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker