Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 25 Apr 2024, 08:33


Autoru Poruka
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 11 Okt 2012, 08:43
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Ja sam sve ovo nocas sanjala.
Opteretila me serija!! Jos ne mogu da verujem da se onako zavrsilo.
I ja budala pocela da gledam kada je kraj!!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 11 Okt 2012, 09:11
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Koliko god da nam dete pogresi mi na kraju oprostimo i prihvatimo jer je nase.
Tako i u ovoj seriji na kraju otac oprasta svom detetu (Ezelu) i daje mu blogoslov za sve.
Ufff kako sam tu isplakala.


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 11 Okt 2012, 09:13
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
*Twilight* je napisao:
Odgledala sam ga veceras do kraja, ovako nisam plakala ni kada sam gledala "Jesen u Njujorku' i "Tri metra izmad neba".... Ili sam ja emotivac ili je ova ljubav nesto sto nisam procitala ni u jednoj knjigi a ni u jednom filmu do sada!!




Pakovanje salveta i maramica pripremite!!


Lubav koja postaje vecna!!


Ostavili su prostora i mogucnost za trecu sezonu, iskreno se nadam da ce je biti!!

Slika
Jos jednom da ponovim ovaj post... uffff pogledajte kraj epizode plac.gif] plac.gif] plac.gif]


Vrh
Lila
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 11 Okt 2012, 12:02
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Jun 2012, 19:19
Postovi: 3470

OffLine
Hvala ti Mamba, prokovala si me od juta za stolicu.Sve sam odgledala i ipak povezala samo mi nesto nije jasno pa cu te pitati na pp ?
Teska serija a dobar je i kraj nego ja ne vidim mogucnost nastavka.
Sta bi bilo interesantno kada glavnih likova nema.?

_________________
Nisu vazne godine u tvom zivotu,
nego je vazan zivot u tvojim godinama
Momo Kapor


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 11 Okt 2012, 12:18
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Lila je napisao:
Hvala ti Mamba, prokovala si me od juta za stolicu.Sve sam odgledala i ipak povezala samo mi nesto nije jasno pa cu te pitati na pp ?
Teska serija a dobar je i kraj nego ja ne vidim mogucnost nastavka.
Sta bi bilo interesantno kada glavnih likova nema.?


Omar je decko od Ejasan, iz mladosti, kome je ona namestila pljacku i ubistvo sa svojim ocem, Dzengisom i Alijem tj. on je otac od Ejsaninog sina. ona se udaje za Dzengisa da dete ne bi bilo vanbracno i bez oca, jer je ovoga morala da smesti u zatvor.
Kraj ste videli, kako njih dvoje zavrsavaju zajedno iako su svi bili protiv da budu zajedno jer mu je Ejsan napravila velike probleme.
U zatvoru su napravili kao da je poginuo i on se vraca kao Ezel. Posle 14 godina ona sve cini da vrati Omara/Ezela jer ga voli, kao i on nju.
Zato je on Omar koga on trazi u sebi jer zeli biti onajj stari a ne Ezel koji je okrutan.

A mogucnost nastavka sam videla u tome jer Ezel/Omar se ubio kada mu je Ejsan umrla na grudima,
zato mi nije jasno zasto njegov sin ga trazi na kraju u onom svetioniku ako se vec zna da je mrtav?

Kakva ljubav, i pored toga sta mu je sve Ejsan uradila namestila ubistvo i pljacku kasina, oterala u zatvor, odvojila od deteta, roditelja i jos mnogo sta.... on joj oprasta i zajedno sa njom odlazi.


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 11 Okt 2012, 12:29
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Sinoc sam i ja sebe zakovala za fotelju, odgledala zadnje epizode,, plakala 4 sata bez prestanka...
ufff emotivac ....iako nisam pratila od pocetka vec kada imam vremena.. zinteresovalo me je zadnjih mesec, mesec ipo.. povatala sta se desavalo i odgledala.
Ne mogu ja sedet ispred tv i cekat da mi daju na kasiku da gledam a zatim da mi seckaju sa reklamama a i ono najgore kad je interesantno oni prekinu ... e tada poludim.
Sreca ovog nata pa sad covek moze naci sve a pogotovo ako gleda serije...
kao sto je True Blood, Sulejman Velicanstveni i Ezel.


Vrh
Lila
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 11 Okt 2012, 12:43
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Jun 2012, 19:19
Postovi: 3470

OffLine
Ja pratim Malu nevestu, reci ces da sam luda ali pratim sto je trenutno na Pinku pa onda pratim sto se trenutno prikazuje u Indiji a tamo se jos snima i ne nazire se kraj.E te serije nemaju prevod ali imam na jednom sajtu pratim serije u tekstvu sve to povezem.Sto ti rekla ko ce gledati petnaest minuta serije i pola sata reklama.
Imam moje komsinice koje isto gledaju ali nemaju komp.i onda kada izadjem sretnem ih ispricam sta ce se desiti.Cak me zovu na telefon , daj pricaj sta ce biti dalje.
Ma to je sou [zenskismeh.gif]

A ovo za Ezela dobre su ove recenice na kraju kada kaze ovaj:"Jer u stvarnom zivotu mrtvi ne razgovaraju sa zivima a ljubav nije jaca od osvete
.......
U stvarnom zivotu ocevi i sinovi se ne mogu susresti iza smrti,
ili se mozda mogu susresti.

E ova recenica daje nadu za nastavak , ko zna mozda je neko od njih i ostao ziv ali kada nema Ejsan oko koje se i vrtila cela radnja ne bi bilo interesantno.

_________________
Nisu vazne godine u tvom zivotu,
nego je vazan zivot u tvojim godinama
Momo Kapor


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 11 Okt 2012, 19:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
10.10.2012.


Na sve načine će pokušati da izbriše novi identitet i povrati pređašnji

Slika
Samo svoj.
Svi koji su bili uključeni u Kenanovo ubistvo spremaju se da započnu nov život, ali ubrzo shvataju da ih prošlost neće tek tako napustiti ni u budućnosti. Ovim saznanjem najviše je pogođena Ejšan, kojoj Omer jasno stavlja do znanja da ne želi da joj se vrati, ali ona i dalje ne odustaje od njega.

Uz Alijevu pomoć Omer pokušava da se otarasi Ezela u sebi i da u potpunosti povrati svoj pređašnji identitet. Lišen besa, odlazi kod roditelja, ali njegova sreća i ovaj put traje kratko.


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 11 Okt 2012, 22:29
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Kazu da je moguc nastavak da je zato i kraj onakav, gde Ezelov sin dolazi na motoru,
a neki covek otvara vrata i vidi se kako se pocesao po kosi,
a znate da kroz celu seriju Ezel to radio...tako da je ziv verovatno...

Ne mogu ja skontati ovu seriju ako ne gledam redovno [zenskismeh.gif]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 11 Okt 2012, 22:51
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
EZEL KAKVOG JOŠ NISTE UPOZNALI: TURSKI GLUMAC U ŽESTOKOM SEKSI KLINČU (+18 VIDEO)

Kenan Imirzalioglu popularni je turski glumac kojeg publika u Srbiji gleda u ulozi Ezela. Žene su potpuno "odlepile" za njim, a pitamo se kako će im tek biti posle snimka koji vam predstavljamo [zenskismeh.gif]
Popularni lepotan glumio je u filmu iz 2004. godine naziva "Yazı Tura" (Pismo-glava) i imao je veoma zapaženu ulogu. Posebno je interesantna scena žestokog seksa sa opakom tetom. Ovaj film pobio je rekorde u osvojenim nagradama: Na 41. po redu festivalu "Antalya Golden Orange Film" pobrao je čak 11 priznanja, a dobro je prošao i na nekim internacionalnim festivalima. Da li je ova scena doprinela tome, procenite sami. "Akcija" počinje u oetom minutu:
izvor: Smedia

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 223 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker