Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 23:25


Autoru Poruka
Estrella
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 30 Jul 2012, 20:45
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Slika

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 30 Jul 2012, 20:46
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Slika

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 30 Jul 2012, 20:46
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Slika

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 08 Avg 2012, 16:05
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Uff kakve slike Estrella :)

Pratim i dalje seriju na preskakanje :)
Jako mi se svidja lik Ezel, jer je pored svega dobrica ,a tako super izgleda.
I bas me nervira sto je na kraju tuzan kraj....pogledala sam na yt poslednju epizodu, i interesuje me ko je otvorio vrata onom decku-njihovom sinu....

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 12 Avg 2012, 17:46
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine

Zavodnik praznog srca - Kenan Imirzalioglu intervju
Slika
Markantni glumac iz serije Ezel otkriva kakav je u privatnom životu, o kakvoj ženi sanja i kako je od siromašnog dečaka sa sela postao najpoželjniji neženja

Turska serija Ezel, koja je inspirisana romanom A. Dime Grof Monte Kristo, stekla je ogromnu popularnost, a posebno zgodni glumac Kenan Imirzalioglu (36), jedan od najpoželjnijih turskih neženja. Kenan u Ezelu tumači glavnog lika čije je pravo ime Omer Unčar, kome su prijatelji Čengiz i Ali namestili ubistvo i poslali ga na 12 godina robije. Omer uspeva da pobegne iz zatvora, odlazi na operaciju i njegovo do tada unakaženo i neprepoznatljivo lice dobija drugačiji izgled. Tada postaje nova ličnost - Ezel Bajraktar, mladi i uspešni biznismen i kockar, koji se vraća na Kipar željan osvete.

Dete sa sela
Žene ga obožavaju, tinejdžerke vrište za njim, a svi muškarci su ljubomorni. I pored ogromnog publiciteta, Kenan je ostao skroman, ne razmeće se uspehom i priznaje da ga dosad nijedna devojka nije začarala. Kenan je rođen 18. juna 1974. u malom selu Bala, predgrađu Ankare, u porodici poljoprivrednika, kao najmlađe od troje dece. Rado se seća detinjstva na imanju, igranja sa kozama i ovcama... Markantni 36-godišnji glumac počinje put ka uspehu već u 12. godini kad ga porodica šalje na školovanje u Ankaru, gde je, kako ističe, u srednjoj školi devojke zavodio karakterom, ali i košarkaškim uspesima. - Bio sam tad prilično temperamentan, morao sam da naučim da se izborim za sebe. Bio sam dete sa sela, a sva ostala deca bila su iz imućnih porodica. Trebalo je nečim privući devojke - priznaje glumac koji je samo zbog velike želje svog oca diplomirao matematiku na Tehničkom fakultetu Jildiz.

Put do uspeha
Još kao mali znao je satima da glumi pred ogledalom a to je izluđivalo njegovu majku koja nije želela da prihvati da će njen ljubimac možda postati glumac. Apolonsko telo, visina od 1,93 m i nagovor najboljeg prijatelja da se prijavi na takmičenje za najboljeg turskog modela dovodi ga do titule najboljeg muškog modela sveta za 2001. godinu. „Deda je bio viši i korpulentniji od mene. Visoki su i moj brat i starija sestra, koja s tetkom drži butik venčanica u Ankari", kaže Kenan i najavljuje da će jednog dana venčanicu za njegovu buduću suprugu kreirati sestra ili tetka. Ponosan je i na svoje buntovničke dane, kao i na manekensko iskustvo, ali u novcu i slavi uživa vrlo racionalno. Pobeda na izboru najboljeg svetskog modela otvorila mu je vrata filmske industrije kada je zapao za oko turskom reditelju Osmanu Sinavu. Zahvaljujući njemu, Kenan postaje junak turskih serija. - Ti imaš u sebi taj elektricitet koji će privući gledaoce - tvrdio je Sinav. Seija Ludo srce mu je donela titulu seks-simbola i prvu devojku - glumicu Zejnep Tokus, s kojom je bio u vezi godinu dana. Nakon toga su počeli drugi projekti poput glavne uloge u seriji Gorki život 2005, koja je Kenana vinula među poznata lica malih i velikih ekrana.

Potraga za srodnom dušom
Ne ide po klubovima, više voli da čita knjige u miru i tišini svog doma i odmara se u planinama. Jednog dana, kaže, kad bude imao suprugu i decu, kupiće kuću s velikim vrtom ili farmu s konjima jer je već godinama izvrstan jahač.
Njegovo srce na šest godina je zarobila 33-godišnja turska lepotica Zejnep Beserler, koju je upoznao 2003. na snimanju serije Sumrak. Par koji se odavno verio iznenada je raskinuo ove godine, a o razlozima oboje mudro ćute. Kako Kenan ističe, još uvek traga za srodnom dušom a demantuje da je u vezi s koleginicom iz serije, Čansu Dere (Ejšan) i kaže: - To su samo tračevi. Čansu je godinama moja prijateljica. Ne verujte svemu što pročitate o meni. Trenutno mi je posao najvažniji u životu, ali ko zna što donosi budućnost - zaključuje tajanstveno zvezda Ezela.

Ne volim bučne žene
Godine su ga naučile da traži ženu „čiji se divan karakter odražava na njenom licu, koja stoji na svojim nogama i od koje mogu da učim, a da pritom svoju pamet stalno ne gura u prvi plan". Ume da poredi sebe u ljubavi sa likom koji tumači i ističe: - Još nisam doživeo tako snažnu ljubav poput one za koju se u seriji bori moj junak Ezel, ali nikad ne reci nikad. Ljubav su za mene emocije koje te drže iznad tla, ali zasad je moje srce prazno. I zbog toga nisam srećan, ali siguran sam da će se to brzo promeniti. Privlače me tihe, harizmatične žene koje čvrsto stoje na zemlji, ne volim bučne devojke - iskreno priča poznati glumac.

Ne odustaje od principa
- Bežim od medija, ne čitam ni tekstove na internetu jer želim mir. Volim da imam kontrolu nad svojim životom, posebno nad svojom privatnošću. Od mene nikada nećete doživeti da ugostim medije u svom domu. Granicu negde treba povući. Imam ponos i principe od kojih ne odustajem - kaže glumac koji je ove godine dobio prestižnu nagradu "Ismail Cem Television Awards".

Ana Ostojić, http://www.stil-magazin.rs

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 23 Avg 2012, 17:14
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
U par navrata sam bacila pogled i ustanovila da su turci ovoga puta unistili mozda jednu lepu seriju. Previse su razvukli i smorili, pa i skrenuli sa prvobitnog puta, vise se ne zna ni ko koga, ni ko kome, ni kako kome... pocinju da lice na spance. Steta, serija Ezel je obecala. Nadam se da to isto nisu uradili i sa narednom serijom koja uskoro pocinje, a koju smo imali prilike da odgledamo kada je publika odabrala Sulejmana.

_________________
Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 29 Avg 2012, 18:09
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Serija ne bi bila serija da se malo ne pretera :)
Meni je ok serija,
ne pratim je redovno, ali kada stignem i kada sam raspolozena...
Ne gledam sve epizode,ali ove do sada sto sam odgledala su mi ok...

Videla sam da najavljuju neku seriju SEVER-JUG....ne znam je li i to Turska?

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 17 Sep 2012, 10:27
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Feya je napisao:
Serija ne bi bila serija da se malo ne pretera :)
Meni je ok serija,
ne pratim je redovno, ali kada stignem i kada sam raspolozena...
Ne gledam sve epizode,ali ove do sada sto sam odgledala su mi ok...

Videla sam da najavljuju neku seriju SEVER-JUG....ne znam je li i to Turska?

Jeste turska ali nju necu gledati jer ne gledam Pink televiziju
a Ezle je odlicna serija koju sam od skoro pocela da gledam.
Od pocetka sam imala nameru ali vremena za TV malo, medjutim pocela sam da je gledam prosle nedelje
i naravno pregledacu je od pocetka jer ovo vredi pogledati.
Serija je VRH, svaki lik je zaseban i ima za svakoga radnja, a svi su vezani, sto mi se izuzetno svidja.
Velika je ljubav Ezela i Ejsan, zbog njega se i udaje za Kenana.
Sta su spremni da ucine za ljubav!!
E samo mi zao sto Dzengiz nije ostao u zatvoru a i Ali kljesta me malo razocaro sto nije hteo da ode da se porijavi jer njegovo je to delo i ubistvo u kasinu, sreca da ce Ejsan pomoci i sve ce se pozitivno resiti.
Ezel i u tom slucaju ostaje fer prema svom drugu Aliju.
Da ne bi prisala sta ce biti cekacemo ali serija mi se bas svidja!!!!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 17 Sep 2012, 15:21
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
E super sto si mi rekla da Ali nece otici da odnese video sa ubistvom,
taman sam tu stala sa gledanjem.
Dotle je doslo i na tv-u.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 17 Sep 2012, 21:41
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Ne znam sta je bilo veceras, nisam gledala
ali evo ako neko nije gledao kanal na yt gde ima
a inace i ja tu gledam jer nemam zivaca da mi seckaju sa reklamama a i od njihove dve da mi prave cetiri.



Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker